Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Kauno „Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido Miuncheno „Bayern“

2018 gruodžio 15 d. 00:06
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Eurolygos dvyliktojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ nusileido Vokietijos čempionams. Penktadienį išvykoje žaidę kauniečiai pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ ekipai

Pirmuosius šešis žalgiriečių taškus pelnė Brandonas Daviesas (6:2), tačiau šeimininkai atsakė savo spurtu ir išsiveržė į priekį 6:11. Po pauzės Kauno ekipos taškų kraitį prasiveržimais pildė Marius Grigonis ir Artūras Milaknis. Dvitaškį iš vidutinio nuotolio pataikė Derrickas Waltonas (12:13), bet Miuncheno krepšininkai pirmąjį kėlinį užbaigė taikliu tritaškiu – 12:18.

Antrojo kėlinio pradžioje įsižaidė aštuntąjį tašką rinkęs „Bayern“ lyderis Derrickas Williamsas, bet Leo Westermanno, A.Milaknio tritaškiai ir B.Davieso 2 baudų metimai švelnino skirtumą – 21:27. Netrukus Vokietijos čempionai atsiplėšė 21:32. Gerą atkarpą sužaidęs D.Waltonas pats pelnė taškus ir perdavimais surado Aarono White‘o dėjimą bei Mariaus Grigonio tritaškį (28:35). Kėliniui einant į pabaigą D.Williamsas smeigė tritaškį, taškus greitame puolime rasdavo „Bayern“ bosnis Nihadas Djedovičius, o kitoje aikštės pusėje A.Milaknis iš toli pataikė greitoje atakoje, L.Westermannas rinko dar 5 taškus – 38:46.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Edgaro Ulanovo ir A.White‘o baudų metimai, o puikiai tiek gynyboje, tiek puolime žaidęs B.Daviesas persvėrė rezultatą 47:46. Tada 5 taškus iš eilės pelnė L.Westermannas, baudas sumetė M.Grigonis ir Paulius Jankūnas – 56:56. Kėlinio pabaigoje pasižymėjo A.White‘as ir dvitaškį su pražanga realizavęs E.Ulanovas – 61:63.

L.Westermano perdavimas ir A.White‘o triuškinantis dėjimas atidarė ketvirtąjį kėlinį (65:63), bet po to net 4 minutes žalgiriečiai nepelnė taškų ir „Bayern“ tuo pasinaudojo – 65:73. Rankų nenuleido L.Westermannas, pataikęs tritaškį ir dar kartą kabinęs kamuolį A.White‘ui (72:76). Įspūdingas B.Davieso dėjimas džiugino „Žalgirį“ Miunchene palaikiusius aistruolius, bet šeimininkai atsakė dar vienu tritaškiu – 74:79. A.Milaknio baudų metimai (78:83), penktasis L.Westermanno tritaškis (81:83) ir B.Davieso dvitaškis (83:85) išlaikė intrigą, tačiau šeimininkai neklydo nuo baudų metimo linijos ir šventė pergalę 88:84.