Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Milanas kyla iš dugno

2018 spalio 26 d. 18:06
Mindaugas Kuzminskas triumfuoja – jo atstovaujama „Olimpia“ Eurolygoje iškovojo trečią pergalę.
euroleague.net nuotrauka

Praėjusį sezoną priešpaskutinę vietą Eurolygoje užėmusi „lietuviškoji“ Milano˙“Olimpia“ komanda šį sezoną įjungusi aukštą pavarą. Artūrą Gudaitį ir Mindaugą Kuzminską turintis Italijos klubas per keturis turus iškovojo jau tris pergales.

Trečiadienį permainingose rungtynėse Milane šeimininkai 81:80 nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ komandą, kuriai tai buvo ketvirtas iš eilės pralaimėjimas. Puikiai tą vakarą rungtyniavo Lietuvos aukštaūgis A. Gudaitis. Per 26 minutes jis pelnė 13 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių. Tiesa, lietuvis negalėjo aikštelėje kovoti iki finalinės sirenos, nes paskutinio kėlinio viduryje po susidūrimo su varžovu buvo prakirstas veidas. Žaizda buvo sutvarkyta drabužinėje. M. Kuzminskas rungtyniavo 21 minutę ir pelnė 9 taškus bei atkovojo 4 kamuolius.

Po trečiadienio rungtynių sumažėjo pergalingai žengusių komandų. Trimis laimėjimais turnyrą pradėję Eurolygos vicečempionai Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai 83:89 neatsilaikė to paties miesto klubui „Anadolu Efes“.

Pirmą ketvirtį „Fenerbahce“ laimėjo 26:12 ir atrodė, kad nesunkiai laimės dvikovą. Bet po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nors po dviejų kėlinių „Anadolu Efes“ atsiliko 14 taškų, visą šį deficitą sugebėjo panaikinti vien per trečią kėlinį. Perėmę iniciatyvą šeimininkai vadžių jau nebeatleido. Dabar abu Stambulo klubai turi po tris pergales ir vieną pralaimėjimą.

Žemyn ritasi Vitorijos „Baskonia“, kuri vienintelę pergalę iškovojo per pirmas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Po to Ispanijos klubas pralaimėjo tris kartus. Trečiadienį „Baskonia“ buvo sustabdyta Miunchene. Vokietijos čempionai „Bayern“ krepšininkai 77:71 nugalėjo Vitorijos ekipą ir iškovojo antrą pergalę.

Eurolygos 4 turas

„Olimpia“ (Italija) – „Chimki“ (Rusija) 81:80 (23:20, 16:25, 27:17, 15:18). M. Jamesas 25 tšk. (8 rez. perd.), D. Bertanis 16 (3–4/9), A. Gudaitis 13 (13 atk. kam.), M. Kuzminskas 9; J. Mickey 26 (2–12/15), A. Švedas 19 (3–1/10, 10 rez. perd.), D, Bostas 14 (3–4/7).

„Anadolu Efes“ (Turkija) – „Fenerbahce“ (Turkija) 89:83 (12:26, 26:26, 28:13, 23:18). R. Beaubois 17, A. Moermanas 15 (9 atk. kam.), T. Pleissas ir V. Micičius (6 rez. perd.) po 13; J. Vesely 24 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), N. Melli 14, K. Sloukas 11 (8 rez. perd.).

„Bayern“ (Vokietija) – „Baskonia“ (Ispanija) 77:71 (20:11, 23:21, 18:20, 16:19). D. Williamsas 22, M. Lo 15, N. Djedovičius 14; V. Poirier 24 (11 atk. kam.), T. Šengelija 16, M. Janningas 12.

GOOGLE rekomenduojaStraipsnio tęsinys – žemiau

„Olympiakos“ (Graikija) – „Maccabi“ (Izraelis) 88:80 (18:21, 27:16, 23:20, 20:23). V. Spanoulis 16 (5 rez. perd., 4 kl.), A. Toupane'as 15 (3–4/5), N. Williamsas-Gossas 14; D. Kane'as 22 (6 rez. perd.), J. Dibartalomeo (3–1/7), J. O'Bryantas ir M. Rollas po 12.