Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Televizija - tarsi svočia

 
2009 08 08 0:00
D.Norvilą ir R.Voitechovskają suvedė scena.<br>LNK archyvo nuotrauka
D.Norvilą ir R.Voitechovskają suvedė scena.
LNK archyvo nuotrauka

Ką žydrasis ekranas sujungė, žmogus teneišskiria. Ši frazė puikiai tiktų tiems, kurie savo antrąją puselę sutiko įvairiuose televizijos šokių ir dainų projektuose. O norinčiųjų išskirti arba bent jau supykdyti ar įskaudinti tikrai atsirastų. Antraip argi įsimylėjėliams būtų lipdoma reklaminės poros etiketė?

Rudenį per TV3 startuos naujas šokių projektas. Galbūt tarp jo dalyvių ir vėl atsiras tokių, kurie "susišoks" ne tik ant parketo. Apie šias poras dar bus rašoma. O mes domimės tais, kuriuos per ankstesnius projektus "supiršo" televizija.

Galima diskutuoti, kodėl ir ar ilgai juodu bus kartu. Spėlioti, kuris iš jųdviejų žengė pirmąjį žingsnelį artimesnių santykių link. Džiaugtis šių žmonių laime ir linkėti visokeriopos sėkmės ar, priešingai, pavydėti bei skleisti paskalas, kad visa tai - tik reklaminis triukas. Šioms poroms dėl to nei šilta, nei šalta. Anot jų, svarbiausia patiems žinoti, kas ir kaip. "Būtinai visus pakviesime. Ir į "veselę", ir į krikštynas", - nusikvatoja dainininkas Deivis Norvilas, išgirdęs, apie ką bus interviu. Akivaizdu, kad elgsis priešingai, nes kalbėdamas apie savo jausmus buvusiai scenos partnerei Renatai Voitechovskajai jaunas vyras tvirtina, jog dviejų žmonių intymaus gyvenimo detalės ir planai - tik jų abiejų reikalas, o ne viso pasaulio. Jei jau prakalbome apie vestuves, Mendelsono maršas kol kas nuskambėjo tik vienai televizijos įsimylėjėlių porai - antrojo LTV "Lietuvos šokių dešimtuko" dalyviams manekenei Aistei Jasaitytei ir šokėjui Romanui Čeburiak. Pora netrukus taps tėvais. Jų meilės vaisius jau bus antrasis "televizinis" kūdikėlis - prieš pusantrų metų pirmagimio susilaukė pirmojo šokių dešimtuko dalyviai: dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir šokėjas Deividas Meškauskas.

Tikruosius jausmus suradusių scenoje ar šokių aikštelėje yra ir daugiau. Tai dainininkė Karina Krysko ir šokėjas Saulius Skambinas, realybės šou "Muzikos akademija" dalyvė gruzinė Šorena Džaniašvili ir aktorius Audrius Bružas, dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino ir choreografė Kristina Navickaitė-Tina.

"Pogrindyje nesėdėjome"

Neseniai iš atostogų Kretoje grįžęs dainininkas Deivis, paklaustas, ar ilsėtis vyko kartu su brangiausiu širdžiai žmogumi Renata, patikino: "Ne tik su ja. Dar ir su gera bičiulių kompanija. Praleidome fantastišką savaitę: deginomės, maudėmės, išsinuomoję automobilius keliavome po salą. Labai patiko. Kada nors būtinai ten sugrįšime." Išgirdęs, apie ką kalbėsimės, jaunas vyras patikino, kad jo klausti galima bet ko. Tačiau tai dar nereiškia, kad į visus klausimus bus atsakyta. "Viešai nesišvaistau pareiškimais, kad kalbu tik apie darbą, o apie asmeninį gyvenimą - ne, - porino. - Ir nežadu pradėti."

