Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Po trumpo romano - nesantuokinis vaikas

 
2009 12 05 0:00
Samantha tikisi, kad Jude'as bus geras tėvas Sophiai. Gražuolis aktorius J.Law dar nematė nesantuokinės dukters.<br>Užsienio spaudos ir Scanpix nuotraukos
Samantha tikisi, kad Jude'as bus geras tėvas Sophiai. Gražuolis aktorius J.Law dar nematė nesantuokinės dukters.
Užsienio spaudos ir Scanpix nuotraukos

Moterų numylėtinis, gražuolis britų aktorius Jude'as Law rugsėjo pabaigoje ketvirtą kartą tapo tėvu. Metų pradžioje tarp jo ir menkai žinomo modelio Samanthos Burke įsiplieskęs trumputis romanas būtų tapęs aktoriui dar vienu nereikšmingu meilės nuotykiu, jei ne pasekmės - nesantuokinė dukra Sophia.

Trumpalaikis ryšys J.Law atsieis nepigiai. DNR testo rezultatai galutinai patvirtino jo tėvystę, todėl Holivudo žvaigždei artimiausius 18 metų teks remti mergaitę finansiškai. Telegraph.uk duomenimis, tai kainuos apie 2 mln. svarų sterlingų (maždaug 7,4 mln. litų). Sužinojęs testo rezultatus J.Law atsiprašė buvusios žmonos aktorės Sadie Frost (juodu išsiskyrė prieš šešerius metus, bet liko artimi), sūnų 13-mečio Rafferty ir 7-erių Rudy bei 8 metų dukters Iris už tai, kas nutiko.

Mažytė tėčio kopija.

- Kaip praėjo nėštumo mėnesiai?

- Iš pradžių buvo gana lengva. Manęs visiškai nepykindavo. Tik siaubingai norėdavau vaflių su šilauogių uogiene - šių produktų mano šaldytuvas buvo grūste prigrūstas. Paskutinį mėnesį jaučiausi pavargusi, skaudėdavo galvą, pradėjau tinti, pakilo kraujospūdis. 38-ą nėštumo savaitę man buvo diagnozuota preeklampsija. Internete perskaičiau, kaip tai gali būti pavojinga. Ačiū Dievui, gydytojai labai gerai manimi rūpinosi, o Sophia buvo pakankamai didelė, kad galėtų gimti truputėlį anksčiau. Gimdymas užtruko ilgai - daugiau kaip 25 valandas. Tačiau svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai.

- Kas buvo šalia tavęs per gimdymą?

- Mama ir geriausia jos bičiulė, kuri man yra kaip antroji motina, taip pat trys geros mano draugės. Įsivaizduokit, jos visos buvo gimdykloje. Iš pradžių priešinausi, norėjau, kad išeitų, - juk tai taip asmeniška. Tačiau kai viskas prasidėjo, nebegalėjau galvoti apie nieką kita, tik apie savo kūdikį. Sophiai gimus visos iš džiaugsmo apsiverkėme.

- Į ką dukra labiau panaši - į tave ar į Jude'ą?

- Ji - mažytė tėčio kopija. Paveldėjo jo skruostus ir nosį, net tokias pačias grimasas daro. Tik akis "pasiėmė" iš manęs.

- Žinojai, kas gims?

- Nežinau kodėl, bet buvau įsitikinusi, kad gims berniukas. Net pripirkau berniukiškų drabužėlių, išrinkau Aidano vardą. Tačiau ultragarso tyrimas parodė, kad laukiuosi mergaitės. Nepatikėjau rezultatais ir pakartojau tyrimą. Tai nereiškia, jog labiau norėjau susilaukti sūnaus, o ne dukters, tiesiog visa širdimi jaučiau, kad gims berniukas. Pasirodo, širdis klydo.

Mėgavosi akimirkos saldybe

- Kaip susipažinai su Jude'u?

- Tuo metu gyvenau Niujorke ir siekiau modelio karjeros. Su Jude'u susipažinome naktiniame klube. Iš karto pažinau, kas jis toks. Man J.Law pasirodė labai mielas, draugiškas, turintis puikų humoro jausmą. Pradėjome susitikinėti. Labai smagiai leisdavome laiką.

