Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Radži neieško žmonos

 
2012 06 23 8:22

Naujajame sezone LNK rodys realybės šou 'Radži ieško žmonos'. Todėl jūsų skaitomos publikacijos herojus - 'popso' žvaigždūnas Radži Aleksandrovičius.

Šis interviu prasideda tada, kai turėjo baigtis. Trečiadienis, 21:00 val. "Lietuvos žinių" žurnalistas ir fotografas prie Katedros bokšto laukia R.Aleksandrovičiaus. Jo nėra. Šio teksto autorius skambina atlikėjui. "Visai išgaravo iš galvos! - šaukia Radži. - Gal gali atvažiuoti prie "Impuls+" Kareivių g.?" Žurnalistas ir fotografas grūdasi į kitą Vilniaus galą. Čia interviu herojus atvažiuoja praėjus beveik pusvalandžiui. Pasirodo, "Radži ieško žmonos" yra "normalus ir rimtas reikalas". Šansų tapti atlikėjo žmona neturi mažapapės. O prieš keletą metų "popso" žvaigždūnas turėdavo merginą kiekviename mieste, kuriame koncertuodavo.

- Pradėkim nuo to, kad buvome susitarę susitikti prie Katedros bokšto, bet mes su fotografu trenkėmės į kitą miesto galą ir vis tiek turėjome tavęs laukti. Esi neatsakingas užuomarša?

- Stengiuosi nevėluoti. Bet išeina taip, kaip išeina. Yra visokių reikalų. Interviu buvau pamiršęs. Vėlavau ne iš blogos valios. Ką darysi (juokiasi)... Nesu nepatikimas užuomarša. Jei būčiau toks, žmonės į tai reaguotų.

- Rudenį LNK eteryje startuos realybės šou "Radži ieško žmonos", kuriame ieškosi antrosios pusės. Be televizoriaus pagalbos negali susirasti žmonos?

- Tai - labai įdomus projektas, normalus ir rimtas reikalas. Toks buvo filmuotas Amerikoje - žinomi žmonės ieškojo antrųjų pusių. Tai nėra šou apie kažkokius ūkininkus ir kitokius "briedus". O kodėl nepažaisti? Galima viską išbandyti.

Man įdomu dalyvauti "Radži ieško žmonos". Gal ir atsiras mano žmogus. Negali žinoti. Antrąją savo pusę gali sutikti ir televizijoje, ir kelyje, ir restorane, ir klube. Žmonos aš dar neieškau.

- Projektas vadinasi "Radži ieško žmonos", o tu sakai, kad jos neieškai!

- Toks pavadinimas. Tai - televiziniai dalykai.

- Ar šou nugalėtoja taps tavo žmona?

- Nesakau, kad taps. Tikrai ne. Žiūrėsim, žiūrėsim. Jei laimėtoja palies mano širdies gilumą, jei mes suprasim vienas kitą, bendrausim toliau.

- Graži, protinga mergina eis į Radži realybės šou?

- Ką aš žinau... Aš esu žinomas atlikėjas. Galbūt kai kurios merginos eis ne iš didelės meilės - tiesiog norės susipažinti.

- Kokia mergina neturi jokių šansų tapti tavo žmona?

- Mergina mažais "papais" (šypsosi). Aišku, juokauju. Visos turi šansą. Išvaizda man pirmoje vietoje, visi kiti dalykai - paskui. Kai sutinki žmogų, iš pradžių pasižiūri, kaip jisai atrodo. Man nereikia atlėpusios ilganosės - nesvarbu, ar ji protinga. Protingą galima padaryti ir iš durnos.

- Turi merginą?

- Tikrai neturiu. Man suėjo 25 metai. Dar turiu laiko ir noriu padurniuoti. Kol kas meilės nėra - tik susižavėjimai. Pats esu truputėlį per vaikiškas, dar nesusitupėjęs.

- Teko girdėti, kad kiekviename mieste, kuriame nuolat koncertuoji, turi mažulę. Tiesa?

- Buvo tokie laikai, kai man buvo 19-20 metų. Tai būdavo vienos dienos reikalas. Pvz., jei šiandien koncertas Vilniuje, turiu paną Vilniuje, jei rytoj koncertas Kaišiadoryse, turiu paną Kaišiadoryse. Buvo gerai. Aš visiškai to nesigailiu. Mielai tai pakartočiau.

- Kaip mažulės tau rodo dėmesį?

