Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

L. Williamso vedamas „Neptūnas“ Kėdainiuose šventė užtikrintą pergalę

2018 lapkričio 10 d. 18:51
„Neptūno“ komandą vėl į priekį tempė L. Williamsas, pelnęs 18 taškų./
lkl.lt nuotrauka

Klaipėdos „Neptūno“ komanda toliau neužleidžia aukščiausių pozicijų ir svečiuose užtikrintai 83:69 įveikė Kėdainių „Nevėžį“

Tik pačioje mačo pradžioje „Nevėžis“ žengė koja kojon su varžovais (7:6), o nuo to laiko leido „Neptūnui“ pabėgti ir per pusę ketvirčio pelnė vos 2 taškus – 9:22. Klaipėdiečiai toliau baudė ir tolimais metimais, ir prasiveržimais, o Lorenzo Williamsas tapo pagrindiniu „Neptūno“ ginklu, pastaruoju metu demonstruojančiu puikią sportinę formą – 50:29.

Po didžiosios pertraukos „Nevėžis“ atrodė geriau: nors „Neptūnas“ ir turėjo solidų pranašumą (55:34), jį pamažinti pavyko, kadangi svečių puolimas buvo pastabdytas – 50:62. Nors triuškinti savęs Kėdainių komanda nebeleido, tačiau pergalingo pranašumo „Neptūnas“ taip ir neiššvaistė.

„Neptūno“ komandą vėl į priekį tempė L. Williamsas, pelnęs 18 taškų (3/4 dvit., 4/4 trit.,), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus per 27 minutes.

Po 10 taškų prie pergalės pridėjo Simas Galdikas, Tomas Delininkaitis ir Osvaldas Olisevičius, po 9 – Laimonas Kisielius ir Jerai Grantas.

Laurynui Beliauskui mačas buvo labai nesėkmingas: per 22 minutes buvo pramesti keturi dvitaškiai, tritaškis, atkovoti 4 kamuoliai, tačiau 2 klaidos ir 5 pražangos leido surinkti tik minus 7 naudingumo balus.

„Nevėžiui“ 13 taškų pelnė Martynas Varnas, 12 – Nikita Balašovas, 9 – Regimantas Miniotas, 8 – Aidas Einikis, 7 – Johnas-Christopheris Fulleris.