Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

"Skamp" viengungis Vilius žada apsispręsti

 
2009 09 12 0:00
V.Alesius, kol scenon sugrįš "skampai", ketina užsiimti soline karjera ir su kolegomis organizuoti renginius.<br>Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"
V.Alesius, kol scenon sugrįš "skampai", ketina užsiimti soline karjera ir su kolegomis organizuoti renginius.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Ramus, paprastas, iš visos charizmatiškosios 'Skamp' trijulės rečiausiai atakuojamas žurnalistų. Vienintelis nevedęs. Taip būtų galima apibūdinti Vilių Alesių. Tačiau dabar, kai Erica vėl laukiasi, o Viktoras susituokė, dėmesys krypsta į santūrųjį viengungį 'skampą'.

Vilius, kaip ir jo kolegos Viktoras Diawara ar Erica Jennings, kalbėdami apie save, ypač asmeninius reikalus, nedaugžodžiauja. Tokia jų pozicija - žmonių pripažinimą ir populiarumą pelnyti ne pigiais skandalais, o darbais. Pasakodamas apie savo mylimąją - aktorę Eglę Driukaitę, muzikantas vis primena, kad nenorėtų, jog šis interviu būtų tik apie juodu. Vis dėlto pusiau juokais, pusiau rimtai prasitaria: "Artimiausiu metu, matyt, paseksime kolegų pavyzdžiu ir užfiksuosime draugystę."

Tęs solinę karjerą.

- Praėjusį savaitgalį viename sostinės klubų surengėte atsisveikinimo koncertą be konkrečios sugrįžimo datos. Spaudoje buvo užsiminta, jog Erica su vyru Jurgiu Didžiuliu, gimus antram vaikui, patrauks į Kolumbiją. Netrukus pirmagimio susilauksiantis Viktoras ketina imtis naujų muzikinių projektų. O kokie tavo planai?

- Su "Skamp" gerbėjais atsisveikiname iki pavasario. Kol kas dar sunku tiksliai pasakyti, iki kokio mėnesio. Viskas priklausys nuo Ericos, tai yra, kaip greitai ji atsigaus po antrojo gimdymo ir grįš iš motinystės atostogų.

Ką veiksiu aš? Ne paslaptis, kad duoną pelnausi iš muzikos, tad kol sugrįš "skampai", tęsiu savo solinę karjerą. Tiksliau tariant, ją atnaujinsiu. Ar verta tai daryti dabar, per ekonomikos sunkmetį? Nežinau. Tokia jau mūsų, atlikėjų, dalia - niekada nesi garantuotas, kaip publika įvertins tai, ką darai, ar jai patiks tavo kūryba, ar radijo stotys gros tavo muziką.

Nors turiu aukštąjį išsilavinimą, esu baigęs tarptautinio verslo studijas, kol kas diplomo neprireikė - pagal specialybę nedirbau.

- Gal kitokio darbo nelabai ir ieškojai?

- Galbūt. Buvau gavęs kelis pasiūlymus iš įmonių, bet jie manęs taip nesudomino, kad sceną iškeisčiau į biurą. Kol dar galiu, kol noriu, kol pavyksta pragyventi iš muzikos, jai skirsiu daugiausia dėmesio ir jėgų. Tiesa, iki grupės veiklos atnaujinimo ne vien dainuosiu. Su kolegomis užsiimame renginių organizavimu, taigi darbo, kuriame galėčiau atsiskleisti, manau, netrūks.

Vienas kito nespaudžia

- Per koncertą, kurio išvakarėse su mylimąja Živile sumainė aukso žiedus, Viktoras juokais užsiminė, jog dabar eilė tau. Kad vienintelis iš "skampų" likai nevedęs ir netrukus padarysi atitinkamas išvadas.

- (Nusijuokia). Išvadas jau padariau. Su Egle kartu esame septynerius metus. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas. Beveik nepastebimai. Artimiausiu metu, matyt, paseksime kolegų pavyzdžiu ir užfiksuosime draugystę.

