Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Vieniša, bet laiminga australė

 
LŽred@lzinios.lt
2014 04 12 6:00
Nors atlikėjai siūlomi didžiuliai pinigai, kad ir kitais metais mokytų šou dalyvius, ji britų spaudai pareiškė,jog tikriausiai to nebedarys.
Nors atlikėjai siūlomi didžiuliai pinigai, kad ir kitais metais mokytų šou dalyvius, ji britų spaudai pareiškė,jog tikriausiai to nebedarys. Koncertinio turo organizatorių nuotrauka

Rudenį vyksiantis dainininkės Kylie Minogue koncertų turas, kurio metu ji spalio 31-ąją pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenoje, sukėlė bangų britų televizijoje. Mat australų dainininkė nebeslepia – dėl gastrolių „Kiss Me Once“ ji ketina atsisakyti darbo populiariajame TV šou „The Voice UK“ („Balsas“).

Lygiai prieš dešimt metų, 2004-ųjų pradžioje, K.Minogue gavo "Grammy" apdovanojimą už dainą "Come Into My World". Tada rodėsi, kad gyvenimas nusisekė: gautas prestižinis muzikos apdovanojimas, karjera klostosi puikiai, įrašai parduodami visame pasaulyje milijonais kopijų. Tačiau vėlesni įvykiai vos nesugriovė ne tik Kylie karjeros, bet ir jos gyvenimo: nesėkmingos meilės, nesukurta šeima ir baisi diagnozė - vėžys. Nemalonumai persekiojo Kylie vienas po kito, bet ji nė nemanė sustoti ir pasiduoti. Po kiekvieno nesėkmių ruožo ji kaip feniksas kilo iš pelenų, įrodydama visiems (o pirmiausia sau), kad susidoros. Šiandien dainininkė tebešturmuoja muzikines aukštumas. Viena jų - jos dvyliktas išleistas albumas "Kiss Me Once".

K.Minogue kolegos ir konkurentai TV projekte "The Voce Uk" yra grupės „The Black Eyed Peas“ lyderis will.i.am, grupės „Kaiser Chiefs“ dainininkas Ricky Wilsonas ir birželio 25-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje dainuosiantis seras Tomas Jonesas.
K.Minogue kolegos ir konkurentai TV projekte "The Voce Uk" yra grupės „The Black Eyed Peas“ lyderis will.i.am, grupės „Kaiser Chiefs“ dainininkas Ricky Wilsonas ir birželio 25-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje dainuosiantis seras Tomas Jonesas.

Karštligė vardu Kylie

Kai 2000-ųjų pradžioje per muzikinius kanalus buvo pradėtas rodyti dainos "Can't Get You Out Of My Head" klipas, iš pradžių daugelis nepažino atlikėjos, dainuojančios labai "kimbantį" motyvą. Futuristiniu ir provokuojamu įvaizdžiu, kuris daugiau rodė, nei slėpė, K.Minogue atrodė kaip ateities viešnia - drąsi, seksuali, tikra techno mūza. Taip apie ją rašė muzikos kritikai. Dainininkės albumas "Fever", kurio toną diktavo minėta dainelė, pateisino pavadinimą - jis sukėlė šį tą panašaus į karštligę, pamišimą. Šeši milijonai parduotų albumo kopijų ir pirmosios populiarumo sąrašų vietos daugiau nei 40 šalių. Plokštelė sukėlė patį didžiausią šaršalą per visą dainininkės karjerą, o minėta daina tapo firminiu jos ženklu.

Tokia sėkmė nesusuko Kylie galvos - iki išleisdama albumą ji jau buvo perpratusi pramogų pasaulį. Šokėjos ir buhalterio dukra gimė Melburne ir ten nuo pat vaikystės vaidino muilo operose. Pirmą kartą ekrane pasirodė būdama vienuolikos, o pirmos didelės šlovės sulaukė vos aštuoniolikos, suvaidinusi populiariame australiečių seriale "Kaimynai", kuris rodytas ir Lietuvoje. Tačiau televizijos žvaigždės kelias K.Minogue mažai domino, kur kas labiau ją jaudino muzika.