R.Voitechovskaja ir D.Norvilas pora tapo 2007-ųjų pradžioje. Tiesa, iš pradžių tik televizine. "Kada viskas pradėjo rutuliotis kita linkme? Ai, kad mudu kartu praleisto laiko neskaičiuojame, - tvirtino. - Tam tikru metu viskas pakrypo į tą pusę ir tiek." Kai atlikėjui papriekaištavome dėl to, kad taip ilgai slapukavo, nei patvirtindavo, nei paneigdavo gandų apie jųdviejų su Renata draugystę, pašnekovas nusikvatojo. "Neįsivaizduoju, kaip turėjome elgtis. Paskambinti žurnalistams į vieną ar kitą leidinį ir sakyti: "Tu žinai, ką? Mudu - pora. Parašyk apie tai." Skamba absurdiškai, ar ne? - retoriškai pasiteiravo. - Mudu su Renata niekur nesislapstėme, užsidarę pogrindyje tikrai nesėdėjome: lankydavomės ir renginiuose, ir kavinėse. Tiesiog garsiai apie tai visiems nerėkėme." Deivis neneigė, kad apie savo jausmus tiek iš pradžių, tiek dabar juodu su mylimąja pasakoja nedaug. "O kodėl turėtume? - stebėjosi. - Žurnaluose apie save visko prisiskaitydavome: tai mudu kartu, tai atskirai, tai susipykę, tai jau susituokę, tai bendraujame tik dėl reklamos... Kai kurie žurnalistai, prieš rašydami straipsnį, net nesivargino pasidomėti, kas ir kaip, patys mus pacituodavo. Kai pagaliau sulaukdavome skambučių ir prašymų patvirtinti, ar mes vis dar pora, ar jau nebe, pasakydavome tai, ką klausiantysis norėdavo išgirsti: "Taip, mes pora"; "Ne, mes jau išsiskyrę"; "Taip, mūsų meilė - tik reklaminis triukas". Dieve mano, negi tai kam nors gali būti įdomu? Asmeniškai manęs nedomina jokios poros intymaus gyvenimo detalės. Tai tik dviejų žmonių reikalas, ne viso pasaulio."

Siekė, kol pasiekė

Paklaustas, už ką myli savo moterį, Deivis šyptelėjo. "Kaip tai, už ką? Kvailesnio klausimo turbūt negalėjote sugalvoti? Negi mylima už ką nors? Jei jau būtinai reikia įvardyti, tebūnie. Myliu už tai, kad ji labai geras žmogus. Geros širdies, geros sielos, - nedaugžodžiavo. - Už ką esu pats mylimas? Na, to derėtų klausti Renatos. Gal už tai, kad esu tikras parazitas (juokiasi - aut.). Bent jau taip ji mane vadino iš pat pradžių, kai tik pradėjome bendrauti. Ir iš dalies buvo teisi. Juk visaip stengiausi išvengti jos dėmesio, nenorėjau jokių draugysčių, galima sakyti, bėgau šalin. Tačiau Renata buvo atkakli. Siekė, kol pasiekė. Tiksliau tariant, siekė siekė ir staiga liovėsi. Matyt, to man ir reikėjo. Iniciatyvą į savo rankas tada perėmiau aš." Vadinasi, tiesą sako psichologai, kad stipriajai lyčiai nepatinka, kai moterys pačios kariasi ant kaklo, - mėginome provokuoti pašnekovą. "Ko gero, - nusijuokė atlikėjas. - Matyt, ne veltui nuo senų laikų vyrai yra vadinami medžiotojais, jiems svarbu pirmiems sučiupti grobį, o ne leistis būti sučiuptiems. Kad ir kaip būtų, manau, jog beveik visiems vyrams patinka, kai moterys jais domisi, bet tas susidomėjimas neturėtų būti perdėtas, nes tada taps atgrasus. Renata - išmintinga moteris, ji manęs siekė labai subtiliai."

Nors Deivis save vadina degtuku, galinčiu plykstelėti dėl menkiausios smulkmenos, anot jo, juodu su Renata beveik nesipyksta. "Ji mane iš karto "užpila vandeniu". Vienintelė moka taip paprastai ir greitai užgesinti, - nusišypsojo. - Kartais vienu žodžiu ar žvilgsniu. Net stebiuosi, kaip puikiai jai pavyksta tai padaryti." Atlikėjas teigė, kad ir priekaištų iš Renatos girdi retokai. "Kai pernai gimtadienio proga tiesiogine to žodžio prasme ją apmoviau, maniau, įširs kaip reikiant. Juk sakiau, kad važiuosime į Rygą, į vandens pramogų parką, o atsidūrėme Paryžiuje, - pasakojo. - Į kelioninį krepšį Renata buvo įsimetusi rankšluostį, gumines šlepetes, maudymosi kostiumą. Tačiau ji dėl mano apgaulės nesupyko, nepriekaištavo."

