Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Vilniaus „Rytas“ po atkaklios kovos nusileido Frankfurto „Skyliners“

2018 lapkričio 21 d. 22:37
R. Vyšniausko nuotrauka

Vilniaus „Rytas“ (3–5) patyrė nesėkmę Europos taurės pirmenybėse prieš grupės kaimynę Frankfurto „Skyliners“ (5–3). Vilniečiai turėjo šansą išplėšti pratęsimą mačo pabaigoje, tačiau Evaldo Kairio metimas skriejo pro šalį ir varžovai šventė pergalę rezultatu 63:65 (16:13, 19:13, 12:21, 16:18).

Pirmoje rungtynių pusėje vilniečiai demonstravo pavyzdingą gynybą ir per pirmuosius du kėlinius praleido vos 26 taškus. Arnas Butkevičius iki didžiosios pertraukos perėmė net 4 kamuolius, o „Rytas“ į ją žengdamas pirmavo 35:26.

Trečiame kėlinuke „Rytas“ pradėjo klysti gynyboje, o tuo pasinaudoję varžovai sugebėjo panaikinti skirtumą ir prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo lygus 47:47.

Ketvirtis prasidėjo apylyge kova, o pirmieji spurtą surengė aikštės šeimininkai. Keli „Skyliners“ tritaškiai padidino Vokietijos ekipos pranašumą iki aštuonių, tačiau „Rytas“ pasiduoti neketino. Eimanto Bendžiaus tolimas metimas skrodė tinklelį, o likus kelioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo 57:60 varžovų naudai.

Tuomet dar sykį iniciatyvos ėmėsi E.Bendžius. Du jo tritaškiai keli sėkmingi varžovų žaidimo epizodai ir likus 23 sekundėms rezultatas buvo lygus 63:63. „Rytas“ prasižengė, T.Bell-Haynesas sumetė du baudos metimus ir vilniečiai turėjo 3,6 sekundės lemiamai atakai. Iš už užtvaros išlindęs Evaldas Kairys taikliu metimu turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau jis buvo netaiklus.

„Rytas“: E.Bendžius 14, M.Girdžiūnas 13, D.J.Seeley 9 (3 per. kam.), A.Butkevičius 8 (5 per. kam., 4 atk. kam., 2 rez. perd.).

„Skyliners“: T.Bell-Haynesas ir J.Clarkas po 14, Q.Robertsonas 12.