Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

S. Bilis su Lietuvos rekordu pateko į finalą

2018 gruodžio 15 d. 13:54
Simonas Bilis
BNS nuotrauka

Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo trumpajame baseine čempionate Simonas Bilis pateko į finalą ir gins pasaulio čempiono titulą.

100 metrų laisvuoju stiliumi pusfinalyje pirmą kartą šiame čempionate pasirodė net du lietuviai.

Šios rungties čempionu prieš dvejus metus tapęs S.Bilis distanciją įveikė per 46,46 sek. ir pateko į finalą septintu numeriu.

Jam priklausęs šios rungties Lietuvos rekordas iki šiol buvo 46,58 sek.

Pusfinalio nugalėtoju tapo Chadas Le Clos (45,89 sek).

Danas Rapšys pirmajame pusfinalio plaukime finišavo per 47,25 sek. ir liko 16-as.

Lietuvos atstovai šiame čempionate jau iškovojo tris medalius – auksą ir sidabrą nuskynė D.Rapšys, sidabrą – Rūta Meilutytė.