Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Pasimatymo tikslas - lova?

 
2012 05 12 6:47

Ko tikisi vaikinai, patinkančią merginą kviesdami į pasimatymą? Garsūs Lietuvos viengungiai prisipažįsta, kad vienas iš pasąmoninių tikslų - intymiai suartėti net ir per pirmą pasimatymą.

Rytoj, gegužės 13-ąją, būtų verta romantiškai paminėti lietuvių meilės deivės Mildos šventę. Ją šventė mūsų proseneliai ir turėjo šiai progai įvairių gražių ritualų. Tačiau mūsų krašte įsigalėjus importuotam iš Vakarų šalių Šv. Valentino dienos minėjimui, savoji Milda lyg ir primiršta. LŽ ta proga nutarė pakalbinti garsius Lietuvos pramogų pasaulio vyrukus apie tai, kaip jie vertina pirmą pasimatymą su mergina, kuris baigiasi... lovoje.

Merginimo patirtimi sutiko pasidalyti baleto primarijus Nerijus Juška, šokėjas Andrius Butkus, renginių vedėjas Jogaila Morkūnas ir modelis Jonas Stankevičius. Šių vyrų žavesiui sunkiai atsispiria bet kuri gražiosios lyties atstovė. Ar jie tuo akiplėšiškai naudojasi tempdami jas į lovą? Koks, jų manymu, būtų tobulo pasimatymo scenarijus?

Pasiduoda spontaniškumui

Garsus baleto šokėjas Nerijus Juška juokėsi, kad švęsti Mildos - lietuvių meilės deivės - šventės jis niekada nebandė, tokios net nežino. "Man išvis nepatinka proginės dienos, nešvenčiu ir Šv. Valentino. Jeigu noriu - galiu susigalvoti sau ir artimam žmogui progą pasilinksminti bet kurią dieną. Negaliu pakęsti, kai diktuojama: dabar būtinai reikia švęsti. Nebūtina laukti specialių progų", - nuotaikingai dėstė baleto primarijus.

Kai Nerijus kviečia merginą į pasimatymą, jis neprognozuoja, kaip baigsis vakaras. "Tokie dalykai nesuplanuojami - viskas vyksta ekspromtu. Juk negali iš anksto žinoti, kad štai būtent šią merginą įsiversi į lovą. Viskas vyksta sava gyvenimo vaga - dėliojasi, dėliojasi ir vienaip ar kitai susidėlioja", - juokėsi jis.

Klausiamas, kaip vertina vienos nakties meilės nuotykius, charizmatiškasis baleto šokėjas nusikvatojo: "Žiūriu teigiamai! Tik teigiamai!" Jo nuomone, visai nesvarbu, ar mergina yra lengvai pasiekiama, ar ją reikia ilgai ir sunkiai stengtis užkariauti, svarbiausia, koks ji yra žmogus. "Bet kokiu atveju, jei vaikinas siekia artumo su mergina, to vienaip ar kitaip pasieks - kartais lengviau, kartais sunkiau. Kaip sakiau, svarbiausia, kad ji trauktų ne tik fiziškai", - samprotavo Nerijus.

Maudynės per audrą

Šokėjas prisipažino, kad išgirdęs iš merginos griežtą "ne" niekada nelenda prie jos. "Ne" ir yra "ne". Juk negali visiems žmonėms patikti, ne visos merginos priima kvietimą į pasimatymą. Jei nepriima, tuo viskas ir pasibaigia", - patikino jis.

Baleto šokėjo gyvenimo tempas toks pašėlęs, kad jis jau pamiršęs, kada pastarąjį kartą dailiosios lyties atstovę kvietė į pasimatymą. "Va, kai buvau jaunas, daviausi kaip išprotėjęs - pasimatymai, romantika, prisigalvodavau įvairiausių, kurie mane patį nustebindavo", - su ilgesinga šypsena prisiminė jis.

Tobulas pasimatymas Nerijui būtų toks, kokie buvo jo jaunystėje: nuvažiuoti su mergina prie ežero artėjant audrai ir maudytis per krušą. "Visi žmonės bėga iš paežerės, skuba susirankioti daiktus ir sulįsti į automobilius. Tu su mergina paskui besitvenkiančius juodus debesis skubi prie ežero, kad išsimaudytum per lietų, kai žaibuoja ir griaudėja perkūnas. Juodi debesys virš galvos plaukia, o tu vis tiek bėgi į vandenį - toks visiškas galvos pametimas, nesvarbu, kad kruša kapoja kūną ir vandenį", - svajingai pasakojo baleto primarijus.

Jis sakė linkęs pamesti galvą ir tuo mėgautis, užuot tenkinęsis visuotinai priimtinais romantiniais merginų žavėjimo būdais - gėlėmis, vakarienėmis žvakių šviesoje ir panašiomis banalybėmis. "Kartais taip gal ir smagu, bet aš labiau linkęs į beprotybę", - nusijuokė Lietuvos baleto žvaigždė.