- Ar Jude'as tau pasirodė šeimyniškas vyras? Ar kalbėdavo apie vaikus?

- Net labai šeimyniškas. Jis daug laiko skiria sūnums ir dukrai. Piniginėje Jude'as nešiojasi nuotrauką, kurioje įamžinti visi trys vaikai. Mano galva, tai nuostabu.

- Ar ilgai truko jūsų draugystė?

- Praėjus kelioms savaitėms po mūsų pažinties turėjau išvykti į Pensilvaniją, Pitsbergą, pasirūpinti močiute. Tuo metu Jude'as buvo paniręs į darbus filmavimo aikštelėje Niujorke. Vėliau ketino grįžti į Angliją. Žinojau, kad dėl atstumo mūsų santykiai gali nutrūkti, todėl mėgavausi kiekviena akimirka, jos saldybe.

- Ar nėštumas buvo didelė staigmena?

- Milžiniška. Buvau pas močiutę, kai apie tai sužinojau.

- Turėjai įtarimų, kad gali lauktis?

- Jaučiau, nes man kažkas buvo ne taip. Rytais svaigdavo galva, dieną norėdavau miego, tad eidavau pogulio. Man tai atrodė keista, nes guldavausi anksti, kartu su močiute - apie 19 valandą. Pasidariau nėštumo testą ir jis buvo teigiamas.

- Kaip į naujieną reagavo tėvai, ypač kai pasakei, kas vaikelio tėtis?

- Bijojau jiems pranešti šią žinią. Savaime suprantama, tėvus

labiau šokiravo ne naujiena, kad taps seneliais, o tai, kas yra kūdikio tėvas. Papasakojau jiems apie savo draugystę su Jude'u, bet tėtis manė, jog juokauju. Šiaip ar taip, abu tėvai labai mane palaiko.

- Ar neketinai, sužinojusi, kad laukiesi, nutraukti nėštumo?

- Net minčių tokių nebuvo. Niekada nepritarsiu panašiam sprendimui.

Tėvas dukters nematė

- Kaip Jude'as sužinojo, kad dar kartą taps tėvu?

- Įsitikinusi, jog laukiuosi, iš karto jam nepasakiau. Kai mėginau prisiskambinti, Jude'as tuo metu viešėjo Anglijoje. Be to, buvo pasikeitęs telefono numerį. Vėliau mano advokatas susisiekė su jo atstovais.

- Ar Jude'as jau matė dukterį?

- Kol kas ne. Manau, artimiausiu metu jųdviejų pasimatymo ir nebus, nes Jude'as labai užsiėmęs. Tiesą sakant, gimus mergytei su juo dar nebendravau.

- Kaip manai, koks jis bus tėvas Sophiai?

- Viliuosi, toks pat geras, kaip ir kitiems trims savo vaikams.

- Ar jūsų santykiai ateityje įmanomi?

- Būtų puiku, jei sugebėtume likti draugai, bendrautume nuoširdžiai. Noriu, kad Sophia augtų apsupta pozityvių dalykų.

- Ar mąstei, kaip viską paaiškinsi dukrai, kai ši paaugs ir paklaus apie tėtį?

- Papasakosiu jai visą tiesą, kas nutiko. Manau, dukra didžiuosis turėdama tokį tėvą kaip Jude'as. Juk jis - be galo talentingas žmogus. Jau dabar Sophia gana teatrališka - turiu galvoje jos mimikas, judesius. Gal mergaitė paveldėjo Jude'o talentą? Tikiuosi, tėvas jos gyvenime suvaidins svarbų vaidmenį.

- Ar norėtum, kad Sophia susitiktų su broliais ir sesute?

- Žinoma, juk jie - ta pati šeima. Aš ir pati turiu du netikrus brolius. Nepaprastai juos myliu, ir man visai nesvarbu, kad mūsų tėčiai skirtingi.

- Kaip manai, kokios įtakos dukters ir tėvo santykiams turės atstumas?

