Kultūra ir žmonėsGamta ir augintiniaiŠeima ir sveikataMokslas ir ITSportasŠvietimasTrasaĮdomybėsRinkimų maratonas

„Juventus“ be didesnio vargo sutriuškino blankiai atrodžiusius „Šiaulių“ krepšininkus

2019 sausio 20 d. 20:11
Asociatyvi iliustracija
pixabay.com nuotrauka

Praėjusiame ture kiek netikėtai prieš Kėdainių „Nevėžį“ suklupę Utenos „Juventus“ (8/11) savo pamokas išmoko ir su kitais autsaideriais susidorojo be didesnių sunkumų.

Žydrūno Urbono auklėtiniai savo namų arenoje sužaidė puikias rungtynes ir net 96:67 (18:26, 26:13, 31:19, 21:25) sutriuškino „Šiaulių“ (3/16) krepšininkus.

Uteniškiai jau antrajame kėlinyje pabėgo dviženkliu pranašumu (20:10), o įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 44:23.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo ir susikūrė net 34 taškų persvarą – 73:39. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas – jo metu vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė, komandos dar keitėsi taikliais metimais, tačiau įtakos galutiniam rezultatui tai nebeturėjo.

Paskutiniojo kėlinio metu Utenos komandos gretose pirmą kartą šiemet į aikštelę išbėgo jaunieji ekipos krepšininkai Ugnius Nikitinas ir Arminas Kleišys.

Uteniškiai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (47 prieš 34), taip pat atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų (21 prieš 14).

Svečiai labai prastai atakavo iš vidutinio nuotolio – tikslą pasiekė vos 15 dvitaškių iš 45 (33 proc.).

„Juventus“: Martinas Gebenas – 16 (10 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis ir Kennethas Gaines'as – po 12, Dovis Bičkauskis ir Karolis Guščikas (9 atk. kam.) – po 11;

„Šiauliai“: Saah Nimley – 20, Cedrickas Bowenas – 14, Ignas Vaitkus (7 atk. kam.) – 7, Karolis Lukošiūnas – 6;