- Kaip manai, ar spaudas pase judviejų santykius kaip nors pakeis?

- O turėtų? Mano galva, po vestuvių kažkas pasikeičia nebent tiems žmonėms, kurie linkę antrąją pusę savintis. Tuomet išėjus iš bažnyčios ar santuokos rūmų atsiranda savotiškas nuosavybės jausmas: štai, čia mano žmona, vyras, dabar ji, jis priklauso man. Tačiau tiems, kurie apie draugystę, buvimą kartu mąsto kaip partnerystę, viskas lieka taip pat. Partneris - tai ne tik tas, kurį myli ir esi jo mylimas, bet ir tas, kuriuo gali pasikliauti bet kokioje gyvenimo situacijoje, kuris pagelbės, kai tau to reikės, kartu džiaugsis sėkme ar užjaus, nutikus bėdai. Partnerystė turi būti lygiavertė. Džiaugiuosi, kad mudu su Egle sutariame šiuo klausimu.

- Apie draugę pasakoji nedaug. Ji apie tave - taip pat. Užsiminei, kad susipažinote prieš septynerius metus. Kur?

- Juodkrantėje, aktorių seminare, į kurį mane nusivežė Erica.

- Kuris buvote pažinties iniciatorius?

- Kaip suprantu, šis interviu bus tik apie mudu (šypteli). O juk sutarėme, kad kalbėsime apie mano ateities planus.

- Labai smalsu. Septyneri metai kartu - išties nemažai. Ypač šiandien, kai tiek daug skyrybų. Išduok tvirtų santykių paslaptį.

- Kiekviena pora į šį klausimą atsakytų skirtingai. Kai du žmonės nusprendžia būti kartu, ko gero, svarbiausi dalykai - tarpusavio tolerancija ir abipusė pagarba. Per visą tą laiką, kai esame drauge, nė karto nesistengėme vienas kito dėl ko nors spausti, savintis. Abu esame menininkai, tad puikiai žinome, kodėl kartais namo grįžtame vėlai. Dėl to pykčių nekyla. Jei biure dirbtume nuo 8 valandos ryto iki 17 valandos popiet ir, tarkime, po darbo namo negrįžtume valandą ir ilgiau, galbūt viskas būtų kitaip. Galbūt prisigalvotume velniai žino ko, pradėtume įtarinėti vienas kitą ir dėl to kiltų nesutarimų.

Nori pabūti savimi

- Dviem menininkams erdvės po tuo pačiu stogu pakanka?

- O turėtų trūkti? Ne. Labai gerai, kai abu esame užimti. Tačiau pasitaiko, kad tam tikrą laiko tarpą abu neturime jokių darbų: aš - koncertų, Eglė - vaidmenų teatre, serialuose. Tuomet, kasdien daugiau laiko praleidžiant namie, atsiranda šiokia tokia trintis. Tačiau abu suprantame, kad tai neišvengiama, jog taip buvo ir bus, tad tragedijos nedarome.

- Erica tuokėsi ne Lietuvoje, Viktoras paprašė žurnalistų į bažnyčią neiti. Anot kai kurių spaudos leidinių, prie durų netgi budėjo apsaugininkas. Kokia bus jūsų šventė?

- (Šypsosi). Gal jau pakaks klausimų apie mano asmeninį gyvenimą?

- Kodėl pastaruoju metu atlikėjai, kiti žinomi žmonės taip slepia savo vestuves nuo žiniasklaidos? Kas tai - nauja mada?

- Viktoras nuo nieko nesislapstė, tiesiog norėjo per savo šventę pabūti ramiai, kartu su artimiausiais žmonėmis. Negi taip sunku tai suprasti? Manau, kiti dainininkai, televizijos ar sporto žvaigždės nori to paties.

- Dauguma tokį slapstymąsi pavadintų išsidirbinėjimu, pretenzija, netgi savotiška reklama. Juk kuo mažiau apie save kalbi, tuo labiau tavimi domisi aplinkiniai, tuo daugiau pasklinda įvairiausių gandų.

