Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Po skyrybų pamokų Eva prašneko apie santuoką

 
2009 04 11 0:00
Pasak Evos, jos ir Danieliaus draugystę paskatino bendri darbai.<br>Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"
Pasak Evos, jos ir Danieliaus draugystę paskatino bendri darbai.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Dainininkė Eva šypteli, kad per pastaruosius kelis mėnesius išgyveno du sunkmečius - ekonominį, nes labai sumažėjo koncertų ir renginių, bei jausmų. Ačiū Dievui, antrasis jau baigėsi. Mums įdomu, kas nutiko ir kaip viskas išsisprendė.

Prieš porą savaičių vienoje sostinės vyninių dainininkė Eva pristatė savo trečiąjį albumą "Jausmai". Į jį atlikėja tvirtina sudėjusi visas emocijas ir išgyvenimus - nuo pykčio, nusivylimo, liūdesio iki džiaugsmo ir meilės. Dviejų pastarųjų jausmų jaunos moters gyvenime dabar, spėju, daugiausia. Neįmanoma nepastebėti, kad atlikėja tiesiog švyti, spinduliuoja laime: jos kūrybinio kelio netemdo jokie šešėliai, sūnūs trylikametis Simonas ir dešimtmetis Kristupas auga sveiki ir gražūs, šalia - mylintis ir mylimas vyras Danielius Dženkaitis. O pramogų pasaulio užkulisiuose šnabždamasi, kad ne už kalnų poros vestuvės. "Kai baigėme įrašyti albumą, meilės ir džiugių akimirkų mūsų namuose išties padaugėjo, - nusikvatoja Eva, o jos akyse sukibirkščiuoja velniukai. - Per tą mano albumą mudu vos neišsiskyrėme."

Emocinis sunkmetis.

"Su Danieliumi neseniai patys iš savęs pasišaipėme: per pastaruosius kelis mėnesius, galima sakyti, išgyvenome du sunkmečius - ekonominį, nes labai sumažėjo koncertų ir renginių, bei jausmų. Ačiū Dievui, antrasis jau baigėsi, - juokiasi Eva. - Net nežinau, kas rizikingiau: krizės akivaizdoje išleisti naują albumą, o gal jo niekas nepirks, ar įrašinėti šį su mylimu žmogumi namie. Kai kūrybinis ir techninis procesas vyksta tarp nuosavų keturių sienų, labai daug kas jį stabdo, atsiranda įvairiausių trukdžių. Žiūrėk, tai buitis koją kiša, tai vaikai sunervina, tai reikia kur nors išeiti arba patys svečių sulaukiame, galiausiai dėl ko nors nesutampa nuomonės, apsižodžiuojame. Kai viena ranka tenka maišyti puodą, o viduje kunkuliuoja emocijos, visos mūzos į šonus išsilaksto. Laimė, visi nesutarimai jau praeitis. Patyrėme santykių išbandymą, džiaugiuosi, kad nesukniubome, atsilaikėme." Moteris šelmiškai šypteli, kad ne už kalnų jųdviejų su Danieliumi laukia dar vienas išbandymas. Tačiau šį kartą ne dainomis, o mokslais. "Vilniaus kolegijoje studijuoju muzikos vadybą. Gegužę turėsiu apginti diplominį darbą, bet jis dar nė neįpusėtas rašyti. Tema - apie garso įrašų studijas. Kadangi Danielius geresnis šios srities specialistas nei aš, tiksliau tariant, tikras profesionalas, vėl prašysiu jo pagalbos. Gal šį kartą nesusipyksime taip smarkiai, kaip įrašinėdami albumą."