Ne tik rankos paspaudimas

Šokėjas Andrius Butkus apie Lietuvių meilės deivę Mildą, kurios šventė minima šį sekmadienį, išgirdo dar mokykloje. "Tikrai būčiau už tai, kad mes, užuot šventę Šv. Valentino dieną, minėtume savo Mildos meilės šventę. Ir oras gegužę jau gražesnis nei vasarį - šilta,  smagu", - linksmai kalbėjo simpatiškas vyras, kurio žavesiui neabejingos daugelis dailiosios lyties atstovių.

Andrius prisipažino, kad kviesdamas merginą į pasimatymą puoselėja viltį, kad šis bus romantiškas - bučinukai, apsikabinimai, gal ir kas daugiau. "Manau, nė vienas vyras nesitiki, kad pasimatymas su jam patinkančia mergina pasibaigs tik rankų paspaudimu, žinoma, kad norisi kai ko daugiau", - nusijuokė jis. Šokėjas patikino, kad nors pats nėra linkęs į vienos nakties meilės nuotykius, kitų dėl tokio elgesio nesmerkia. "Visko atsitinka, todėl negaliu moralizuoti, nes ir man pačiam gali taip nutikti. Nesu nei už pirmąjį pasimatymą, kuris baigiasi lovoje, nei prieš. Ką gali žinoti", - šyptelėjo jis.

Kartais net pasimatymo nereikia

Merginų, kurios linkusios ilgai nelaukti ir sušokti į lovą su vaikinu per patį pirmą pasimatymą, Andrius nelinkęs teisti. "Jeigu taip nutiko, tai nutiko. Aišku, jeigu vyktų nuolat, tuomet negerai, bet jeigu vienas ar kitas pasimatymas spontaniškai baigėsi lovoje - nieko blogo", - samprotavo A.Butkus.

Jis sakė, kad po netikėto meilės nuotykio lengvai pasiekta mergina gali ir toliau dominti kaip draugystės objektas. "Čia nėra taisyklių. Kartais atsitinka ir taip, kad nė pasimatymo neprireikia, meilės nuotykis tiesiog užgriūva ant galvos. Būna, tiesiog atsibundi lovoje su mergina. Oi, aš gal prisišnekėsiu", - nusikvatojo netyčia išsidavęs merginų dėmesio nestokojantis vyrukas.

Jo nuomone, stengtis išvengti vienos nakties meilės nuotykių neverta - jeigu taip nutiko, vadinasi, buvo lemta. Jis smerktų tik tokias merginas, kurios vieną vakarą šoka į vieno vaikino lovą, kitą - jau į kito, trečio ir tokiu būdu keliauja tolyn. "Tada jau perlenkiama lazda, bet jeigu taip nutiko vieną ar du vakarus netyčiomis - nieko blogo. Nemanau, kad tokią merginą reikėtų pakrikštyti lengvai prieinama ar lengvabūde. Kai taip elgiasi vyrai - jie vadinami šaunuoliais. Dvejopi standartai", - samprotavo Andrius.

Jam ne kartą yra tekę sutikti merginų, kurios lengvai atsispyrė šokėjo gundymams ir kvietimams į pasimatymą. "Kai išgirsti griežtą "ne", jautiesi lyg gavęs šlapiu skuduru per veidą, bet juk tai ne mirtina. Apsisuki ir nueini", - nusišaipė vyrukas.

Tobulas pasimatymas, A.Butkaus nuomone, yra tada, jei su mergina pavyksta pabūti tik dviese. "Kai aplinkui nėra kitų žmonių, kurie blaško, kai visą savo dėmesį gali skirti tik jai pažinti - pasikalbėti, pažiūrėti į akis, pasilaikyti už rankų", - vardijo šokėjas.

Švęsti gyvenimą

Linksmų plaučių renginių vedėjas Jogaila Morkūnas laikosi gyvenimiškos nuostatos, kad švęsti reikia viską - taip pat ir lietuvių meilės deivės Mildos dieną. "Ir Mildos, ir Petro, ir Juozapo, ir Antano - kuo daugiau, tuo geriau", - greitakalbe bėrė jis. Anot Jogailos, gyvenime ir taip daug niūrumos, todėl linksmintis reikėtų kuo dažniau. Klausiamas, ar kviesdamas patinkančią merginą į pasimatymą tikisi, kad šis pasibaigs romantine gaida, jis patikino skiriantis dvi pasimatymų rūšis - dalykinius ir romantiškus.