- Tie, kurie taip mano, tegu patys pabūna viešo asmens kailyje. Matyt, jie nežino, ką jaučia žmogus, kai paskui jį tarsi koks šešėlis sekioja paparacas su fotoaparatu ar filmavimo kamera. Net per vieną didžiausių gyvenimo švenčių negali atsipalaiduoti, pabūti savimi.

Tėtis neaugino atsakingai

- Vienas naujausių grupės "Skamp" darbų - daina "Take me home". Ji skirta prieš smurtą šeimose nukreiptai iniciatyvai "Augink atsakingai". Kuo ypatingas šis projektas? Kodėl prie jo prisidedate? Ko gero, lengviausia įsijausti Ericai, juk netrukus ji antrą kartą taps mama. Viktoras taip pat ruošiasi tėvystei.

- Erica - šio projekto ambasadorė. Ji pakvietė ir mus su Viktoru prisidėti. Kurdamas žodžius minėtai dainai, galvojau apie save, tėvus. Deja, tėtis manęs ir brolio Vinco neaugino atsakingai. Jis turėjo problemų dėl alkoholio, todėl jiedu su mama išsiskyrė, kai mes dar buvome maži. Puikiai žinau, ką reiškia augti šeimoje vien su mama. Aišku, kartais geriau neturėti jokio tėvo, nei turėti blogą. Tai mažesnė blogybė iš dviejų. Prisidėdamas prie šio projekto, noriu išsakyti savo poziciją. Tai nėra tušti žodžiai.

- Kaip manai, kas svarbiausia auginant vaiką?

- Dėmesys jam, bendravimas. Pavyzdžiui, šiandien daugelis tėvų vaikų auklėjimą patiki kompiuteriui ir net nepasidomi, kokius žaidimus jie žaidžia, kokiuose puslapiuose lindi, su kuo virtualiai bendrauja. O kam tai daryti, jei namuose - ramu, niekas nelenda į akis? Nemanau, kad tokie tėvai elgiasi atsakingai.

- Galbūt artimiausiu metu dar pagausės "skampų" mažylių gretos? Gal ir judu su Egle ketinate netrukus į svečius kviestis gandrus?

- Nežinia, kaip bus. Tokių dalykų nesuplanuosi. Kol kas, kiek žinau, vaisius dar neužderėjo (juokiasi).

Skandalai tebūna kitiems

- Žiniasklaidos akiratyje tiek tu, tiek Viktoras ar Erica atsiduriate nedažnai, ir beveik visada tik iš profesinės pusės. Kodėl? Juk pikantiškos asmeninio gyvenimo smulkmenos, įvairūs skandaliukai - puiki reklama.

- (Šypteli.) Neseniai naujienų tinklalapyje "Delfi" buvo pasirodžiusi žinutė, kad ilgapirščiai iš manęs pavogė dviratį. Žvilgterėjau į komentarus. Visiškai pritariu daugumos žmonių išsakytai nuomonei: argi tai įdomu? Kasdien įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose nutinka panašių dalykų. Nesu išskirtinis, apvagiami ir Jonas, ir Petras, ir Antanas, ir kiti asmenys. Arba, pavyzdžiui, jie ką nors nusiperka, susipyksta su draugėmis, žmonomis, išvažiuoja atostogų, suserga, tuokiasi, skiriasi ir panašiai. Nemanau, kad "Skamp" gerbėjai iš mūsų laukia būtent tokios informacijos. Sutinku, kažkam patinka knaisiotis po apatinius baltinius, skaityti visą tą pikantišką informaciją, todėl ji ir spausdinama, rodoma televizijos laidose. Žurnalistai jau seniai mūsų nebeklausinėja tokių dalykų, nes žino, jog apie tai nekalbėsime. Nulūžusių nagų skandalais tegu užsiiminėja kiti. Aplink - dešimtys to norinčiųjų.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEKarjera
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOS
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"