- Šypsosi, vaiposi, ir tiek. Dėmesį rodo įvairios merginos.

- Lietuvoje egzistuoja vadinamosios grupsės - muzikos fanės, kurios bet kokia kaina siekia permiegoti su savo dievukais?

- Manau, kad yra tokių merginų. Jei būsi durnas, pasiduosi tam. Ačiū Dievui, su tokiomis nesusidūriau. Tai, ar dainuoji, nėra svarbu. Yra mergų, kurios ir taip kariasi ant galvos.

- Esi karštakošis, kuris greitai įsiplieskia...

- ...Su metais pamažu vėstu. Prisimenu save 19 metų, kai atėjau į šou pasaulį. Į viską reaguodavau karštai. Dabar į tuos pačius dalykus reaguoju kitaip. Būdavo, kad per liežuvį prisidarydavau bėdos. Jei kažką lepteli ne vietoje ir ne laiku, tai grįžta atgal. Dažnai lepteldavau ne vietoje ir ne laiku. Viskas ateina su amžiumi. Aš mokausi, stengiuosi patylėti, kai niekas neklausia.

- Už ką verta duoti į snukį?

- Geriau nesimušti išvis. Man neteko muštis, todėl negaliu atsakyti į klausimą. Nebuvau papuolęs į tokias situacijas. Jei kažką pasako, nuleidi negirdomis. Neverta ginčytis. Tai - juokinga. Kas būtų, jei pradėtume ginčytis? Gaučiau aš - gautų jis, ir viskas. Ir vėl skandalas ant visos Lietuvos.

Nesakau, kad mane visi myli ir gerbia. Jie neprivalo to daryti. Aš to neprašau. Aišku, kad būna visokių replikų. "Sustok, padainuok!" ir pan. Pasišypsai ir nueini.

- Esi sulaukęs bjaurių replikų?

- Esu. Nenoriu jų vardyti. Pasakė kokią repliką - kad esu čigonas iš taboro. Jei būčiau 19 metų, gal ir sureaguočiau. Dabar save sustabdau. Noriu, kad mane matytų kaip protingą žmogų, o ne kaip kažkokį durnelį. Visi negali tavęs mylėti. Turiu savo publiką, kuri mane gerbia ir kurią gerbiu aš. Tie, kurie manęs nemėgsta, turi savo mylimus dainininkus. Normalus dalykas.

- Tavo citata iš 2007 m. lapkričio 3 d. "LŽ gide" publikuotos žinutės: "Na ir kas, kad mano koncertuose susirenka vyresni? Mano dainos brandesnės..." Manai, kad tavo dainos brandžios?

- Nesu dainininkas. Aš esu atlikėjas. Perdainuoju senas mūsų tėvų ir senelių dainas, kurios skambėjo prieš 20-30 metų. O kodėl nepakartoti? Kodėl neįdėti šiuolaikiškumo prieskonio?.. Tai yra gerai. Didžiąją dalį mano koncertų lankytojų sudaro vyresni. Tai, kad jie ateina į koncertus, nėra blogai. Nėra blogai ir tai, kad ateina jaunesni. Jeigu dainuočiau "šūstresnes", šiuolaikiškas dainas, galbūt ir kontingentas būtų kitoks. Nežinau, kiek laiko dainuosiu.

- Gali būti, kad tavo laikas scenoje baigsis?

- Taip. Galvoju apie tai kiekvieną dieną. Man sako: "O! Tu dainuosi kaip Povilaitis (Stasys - aut.)." Taip nebus. Nereikia lyginti dviejų atlikėjų kartų. Kitoks laikmetis. Padainavai, praeina pusė metų ir tave gali užmiršti, nes ateina nauji atlikėjai. Mąstau apie tai, ką veiksiu, jei nedainuosiu. Turiu kulinaro diplomą. Galėčiau dirbti nebūtinai virtuvėje - galėčiau dirbti ir barmenu. Nesibaidau neprestižinio darbo. Į gyvenimą žiūriu kitaip. Visi įsivaizduoja, kad dainavimas yra kietas reikalas. Taip nėra. Arba myli tokį darbą, arba ne. Aš jį myliu. Kai mane dvejų metų atvežė į vaikų namus (pašnekovas užaugo Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose - aut.), aš jau šokau rokenrolą. Man nuo prigimties patinka muzika.

- Ar krizė turėjo įtakos tavo koncertų kiekiui?