"Kai angažuoji moterį pasimatyti, nes ji tau patraukli, žinoma, išsitrauki visą savo amuniciją - žavesį, kalbos dovaną ir kitus ginklus. Kaip gi kitaip?" - nusijuokė jis. Į vienos nakties meilės nuotykius Jogaila žvelgia filosofiškai: jei taip nutiko, gerai, jei ne - bus kitas kartas. Merginos, kurios per pirmą pasimatymą su vaikinu sušoka į lovą, jam pasipiktinimo nekelia. "Viskas priklauso nuo aplinkybių, kodėl gi ne? Gyvename vieną kartą ir nereikia baidytis pasitaikančių progų. Gal kito karto nebus? O gal bus, tai irgi gerai. Viskas priklauso nuo to, ką darai, kaip darai ir su kuo", - bėrė argumentus J.Morkūnas.

Pasitiki "chemija"

Tai, kad gyvenime dažnai taikomi dvejopi standartai, kai susižavėjusi gerbėju ir greitai "pasirašiusi" intymiems santykiams mergina apskelbiama lengvai pasiekiama bei nedorovinga, Jogaila linkęs aiškinti gamtos taisyklėmis. "Patinas yra patinas, o patelė yra patelė. Ir taip yra ne tik Lietuvoje, ką čia padarysi?" - retoriškai klausė jis.

Į vienos nakties meilės nuotykius jis jaunystėje taip pat nespjaudavo. "Visko buvo", - nusijuokė. Jogaila patikino, kad kartėlio, kai merginimo objektas griežtai taria "ne" jo pastangoms sužavėti, dar nėra patyręs. "Būsiu labai nekuklus, bet man neteko patirti atstūmimo jausmo. Tikrai nesu koks "erelis", tačiau nė viena į pasimatymą kviečiama mergina man nėra atsakiusi. Manau, paslaptis labai paprasta - nekviečiu merginos, jeigu nejaučiu tarp mūsų "chemijos". Jeigu jos nėra - neeikvoju savo energijos ir laiko "kabindamas" merginą", - moterų žavėjimo paslaptis išdavė Jogaila.

Tobulas pasimatymas, anot J.Morkūno, yra tas, kuris baigiasi santuoka. "Anksčiau ar vėliau turi nuskambėti vestuvių varpai. Va, tada yra tobula", - nusijuokė jis.

Kodėl gi ne?

Modelis Jonas Stankevičius, klausiamas, ar žino apie lietuvių meilės deivės Mildos dieną, juokėsi, kad nors pažįsta net kelias Mildas, apie tokią šventę nėra girdėjęs. Tačiau jis skeptiškai žvelgia į proginius minėjimus, per kuriuos žmonės masiškai skatinami ką nors daryti. "Antra vertus, Milda, manau, mums būtų tikrai artimesnė - ji kilusi iš mūsų šaknų - ne iš Vakarų kultūros importuotos komercija virtusios šventės, kokia yra Šv. Valentino diena", - kalbėjo vienas sėkmingiausių Lietuvos modelių.

Puikia išvaizda galintis didžiuotis vaikinas prisipažino, kad kviesdamas merginą į pirmą pasimatymą stengiasi negalvoti apie jo baigtį. "Mane labiau domina galimybė pažinti ją kaip žmogų, visi romantiniai dalykai jau yra antro ir trečio pasimatymo dalys. Viskas turi ateiti natūraliai, neturiu tikslo iš karto temptis merginos į lovą", - patikino J.Stankevičius.

Tačiau jo požiūris į vienos nakties meilės nuotykius tolerantiškas. "Kodėl gi ne? Būna įvairių situacijų. Tarkime, jeigu žinai, kad to žmogaus daugiau gal ir nebepamatysi, viskas virsta linksmu nuotykiu, maloniu prisiminimu. Tačiau jeigu mergina traukia kaip asmenybė, vienadieniu nuotykiu galima viską sugadinti", - įsitikinęs Jonas.

Nereikia dvejopų standartų

Jam nepriimtinas smerkiamas požiūris į merginas, kurios linkusios į vienos nakties nuotykius. "Gyvename modernioje visuomenėje, kur kiekvienas gali tenkinti įvairius savo poreikis. Ir jeigu vienos nakties meilės nuotykis yra merginos to vakaro poreikis - kodėl gi ne? Kam taikyti dvejopus standartus?" - klausė vyras. Jo įsitikinimu, moterys ir vyrai yra lygiaverčiai partneriai gyvenime, todėl ir jų poelgiai turėtų būti traktuojami vienodai.

J.Stankevičiui tobulas pasimatymas turėtų būti spontaniškas, be jokių užslėptų ambicijų ir lūkesčių. "Jis - kaip gūsingas vėjas, kur nuneš, ten nuneš. Svarbu, kad viskas būtų bendru sutikimu, laisvu polėkiu ir su vidine aistra, kuri dar neturi kur prasiveržti, bet verčia tave daryti netikėčiausius dalykus", - poetiškai dėstė žavus vyras.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"