Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

Karjeros mačą sužaidęs L. Williamsas privertė „Šiaulius“ likti be pergalių

2018 spalio 27 d. 19:32

Lorenzo Williamsas sužaidė geriausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“, o jo atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“ (7/1) svečiuose 98:88 (26:27, 30:18, 19:18, 23:25) nugalėjo „Šiaulius“ (0/7).

Amerikietis per 30 minučių pelnė 27 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 5/5 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė – 5, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 40 naudingumo balų.

Tai – ir rezultatyviausios, ir naudingiausios jo karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“.

„Neptūnui“ tritaškius rinko tik jis ir Tomas Delininkaitis, kuris pataikė 4 iš 4.

Simas Galdikas pelnė 18 taškų bei užfiksavo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

Jei pirmajame kėlinyje komandos žengė į priekį apylygiais tempais (26:27), tai vėliau „Neptūnas“ naudojosi T. Delininkaičio tritaškiais bei L. Williamso iniciatyva bei taip atitrūko jau 56:39. Klaipėdiečiams pakako pusdevintos minutės kėlinyje, jog pavyktų pelnyti net 30 taškų.

Tempai sulėtėjo po ilgosios pertraukos. Baudų metimų dėka „Šiauliai“ atsiliko jau tik 51:56, tačiau L. Williamsas toliau rodė savo taiklumą, o lengvų taškų svečiai taip pat nešvaistė – 75:63.

Paskutinį kartą „Šiauliai“ pabandė kabintis į rungtynes įpusėjus ketvirtam kėliniui, kai po atkarpos 9:1 priartėjo 83:88. Vis tik „Neptūnas“ deficito neišbarstė.