Svarbi mylimosios nuomonė

Per koncertus, laidų filmavimus, kuriuose dalyvauja Deivis, Renatą dažnai galima matyti pirmose žiūrovų eilėse. Ir nieko čia stebėtino. Juk moteris ateina palaikyti savo mylimojo. Ar Deiviui tai svarbu? "Nesu iš tų, kuriems būtina, kad jų antrosios pusės trūks plyš sėdėtų salėje ar lauktų užkulisiuose, bet taip - man svarbus Renatos palaikymas. Gera žinoti, kad ji šalia, išgirsti jos nuomonę, kas buvo gerai, o kas - ne. Juk iš šalies kartais geriau matyti", - aiškino. Dainininkas tikino visada dirbantis "nuo dūšios". "Dėl to, kad į mane nukreiptos ar nenukreiptos mylimo žmogaus akys, nepradėsiu dainuoti ar vesti laidą kaip nors kitaip. Vienodai stengsiuosi savo darbą atlikti kaip galima geriau, - tvirtino. - Visiškai nepateisinu ir negaliu suprasti dabartinių atlikėjų, kurie per repeticijas dirba šiaip sau, padaro tik mažą dalį to, ką galėtų, ir garsiai tikina: "Per koncertą bus. Aš padarysiu." Tai neįmanoma! Jei tu negali ko nors padaryti dabar, kai repetuoji, per koncertą juo labiau negalėsi. Man nesvarbu, kiek salėje sėdi žmonių: penkiasdešimt ar keli tūkstančiai, renginys vyksta Vilniuje ar Balbieriškyje - aš dainuosiu lygiai taip pat. Tas žmogus iš penkiasdešimties juk nekaltas, kad žiūrovų susirinko tiek nedaug."

Būsimieji uošviai - ne žmogėdros

Paklaustas, ar labai jaudinosi, kai pirmą kartą susitiko su Renatos tėvais - o jeigu jiems nepatiks, - Deivis šyptelėjo. "Taigi ne žmogėdros jie, žinojau, kad nesuvalgys. Pamenu, pirmiausia susipažinau su Renatos mama - atsitiktinai susitikome kavinėje. Vėliau - ir su tėčiu. Abu jie labai paprasti, šaunūs, nuoširdūs žmonės, - pasakojo. - Renata su maniškiais bendrą kalbą rado taip pat nuo pirmųjų bendravimo akimirkų."

Pokalbio su Deiviu pabaigoje negalėjome nepasiteirauti apie vestuves. Kada? Galbūt pora jas jau planuoja ar net suplanavo. "Kai iš ko nors išgirstu šį klausimą, visada atsikertu: "Taip. Būtinai visus pakviesime. Ir į "veselę", ir į krikštynas, - nusikvatojo. - Mudu su Renata į tokias kalbas nekreipiame jokio dėmesio. Duos Dievas, viskas bus gerai ir laiku: vestuvės, vaikai ir visa kita. Koks kieno reikalas. Apskritai manau, kad tokių dalykų klausinėti labai netaktiška. O dar netaktiškiau per vestuves jauniesiems iš karto linkėti gandrų. O kas jeigu pora vaikų dar nenori arba, tarkime, negali jų turėti?.. Džiaugiuosi, kad mudviejų su Renata tėvai šiuo klausimu išties taktiški. Vis tiek viską sužinos patys pirmieji."

Apraizgyti gandų

Pusantrų metų sūnelį Adomą auginančių dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės ir šokėjo Deivido Meškausko santykiai nuo pat pirmųjų akimirkų sulaukė ypatingo visuomenės dėmesio: pastaruosius po kaulelį narstė spauda, vertino internautai, net parodijavo viena televizijos laida. 2006-aisiais ant parketo gimusią meilės istoriją reklamine vadino tik vienas kitas, nes buvo akivaizdu, kad tarp dviejų jaunų žmonių įsiplieskusi aistra yra tikra. Tačiau straipsniuose ir siužetuose nuolat buvo pabrėžiamas poros amžiaus skirtumas, tvirtinama, kad juodu kartu ilgai neištvers. Taip pat akcentuojamas ūmus ir nenuspėjamas Rūtos būdas, pernelyg stiprus pavydas. Sklido kalbų, neva atlikėja mylimajam antrąkart "Lietuvos šokių dešimtuke" leido dalyvauti tik dėl to, kad vaikino partnerė kaunietė aerobikos instruktorė Joana Bartaškienė pagal amžių šiam tiko į močiutes.