Orchidėjos pumpuras

Paklausta, ar vasarą iš tikrųjų ketina kelti vestuves, kaip jau kurį laiką kalbama pramogų pasaulio užkulisiuose, Eva atsako dviprasmiškai: "Gal ir atšoksime, kas žino. Esame spontaniški. Nors ne, Danielius man dar nepadovanojo sužadėtuvių žiedo. Be jo prie altoriaus neisiu. Vieną kartą jau "ženijausi" be žiedelio, ir kaip viskas baigėsi? - juokiasi. - Kalbant apie piršlybas - su jomis susijusi labai smagi istorija. Prieš kelis mėnesius Danielius man padovanojo orchidėją. Ši žydėjo, kiek jai buvo skirta, paskui numetė visus lapelius, liko tik plikas stiebas. Staiga, žiūriu, gėlė vėl krauna pumpurą. Juokais susitarėme, jog kai orchidėja vėl pražys, Danielius man pasipirš. Juokingiausia, kad pumpuras ėmė ir išsiskleidė jau kitą dieną po mūsų pokalbio. Taigi trauktis nebėra kur."

Kai Evai primenu, jog maždaug prieš metus per vieną interviu ji tvirtino daugiau niekada netekėsianti, kad tiek jai, tiek Danieliui užtekę pirmųjų santuokų ir gera gyventi taip, kaip gyvena, moteris paaiškina, kodėl pakeitė nuomonę. "Žinai, kai įrašinėdami albumą pradėjome dažnai kivirčytis, pamaniau, kad būtų neblogai Danielių prie savęs kaip nors "pririšti". Ims paskui ir dar kur nors pabėgs," - pusiau juokais, pusiau rimtai pasakoja. Minutę patylėjusi priduria: "Kartu esame jau ketverius metus, tad natūralu, kad nuomonė apie santykių įteisinimą laikui bėgant keičiasi. Draugystės pradžioje tikrai manėme, kad antro karto, kitaip tariant, antrų vestuvių nebus. O dabar taip griežtai "ne" nebesakome, apie santuoką pasikalbame vis dažniau."

Pagalba virto draugyste

Ne paslaptis, kad su garso režisieriumi Danieliumi Dženkaičiu Evą suvedė muzika. Pirmą kartą juodu susitiko, kai pašnekovė dar buvo ištekėjusi. "Norėjau pasidaryti grupės demonstracinių įrašų, kreipiausi į vieną studiją, joje ir dirbo Danielius. Mūsų pažintis tikrai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Jis man tąkart net nelabai ir patiko, - prisimena praeitį. - Antrą kartą mudviejų keliai susikirto po kelerių metų viename sostinės naktiniame klube, kuriam tuo metu vadovavo grupės "Merlin" narys Feliksas Kutka. Po poros savaičių buvo Felikso gimtadienis, vėl patekome į tą pačią kompaniją. Vėliau pati paprašiau Danieliaus pagalbos - rengiausi pristatyti antrąjį albumą. Jis mielai sutiko pagelbėti. Albumo pristatymo darbai, ko gero, ir paskatino mūsų draugystę - pastebėjau, jog Danielius į svečius pradeda užsukti ne vien darbo klausimais, kad mums labai smagu kartu leisti laiką."

Paprašyta išvardyti, kokiomis draugo savybėmis labiausiai žavisi, Eva tvirtina ypač vertinanti jo santūrumą, racionalumą, mokėjimą rasti išeitį iš bet kokios situacijos. "Tačiau svarbiausia, kad su juo jaučiuosi saugi, - priduria. - Danielius - nepaprastai jautrus, linksmas žmogus. Reikia pamatyti, kaip jis žiūri animacinius filmukus! Įsijaučia tarsi vaikas. Kita vertus, kadangi pagal horoskopą yra Skorpionas ir Gyvatė, ant ko nors supykęs, kerta kaip reikiant."

Visi vyrai kiaulės?

