Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

„Neptūnas“ po atkaklios kovos palaužė „Juventus“ pasipriešinimą

2018 spalio 21 d. 19:42
bcneptunas.lt nuotrauka

Gerą formą demonstruojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (6–1) turėjo vargo, tačiau sugebėjo savaitę pabaigti pergale.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) įveikė Utenos „Juventus“ (2–6) krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė lemiamu metu žibėjęs Osvaldas Olisevičius, kurio sąskaitoje – 15 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

13 taškų prie pergalės pridėjo Lorenzo Williamsas, 11 – Gytis Masiulis. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Kenny Gainesas.

„Juventus“ atkakliai kabinosi varžovams į atlapus viso susitikimo metu, tačiau nuo antrojo kėlinio žaidimą kontroliavo „Neptūnas“.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes klaipėdiečiai pirmavo tik 72:69, o tuomet penkis svarbius taškus iš eilės pelnė O. Olisevičius – 77:69.

Paskutiniosiomis minutėmis „Juventus“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

Klaipėdos ekipa šiame susitikime dominavo po krepšiais ir kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 46–26. Tiesa, kamuolio nebranginę šeimininkai padarė net 19 klaidų.

K. Maksvyčio kariauna gerokai taikliau atakavo iš toli: ji pataikė 11 tritaškių iš 27 (40 proc. taiklumas), kuomet varžovai – vos 4 iš 22 (18 proc. taiklumas).

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15 (9 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 13 (7 rez. perd.), Gyis Masiulis 11 (8 atk. kam.), Jerai Grantas 10.

„Juventus“: Kenny Gainesas 18, Karolis Guščikas 14, Marius Runkauskas 10, Arvydas Šikšnius 8, Martinas Geben 6.