Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Nusileista FIBA Čempionų lygos nugalėtojams

2019 sausio 29 d. 21:26
„Lietkabelis“ žaidė be suspenduoto Vaido Kariniausko ir traumą patyrusio Marko Čakarevičiaus.
kklietkabelis.lt nuotrauka

Devintą nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/9) komanda. Lietuvos klubas namuose neturėjo šansų ir namuose 65:84 nusileido Atėnų AEK ekipai su Jonu Mačiuliu.

„Lietkabelis“ žaidė be suspenduoto Vaido Kariniausko ir traumą patyrusio Marko Čakarevičiaus. Mačas prasidėjo lygiai ir AEK komanda į priekį išsiverždavo nebent nedideliais skirtumais (9:8), tačiau kėliniui įpusėjus svečiai pranašumą padidino – 15:8.

Baudos metimai ir perimti kamuoliai leido deficitą „Lietkabeliui“ sumažinti (12:15), o likus minutei rezultatas tapo lygus – 17:17.

Kėliniui einant į pabaigą „Lietkabelis“ jau pirmavo 19:18, o paskutinę sekundę tritaškį dar įskraidino Saulius Kulvietis – 22:18. Puikiai pradėtas antras kėlinys leido „Lietkabeliui“ įgauti dviženklę persvarą (31:20), tačiau J.Mačiulis pora tritaškių ėmė gelbėti savo komandą – 30:35.

Dar vienas jo metimas skirtumą mažino iki 3 taškų (32:35), o netrukus AEK jau pirmavo – 38:35. „Sausą“ atkarpą „Lietkabelis“ pagaliau nutraukė po Jamaro Wilsono metimo (37:38), tačiau po antro ketvirčio svečiai pirmavo 40:37.

Panevėžiečiams po ilgosios pertraukos sunkiai sekėsi rasti priešnuodžių varžovų puolimui. Rezultatyviai žaidė Howardas Sant-Roosas, o po J.Mačiulio ir Malcolmo Griffino dvitaškių komandas ir vėl skyrė 9 taškai – 59:50. „Lietkabelis“ šiek tiek priartėjo, tačiau nerezultatyvi kėlinio pabaiga lėmė tai, kad AEK atitrūko iki 67:54.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkams nepavyko perimti iniciatyvos. Per pirmas 5 minutes Panevėžio klubas pelnė vos 6 taškus, o varžovai pirmavo 76:58. J.Mačiulis ir Giannoulis Larentzakis rinko taškus, tačiau paskutinė mačo atkarpa buvo nerezultatyvi. „Lietkabelis“ pralaimėjo rezultatu 65:84.

J.Mačiulis rungtyniavo 25 minutes ir per šį laiką pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.