Moterys, o ypač įskaudintos, mėgsta kartoti šį posakį. Eva papurto galvą: "Nevertinu skirtingų žmonių pagal vieno, kuris mane nuvylė, poelgius." Net po skyrybų su pirmuoju vyru prodiuseriu Jurgiu Gyliu, kurios buvo itin skausmingos ir apipintos įvairiausiais skandalais - sklandė gandų, jog pora skiriasi fiktyviai, siekdama užglaistyti J.Gylio finansines problemas - atlikėja tvirtina nejutusi pykčio visai vyriškajai giminei. Nors nepykti buvę sunku. "Likau su dviem mažais vaikais ir didžiulėmis skolomis. Atsidūriau kone gatvėje, - nenoriai prisimena. - Gyvenimas mane kaip reikiant supurtė. Tačiau skyrybos išmokė nebeplaukti pasroviui, netikėti aklai tuo, kas man sakoma." Vadinasi, prisileisti prie savęs Danielių nebuvo labai sunku? "Manau, jam tai padaryti buvo gerokai sudėtingiau. Prireikė daugiau laiko, - prataria. - Juk įsimylėjo moterį su dviem vaikais, atėjo į šeimą, kurioje susiformavusios savos tradicijos, nuostatos. Mano sūnūs Simonas ir Kristupas - kiekvienas turi savo charakterį."

Kova dėl dėmesio

Pasak dainininkės, nesusipratimų ir trinties tarp trijų mylimiausių jos vyrų - sūnų ir Danieliaus - būta, bet tik pačioje bendro gyvenimo pradžioje. "Kai buvo mažesni, berniukai nuolat konkuruodavo dėl mano dėmesio: pešdavosi, iš kurios pusės kuriam sėdėti, už kurios rankos paimti... O čia atsirado dar ir trečias, kuris nori prisiglausti, apsikabinti, - šypsodamasi pasakoja. - Tačiau laikui bėgant įtampa atslūgo. Visi keturi ieškojome kompromisų. Susigyvenome."

Eva džiaugiasi, kad Simonas ir Kristupas savarankiški, komunikabilūs, protingi vaikai. Nors yra judrūs, nenustygstantys vietoje, nusikaltę atsakomybės nevengia, o didelių išdaigų kol kas nėra iškrėtę. "Tikiuosi, ir nebeiškrės, - palinguoja galvą. - Tik štai mokytis galėtų geriau. Labai jau nenoriai sėda prie knygų, vis mėgina išsisukti." Atlikėja tvirtina, kad nesibaimindama gali sūnus trumpam palikti namie ir vienus. Svetimiems žmonėms durų tikrai neatidarys, buto nenusiaubs. Net miegoti nueis tada, kada liepta. "Pamenu, kartą žinojau, jog užtruksiu, grįšiu vėlai, tad paprašiau kaimynės žvilgtelėti, kaip vaikai. Palikau jai atsarginį raktą. Ši kitą dieną man pasakoja užėjusi apie aštuntą valandą vakaro, gal truputį vėliau - o bute tylu, ramu, tarsi nieko nebūtų. Abu padaužos guli savo lovose, akys iš po antklodžių tik žiba. Paaiškino, kad mama jiems liepusi eiti miegoti devintą. Net nepastebėjo, kaip susipainiojo ir visa valanda anksčiau atsigulė. Abi su kaimyne tąkart iki soties prisijuokėme", - porina.

Ar gyvendama su trimis vyrais Eva slapčia nepasvajoja apie pagrandukę dukrytę? Nejaugi nesinori moteriškos draugijos? "Kartais tikrai norisi. Juolab kad namuose, be Danieliaus, Simono ir Kristupo, yra dar trys vyriškosios giminės atstovai: katinas, šeškas ir žuvis, - nusikvatoja Eva ir net nemėgina išsisukti provokuojama. - Neslėpsiu, kartais pagalvoju ir apie trečią vaiką. Gal jam ateiti į pasaulį dabar būtų pats laikas, kol krizė, mažai koncertų?.. Kas žino, kaip viskas bus. Pagyvensim, pamatysim."

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"