Pasireiškė ir varžybų dvasia: jos jaunesnė sesuo Danny Australijoje buvo gerokai populiaresnė, turėjo sukūrusi ir pardavinėjo savo drabužių liniją, dalyvavo muzikinėje laidoje "Young Talent Time", o štai Kylie į šią laidą niekas nepriėmė. Vyresnėlė niekaip negalėjo susitaikyti su mintimi, kad tenka griežti antruoju smuiku, ir greitai gavo savo: per labdaros koncertą, kurį rengė serialo "Kaimynai" aktoriai, scenoje perdainavo keletą populiarių dainų. Ją akimirksniu pastebėjo. Pirmojo singlo "Locomotion" įrašas, kontraktas su muzikos įrašų kompanija "Mushroom Rocords" ir kvietimas susitikti su prodiuseriais Londone - visa tai iš karto po pirmojo pasirodymo.

"Man labai pasisekė"

Tenka pripažinti, jog Ūkanotasis Albionas sutiko 19-metę Kylie ne itin svetingai. Ją tiesiog pamiršo. Prodiuseriai pražiopsojo, kad ji turi atvažiuoti, ir australė dešimt dienų sėdėjo Londono viešbutyje, laukdama skambučio iš studijos. Kai nesusipratimas buvo išspręstas, jai pasiūlė įrašyti dainą "I Should Be So Lucky". Vos po dviejų savaičių kūrinys tapo tarptautiniu hitu.

"Tikrai pasisekė", - sakė tie, kas matė, kaip staigiai jos atliekama daina šovė į muzikinių TOP viršūnes. Tačiau Kylie, kuri visą jaunystę buvo jaunesnės sesers šešėlyje, matyt, taip nemanė. "Būdama vos 19-os, ji buvo ne pagal metus protinga, - vėliau prisiminė jos pirmasis prodiuseris Pitas Wotermanas. - Kylie visada leido žmonėms savęs neįvertinti, o paskui juos nustebindavo, visada buvo nenuspėjama, visuomet klausė tik savo vidinio balso. Matyt, čia ir yra jos neeilinės asmenybės paslaptis."

Po kurio laiko ji pakeitė prodiuserių kompaniją, "kaimynų mergaitės" įvaizdį ir tapo gundančia gražuole. Naujas kontraktas su muzikos įrašų firma, debiutas didžiajame kine, duetas su Nicku Cave - Kylie teisėtai laikoma naujos mados ir muzikos pradininke, ji be baimės bandydavo naujus dalykus ir nesidairydama atgalios atsisveikindavo su praeitimi. Iki albumo "Fever"Kylie spėjo išleisti dar septynis, bet taip ir neišdavė savęs: kiekviena nauja plokštele arba daina K.Minogue atverdavo vis naujų savo charakterio briaunų, kaskart žingsneliu aplenkdama kitus.

Dainininkės darbas TV projekte sulaukė puikių televizijos kritikų atsiliepimų, o šou reitingai džiugina prodiuserius, tačiau tikėtina, kad pirmasis Kylie sezonas „The Voice UK“ bus ir paskutinis.
Dainininkės darbas TV projekte sulaukė puikių televizijos kritikų atsiliepimų, o šou reitingai džiugina prodiuserius, tačiau tikėtina, kad pirmasis Kylie sezonas „The Voice UK“ bus ir paskutinis.

Diagnozė - ne nuosprendis

Ji tebejudėjo pirmyn ir po devintosios plokštelės "Body Language" sėkmės. Dainininkei buvo 36-eri, jos dainų klausė visas pasaulis, laukė didžiulės pasaulinės gastrolės. Tačiau 2005 metų gegužę viskas pasikeitė: Melburne Kylie buvo diagnozuotas krūties vėžys. Atlikėja atšaukė visus koncertus ir liko gimtajame mieste. "Kartu su diagnoze jai pranešė, jog operaciją teks daryti po trijų dienų, - pasakojo dainininkės sesuo Danny, kuri iš karto atvyko į Australiją palaikyti vyresnėlės. - Kylie pasirodė tikra kovotoja ir šią situaciją išgyveno stojiškai."

