Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Pirmąją pergalę „Pieno žvaigždės“ iškovojo po sunkios kovos Šiauliuose

2018 rugsėjo 30 d. 19:16

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/2) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate, kadangi svečiuose 81:79 (31:19, 19:24, 8:19, 23:17) palaužė „Šiaulius“ (0/2).

Svarbiausias lūžis rungtynėse įvyko trečiojo kėlinio metu. „Šiauliai“ surengė atkarpą 19:0, kuomet privertė beveik septynias minutes pasvališkius kęsti taškų badą ir taip išsiveržė į priekį 62:52.

Rezultatą aplyginusius metimus pataikė Ivaras Žviguras, Tomas Galeckas ir Emmanuelis Omogbo, o pastarasis galiausiai grąžino persvarą „Pieno žvaigždėms“ – 71:70.

Apsikeitus tiksliomis atakomis, likus 48 sekundėms, Evaldas Šaulys lygino rezultatą (76:76), tačiau T.Galeckas pataikė svarbų tritaškį – 79:76. Per 15 paskutinių sekundžių ekipos apsikeitė baudų metimais: Kristupas Žemaitis pataikė vieną, o Tomas Lekūnas – dvi. Švieslentėje degant jau paskutinei sekundei Ignas Vaitkus pataikė rezultatą švelninusį metimą, tačiau Pasvalio komandai tereikėjo nebeprarasti kamuolio.

Iki tol legionierių vedama Pasvalio komanda išsiveržė į priekį dar pirmajame ketvirtyje, o keli tikslūs tolimi metimai iš eilės leido susikrauti jau dviženklę persvarą – 28:18.

Svečių ekipa visą laiką iki ilgosios pertraukos atrodė užtikrinčiau bei saugojo turėtą pranašumą, tad „Šiauliams“ teko per ilgąją pertrauką ieškoti būdų persverti rezultatą.