- Aišku, būtų geriau jei atstumo nebūtų. Tačiau šiandien yra daugybė būdų bendrauti: telefonu, elektroniniais laiškais, per skype. Svarbiausia, kad Sophia žinotų, jog ji tėčiui rūpi.

Nesivaikė turtų

- Sklando gandai, kad nusprendei persikelti į Londoną. Sieki būti arčiau Jude'o?

- Šiuo metu esu apsistojusi Floridoje. Teko gyventi ir kitose valstijose. Dėl Sophios esu pasirengusi kraustytis ir vėl. Dar neapsisprendžiau, kur norėčiau įsikurti. Tai gali būti Londonas, Niujorkas ar koks kitas miestas.

- Ar kada nors pagalvojai, kad galėtum būti vieniša mama?

- Niekada, bet nutiko taip, kaip nutiko. Negi dabar iki gyvenimo pabaigos graušiuosi?

- Geltonoji spauda praminė tave turtingų vyrų medžiotoja.

- Tokie vertinimai labai žeidžia. Tie, kurie mane pažįsta, žino, kad niekada nesusitikinėjau su vaikinais dėl pinigų. Visi ankstesni mano draugai buvo paprasti vyrukai. Noriu, kad žmonės žinotų tiesą.

- Dėl to sukūrei savo internetinį dienoraštį?

- Laukiausi jau septintą mėnesį, kai sumaniau rašyti. Pavargau nuo aplinkinių žeminimo ir kaltinimo. Nesigailiu, kad garsiai papasakojau savo istoriją. Daugybė moterų mane palaikė, skaitydama jų komentarus verkdavau. Supratau, kad turiu milijonus panašaus likimo draugių, tik apie jas niekas nerašo, jų nepersekioja paparacai.

- Ką manai apie moteris, kurios gviešiasi turtingų vyrų?

- Tai jų pasirinkimas. Aš ne tokia. Mano širdis didelė ir ji nori mylėti. Yra sakoma: galima tuoktis arba iš meilės, arba dėl pinigų. Renkuosi pirmą variantą.

- Atsidūrei dėmesio centre, kai paaiškėjo, kad laukiesi nuo J.Law.

- Taip. Tuo metu gyvenau pas mamą Pensakoloje, mažame miestelyje. Buvo nepaprastai sunku. Nuolat verkiau, norėjau kur nors dingti, pasislėpti. Troškau susitikti su draugais, bet bijojau juos į tai įtraukti. Teko net telefono numerį pakeisti, kad išvengčiau varginamų ir nemalonių žurnalistų skambučių. Baiminausi, jog stresas nepakenktų kūdikiui. Laimė, dėmesys ilgainiui nuslūgo.

- Kaip į šį skandalą reagavo miestelio bendruomenė?

- Kaimynai, kurie puikiai mane pažįsta, palaikė.

- Buvo kalbama, kad laukdamasi vienu metu susitikinėjai su keliais vyrais.

- Nesąmonė, tai žurnalistų paleista antis. Taip, man patinka bendrauti. Turėjau vaikinų mokydamasi mokykloje, vėliau - koledže. Man patinka mylėti ir būti mylimai.

- Ar laukdamasi kūdikio su kuo nors susitikinėjai?

- Su vienu vaikinu, ir tai atrodė rimta. Jis buvo paprastas jaunuolis iš Pensakolos. Mudu susitikinėjome beveik tris mėnesius. Viskas nutrūko, nes, manau, jis tiesiog išsigando. Tačiau tas žmogus, nesvarbu, kaip viskas baigėsi, man labai padėjo. Juk iš pradžių jaučiausi tokia pažeidžiama, be to, vargino spaudos dėmesys. Mudu likome bičiuliai.

- Kaip manai, ar vienišos mamos statusas turės įtakos tavo santykiams ateityje?

- Ne. Tikiu, kad tas, kuris mylės mane, mylės ir mano dukrą. Nuo šiol būsiu atsargesnė ir išrankesnė prieš ką nors įsileisdama į savo gyvenimą. Be to, šiuo metu negalvoju apie jokius vaikinus.

Pagal užsienio spaudą parengė Aistė SIMANAVIČIŪTĖ

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"