Jos gerbėjai atsisakė grąžinti bilietus į atšauktus koncertus. "Mūsų Min - kietas riešutėlis, ji susitvarkys", - rašė gerbėjai dainininkės tinklalapyje. Ir jai pavyko: jau liepą pirmą kartą viešai pasirodė po gydymo, išleido naujus kvepalus, parašė knygelę vaikams "Showgirl Princess" ir vėl pradėjo koncertuoti. Tik patys artimiausi žmonės žinojo, kokią kainą Kylie teko mokėti už grįžimą į sceną. "Kartais tiesiog gulėdavau ant grindų ir verkdavau, negalėdama prisiversti pakilti, - vėliau sunkiausią periodą prisiminė ji. - Tada mano vaikinas Olivier (O.Martinezas) prieidavo ir sakydavo: "Dabar mudu penkias minutes paverksime, o tada eisime važinėti dviračiais. Prieštarauti nevalia."

Su prancūzų aktoriumi O.Martinezu Kylie susipažino per "Grammy" apdovanojimų ceremoniją 2003 metais, su juo išgyveno ir visą ligos laikotarpį. Spauda ištisai skelbė apie greitai vyksiančias vestuves. Tačiau pati K.Minogue, nors ir vadino draugą pačiu kilniausiu žmogumi, gandus apie vestuves neigė. 2007 metais pora išsiskyrė: tam turėjo įtakos įtemptas dainininkės koncertų grafikas. Kaip pranešė poros vadybininkai, "Kylie ir Olivier nutarė judėti toliau kiekvienas savu keliu". Po skyrybų jie liko draugais, o 2013 metais, sužinojusi apie O.Martinezo sužadėtuves su aktore Halle Berry, Kylie viena pirmųjų jį pasveikino.

Dar kartą apie meilę

"Kylie buvo 19 metų, o ji jau buvo žvaigždė - dainavo, vaidino, atrodė velniška gražuolė, - prisiminė vienas dainininkės prodiuserių. - Kažkas jai turi būti ne taip, tada pamaniau, matyt, jai nesiseka meilėje." Po beveik trijų dešimčių metų Kylie vis tokia pat graži ir tokia pat vieniša. Pastarasis meilės romanas su ispanų modeliu Andresu Valencoso truko penkerius metus, bet pernai taip pat nutrūko. To priežastis vėl buvo darbas ir skirtingi interesai. Po skyrybų nuo liūdesio dainininkę gelbėjo muzika. Būdama 45-erių dainininkė nesėdi vietoje, leidžia jau 12 albumą, kuriame, jos teigimu, daug atvirų, beveik autobiografinių dainų. Net ir po keleto skyrybų bei juodų gyvenimo ir nusivylimo tarpsnių Kylie nenuleidžia rankų. "Žinau, daugelis mano, kad esu nelaiminga, bet iš tiesų man labai pasisekė meilėje, - neseniai duodama interviu sakė ji. - Kiekvieni santykiai man davė pamoką, būtent išgyvenimai ir sunkumai padarė mane pačia savimi." Dainininkė ir toliau ieško pono Tobulybės ir kalba apie tai atvirai: "Jis turi būti protingas, turėti humoro jausmą. Be to, jis turėtų susitaikyti su mano beprotišku gyvenimo ritmu."

Būsimos asmeninio gyvenimo nesėkmės jos negąsdina, juk dėl motinystės ji jau apsisprendė. "Tik neseniai supratau, kad negali gyvenime gauti visko. Aš neturiu vaikų, tačiau su didžiuliu malonumu leidžiu laiką su Danny vaikais, savo sūnėnais, - aiškino dainininkė. - Dabar svarstau įsivaikinimo galimybę. Mano gyvenime - naujas periodas, viskas galima." Be abejo, viskas įmanoma, ypač kalbant apie Kylie, kuri pasikliauna savo jėgomis ir niekada nepralošia.

Parengė GODA AMBRAZAS

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"