Nors Rūta ir Deividas tylos siena nuo žurnalistų neatsitvėrė, apie savo jausmus pasakoja nelabai noriai. Mielai būtume išklausę, kokiomis nuotaikomis dainininkės šeima gyvena dabar, juo labiau kad prisiskambinti Rūtai pavyko, bet atlikėja tikrąja to žodžio prasme nerado net penkių laisvų minučių, kad atsakytų į keletą klausimų. Nepadarė to ir raštu, nors buvo žadėjusi. Taigi galima tik spėlioti, kiek tiesos slypi ganduose, esą pora viešai vienas kitam deklaruojanti didžiulę meilę iš tikrųjų stovi prie skyrybų slenksčio. Sklinda kalbų, kad Deividas vakarus mieliau leidžia ne namie, o naktiniuose klubuose kartu su draugų kompanijomis, kuriose gausu žavių moterų. O pati atlikėja irgi nevengianti pasukti į šoną. Pavyzdžiui, šiemet pramogų pasaulio užkulisiuose buvo šnabždamasi, kad Rūtą ir jos scenos partnerį verslininką Mundį (Edmundą Štengerį) projekte "Žvaigždžių duetai" sieja toli gražu ne tik profesiniai santykiai. Įtarimus sustiprino viešas Mundžio prisipažinimas, kad Rūtą jis kartais norėtų užmušti, o kartais tiesiog pamylėti. Apkalboms peno davė ir dainininkės gyvenimo draugas Deividas bei Mundžio žmona Violeta, mat jie, galbūt kažką suuodę, duetams įsibėgėjus nepraleisdavo nė vieno mylimųjų pasirodymo. Kad ir kaip ten būtų, rudenį per TV3 startuosiantis naujas šokių projektas greičiausiai vėl paplonins gandonešių liežuvius - juk Deividas šokio paslapčių mokys jaunutę gražuolę gruzinę Šoreną Džaniašvili. Vieša paslaptis, kad egzotiškoji realybės šou "Muzikos akademija" dalyvė jau kurį laiką yra aktoriaus Audriaus Bružo mūza. Nei Šorena, nei Audrius savo jausmų vienas kitam kol kas nekomentuoja.

Per šokius - meilės pamokos

Karina Krysko ir Saulius Skambinas susipažino prieš dvejus metus per LNK televizijos šokių turnyrą "Šok su žvaigžde". Kurį laiką sklandė kalbos, kad šokėjai - pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Galiausiai, beveik po metų, Karina ir Saulius prisipažino: taip, jie yra artimi draugai.

Kada Karina ir Saulius suartėjo? Apie tai klausiami juodu kurį laiką svarstė. "Negalime pasakyti, kad štai nuo to laiko mes draugaujame", - teigė Karina. Sauliaus nuomone, viskas įvyko savaime. Viešai kalbėti apie jausmus ši pora nelabai mėgsta. Karina atskleidė, kad Saulius neturi tokių savybių, kurios jai nepatiktų. "Jei kas nors kliūtų, nebūtume kartu, - tikino vaikinas. - Savo mąstymu esame labai panašūs, bet tuo pat metu ir labai skirtingi. Tačiau jau apsišlifavome. Pirmą kartą sutikau žmogų, su kuriuo man taip paprasta bendrauti. Be jokių užuolankų."

Dainininkė, šokėja ir televizijos laidų vedėja K.Krysko turi daug gerbėjų. Vieno žurnalo ir interneto portalo skaitytojai ją net buvo išrinkę seksualiausia mergina. S.Skambinas viešai rodosi rečiau. Tačiau į dailų vaikiną, suprantama, krypsta merginų akys. Saulius teigė nesukantis sau galvos dėl Karinos gerbėjų. Vis dėlto kurį laiką svarstė: "Aišku, kai pagalvoji... Geriau negalvoti." Galiausiai patikino, kad jis pasitiki Karina.

Pasak Karinos, abu vienas kitą labai gerai jaučia ir bendrauja "atviromis kortomis". Dabar juodu taip gerai pažįstami, kad kai vienas pradeda sakyti kokią nors frazę, kitas ją baigia.

"Šiaip sau, be priežasties, nei į mano, nei į kieno nors kito gyvenimą žmogus neateis, - mano Karina. - Susitikimas gali būti kaip pamoka. Žmonės vieni kitiems visada ką nors duoda. Arba vienas iš kito ką nors atima. Bet kokiu atveju tai būna pamoka."

Skirtingi atsakymai

Kas iš tikrųjų sieja pirmojo realybės šou "Kelias į žvaigždes" dalyvį, lietuviškai italų dainas atliekantį romantiškąjį Mindaugą Mickevičių-Mino ir choreografę Kristiną Navickaitę-Tiną? Tikra meilė, spontaniški aistros protrūkiai, kolegiški santykiai, kas nors kita? Atsakymą į šį klausimą, ko gero, žino tik nedaugelis pačių artimiausių jiems žmonių. O galbūt tik juodu. Nors nuo pokalbių apie asmeninį gyvenimą išsisukinėjo kaip įmanydami, vis dėlto visai neseniai šokių kolektyvo "Tina Dance" vadovė ir populiarusis atlikėjas vienam leidiniui prisipažino esantys pora. Tačiau abiejų paatviravimai spaudai buvo skirtingi. Mino atsakė trumpai, bet tvirtai: "Taip, esame pora." Tina vėl pasėjo abejonės grūdą, nes pareiškė, kad juodu - tik scenos partneriai. Dainininkas mylimosios teiginį patikslino sakydamas, kad šią frazę jie išmokę atmintinai. Nieko stebėtino - juk iki šiol ją visiems sutartinai ir kartojo.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"