Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Pasaulio čempionato atrankos starte – apmaudus lietuvaičių pralaimėjimas šveicarėms

2018 lapkričio 30 d. 23:49
Lietuvos moterų rankinio rinktinė./
rankinis.lt nuotrauka

Lietuvos moterų rankinio rinktinė apmaudžiu pralaimėjimu pradėjo atranką į 2019 – ųjų metų planetos pirmenybes. Šveicarijoje vykstančio atrankos turnyro pirmosiose rungtynėse lietuvaitės rezultatu 21:20 nusileido šeimininkėms šveicarėms.

Susitikimas prasidėjo lygia kova ir nė vienai iš ekipų per pirmąjį rungtynių kėlinį atitrūkti nepavyko. Nors pirmaujanti komanda pirmojoje rungtynių dalyje keitėsi net kelis kartus, tačiau prieš pertrauką sėkmingiau sužaidė šeimininkės, kurios po trisdešimties minučių pirmavo vieno įvarčio persvara 13:12.

Vaizdas aikštėje per daug nesikeitė ir po pertraukos. Abiems rinktinėms didesnį dėmesį skiriant savo vartų apsaugai skirtumas tarp ekipų išliko stabilus. Vis tik, varžovės didesnę antrojo kėlinio dalį buvo priekyje. Prabėgus 22 minutėms antrajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus 18:18, tačiau tuomet mūsų rinktinės puolimas sustojo ir likus žaisti 2 minutes lietuvaitės atsilikinėjo dviejų įvarčių skirtumu (21:19).

Tuomet tiksliai iš tolimos distancijos atakavo Marija Gedroit ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Pasiaukojančiai besigynusios lietuvės atrėmė paskutinę varžovių ataką, tačiau per likusį laiką užpulti vartų nesugebėjo. Jau pasibaigus rungtynių laikui, lietuvaitės dar turėjo galimybę pasižymėti nuo 9 metrų žymos, tačiau Marijos Gedroit šūvis buvo netikslus.