- Esu atviras žmogus. Skirtingai nei kiti atlikėjai, aš niekada nemeluoju. Yra tokių, kurie neturi koncertų, bet šneka, kad turi. Mano koncertų sumažėjo beveik per pusę. Krizė palietė visus darbus. Toks laikas. Jis tikrai praeis. Esu optimistas ir niekada neverkiu dėl to, kad nėra pinigų. Nėra ir nereikia. Bus rytoj.

- Kokios muzikos klausaisi važiuodamas į koncertą?

- Įvairios. Labiausiai mėgstu klausytis "Ekstra FM" arba M-1. Man patinka jų grojama muzika - yra ir šiuolaikiškų, ir senesnių dainų.

- Dažnai koncertuoji provincijoje...

- ...Taip. Provincijos žmonės laukia koncertų. Pas juos nedažnai atvažiuoja atlikėjai. Man smagu dainuoti provincijos žmonėms. Nematau čia nieko blogo.

- Paprastai į miestelių ir kaimų koncertus susirenka nemažai jaunų agresyvių vaikinukų, kurie mėgsta gerti ir santykius aiškintis kumščiais. Tokioje aplinkoje nesijauti nesaugiai?

- Ne. Neskirstau žmonių. Ir Vilniuje yra buvę daug švenčių, kurių žmonės nemoka švęsti. Išgeria ir prasideda. Taip yra ir kituose miestuose bei miesteliuose. Ką padarysi... Kai išgėrę žmonės susipyksta, jie aiškinasi tarpusavyje. Jiems visiškai "da lampački", kas dainuoja scenoje. Man tai visiškai netrukdo. Mano darbas - linksminti žmones ir gerai leisti laiką. Nesikišu į konfliktines situacijas. Man vienodai. Jei pats neprisikabinsi ir nevaidinsi žvaigždės, viskas bus gerai. Jei elgsiesi kaip durnelis, į tave žiūrės atitinkamai.

- Būna, kad klube kokia nors kompanija siūlo tau kartu padaryti 50 gramų?

- Aišku, būna. Viskas priklauso nuo to, kaip sureaguosi į tokį kvietimą. Yra durnelių, kurie sureaguoja kitaip ir po to kyla problemų. Nieko tokio, jei žmogus tave pavaišina. Prieini, padarai 50 gramų, pabendrauji. Toks muzikanto gyvenimas. Juo labiau kad gydytojai sako, jog galima išgerti 50 gramų.

- Kam skirta Radži muzika?

- Tiems žmonėms, kurie supranta, apie ką mano dainos. Dainuoju apie žmonių jaunystę, apie prisiminimus. Kai sulauksime garbaus amžiaus, patys klausysimės dabartinių dainų, o vaikai sakys: "Kokio šūdo klausaisi?"

- Tavo muzika kokybiška?

- Kokybiška, nekokybiška... Man mano formatas atrodo kokybiškas. Tik kiekvienas savaip supranta kokybę. Visi sako: "Popsas", "popsas"!" Ką reiškia "popsas"? "Popsas" visame pasaulyje yra "popsas". Tik užsienyje jis aukšto lygio. Mūsų valstybė maža, muzikantai neturi daug pinigų, todėl mažai investuoja į muziką. Dėl to mūsų "popsas" atitinkamo lygio. Nereikia norėti, kad lietuviai skambėtų kaip užsieniečiai. Ne ta rinka.

- Nenorėtum dainuoti jaunesnei auditorijai?

- Mąstau, kad reikėtų įmesti ir kitokių dainų. Kaip tik šiuo metu ruošiamas naujas "kompaktas". Bus dainų, orientuotų į jaunesnius žmones. Nereikia ne laiku susenti ir viską daryti tik vyresniems. Juk pats esu jaunas.

- Tavo apyrankė, masyvus žiedas ir laikrodis spindi auksu. Jie auksiniai?

- Auksiniai.

- Nebijai vaikščioti paauksuotas?

- Ne. Nenešioju šių papuošalų kiekvieną dieną - tik tam tikromis progomis. Žiedas sveria 31 gramą. Jis truputėlį nepatogus. Taip pasipuošęs vaikštau ir gimtajame Panevėžyje. Mano namas, kuriame gyvenu Panevėžyje, yra pats saugiausias. Gauti į galvą gali ir Vilniaus centre. Kiek yra buvę tokių atvejų.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"