Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

E. Omogbo karjeros mačas padėjo „Pieno žvaigždėms“ atlaikyti „Lietkabelio“ šturmą

2018 spalio 20 d. 19:53
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Betsafe-LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/4) komanda namuose 87:81 (21:16, 16:16, 27:25, 23:24) privertė Panevėžio „Lietkabelį“ (4/2) patirti antrąją nesėkmę.

Pasvalio komanda varžovus iš Panevėžio „Betsafe-LKL“ pastarąjį kartą buvo įveikusi prieš dvejus metus – 2016 m. spalio 9 dieną.

Po ilgosios pertraukos pirmaujant 37:32, kiekvieną „Lietkabelio“ bandymą priartėti malšino Emmanuelis Omogbo, kūręs įspūdingus epizodus. Prisidėjo ir baudų metimai, todėl skirtumas tik didėjo – 70:57.

Vis tik 14 taškų persvarą „Pieno žvaigždės“ ėmė švaistyti įpusėjus ketvirtam kėliniui: sekė trys klaidos, kurias „Lietkabelis“ pavertė taškais – 78:71.

Simas Jasaitis smeigė tritaškį (76:80), šeimininkų atakos strigo, tačiau Vytenis Lipkevičius netaikliai šovė rezultatą lyginti galėjusį metimą. Likus 56 sekundėms Yannickas Franke pataikė ramiau jaustis leidusį tritaškį (85:79), o dvi klaidos iš „Lietkabelio“ atėmė šansus išplėšti pergalę.

„Lietkabelis“ šiose rungtynėse tik epizodiškai buvo išsiveržęs į priekį: susitikimo pradžioje ir antrojo kėlinio pabaigoje.

E. Omogbo tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“: per 34 minutes jis pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles, klydo 2 kartus bei surinko 37 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 26, Ivaras Žviguris 15, Yannickas Franke ir Gytis Sirutavičius – po 14, Vytautas Šulskis 9.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21, Simas Jasaitis 14 (4/5 trit.), Saulius Kulvietis 11, Mindaugas Kupšas 10, Michaelas Morrisonas 8.