Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

N.Zvonkės sesuo ir trys kūdikiai lopšyje

 
2011 02 19 0:00
Garsiosios "Playboy" fotosesijos kadrai K.Ivanovai kelia įvairių prisiminimų.<br>Žurnalo "Playboy" nuotrauka
Garsiosios "Playboy" fotosesijos kadrai K.Ivanovai kelia įvairių prisiminimų.
Žurnalo "Playboy" nuotrauka

Natalijos Zvonkės nėštumas atnešė kardinalių permainų į jaunesnės sesers Kristinos Ivanovos gyvenimą - merginai šiemet atokvėpio nenumatoma.

Strimgalviais iš po vyresniosios sesers Natalijos sparnelio į viešumą išnirusi Kristina gražėja akyse. Jos karjera taip pat padarė svaiginamą šuolį - grupės "Yva" vairas šiomis dienomis atsidūrė K.Ivanovos rankose. Mergina, kurią jau spėta pakrikštyti "mažąja Zvonke", juokiasi, esą netrukus jai teks rūpintis net trimis kūdikiais - labai laukiamu sūnėnu ar dukterėčia, sesės sukurtos bei "įsuktos" grupės reikalais ir ambicingu užmoju parašyti sveikos mitybos pagrindų knygą. Dešimtmetį šiek tiek nuošalyje buvusi Kristina išdidžiai pakelta galva ketina priimti šiuos gyvenimo ir karjeros iššūkius.

Imasi vadovauti

"Jau dabar Natalija į mano rankas yra perdavusi visus grupės vadovavimo darbus. Ji nori ramiai pasidžiaugti vaikelio laukimu, pailsėti. Todėl visi reikalai - "Yvos" koncertai ir veiklos koordinacija - dabar užgulė mano pečius", - prisipažino Kristina. Ji pasakojo, kad prieš dešimtmetį, kai merginų grupė dar tik žengė pirmus žingsnius šlovės Olimpo link, ji puikiai jautėsi aktyvios, kryptingai tikslo siekiančios sesers Natalijos šešėlyje. "Per tuos metus dainuodama grupėje įgavau labai daug patirties, todėl dabar džiaugiuosi, kad Natalija manimi pasitiki ir ryžtingai perdavė vairą į mano rankas, - šypsojosi lyderystės naštą perėmusi N.Zvonkės sesutė. - "Yva" tikras Natalijos kūdikis. Tam, kad užsitarnautume vietą po saule, reikėjo labai daug dirbti, atiduoti daug jėgų, pralieti marias prakaito ir ašarų, sugadinti nervų. Mes daug pasiekėme, ir tai yra Natalijos nuopelnas. Nors nesu ryškiai išreikštas lyderis, manau, kad grupės įdirbis yra taip pažengęs, jog sugebėsiu susitvarkyti."

Priėmusi iš sesers rankų pirmąjį jos kūdikį - "Yvą", Kristina džiugiai nekantraudama laukia ir antrojo - būsimo sūnėno ar dukterėčios atėjimo į šį pasaulį. "Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad Natalija laukiasi. Manau, kad dabar jai pats laikas turėti pirmagimį. Ji subrendusi moteris, pasiruošusi vaikeliui. Sesė pataikė į patį dešimtuką ir bus puiki mama", - šiltai apie būsimą sesers motinystę kalbėjo K.Ivanova.

Prognozuoja berniuką

Kristina prasitarė, jog pasikliauna moteriška intuicija ir nujaučia, kad taps sūnėno teta. "Kažkaip jaučiu, jog bus berniukas. Nors iš pradžių maniau, kad sesė laukiasi mergaitės, nes mūsų šeimoje, pagal moterų liniją, dažniausiai susilaukiama mergaičių", - juokėsi būsimoji teta. Vaikščiodama su būsimąja mama po kūdikių drabužėlių ir daiktų parduotuves, ji pastebėjo, kad sesuo N.Zvonkė taip pat dėmesį kreipia į berniukams skirtus drabužėlius bei aksesuarus. "Gal tie spėjimai ir nepasitvirtins, tai visai nesvarbu, bet dabar mes abi jaučiame, kad į pasaulį beldžiasi būtent berniukas", - patikino Kristina. Pasak jos, nesvarbu, kurios lyties kūdikis gims, ir būsimoji mama Natalija, ir būsimoji teta Kristina jį be galo mylės ir juo rūpinsis. "Manau, kad kūdikis - tai iššūkis, gyvenimo perversmas, ir nėra skirtumo, berniukas ar mergaitė. Bet Natalija su visais rūpesčiais puikiai susidoros", - konstatavo K.Ivanova.

Naujoji "Yvos" lyderė juokėsi, kad būsimam kūdikėliui bus "baisi" teta. "Mes su Natalija šmaikštaujame, kad sūnėnas mane, ko gero, nelabai mėgs, nes neleisiu jam smaguriauti visokiu šlamštamaisčiu - traškučiais, kokakola ir panašiais niekais. Ketinu prisidėti prie jo auklėjimo ir pasistengti, kad paaugęs ir nustojęs maitintis tik mamytės pienu mažylis valgytų sveiką bei vertingą maistą. Košytė, salotos - štai kas laukia mano sūnėno", - nusikvatojo pati sveiką mitybą propaguojanti gražuolė.

Kristina prasitarė, kad ne tik ji, būsimoji mažylio teta, bet ir kitos "Yvos" merginos nekantriai laukia gimsiančio Natalijos vaikelio. "Tai bus pirmas grupės kūdikis, juk iki šiol mes visos buvome bevaikės", - juokėsi Kristina.

Ketina išrinkti ypatingą dovaną

Kol gyvena sūnėno laukimu, Kristina akylai dairosi jam ypatingos dovanos. "Tarp mano draugų nemažai jaunų šeimų jau turi mažylių, todėl tariuosi su jais - kokie drabužėliai, žaislai geriausi. Su buvusia grupės nare Goda Alijeva, kuri augina dukrelę, taip pat palaikome draugiškus santykius. Taigi, manau, bendromis jėgomis išrinksime mažyliui kokią įsimintiną dovaną, - šyptelėjo Kristina. - Kol kas tos vienintelės, ypatingos dovanos neradau. Dar yra pakankamai laiko. Kai pamatysiu - suprasiu, kad radau būtent tai, ką noriu padovanoti, tada ir įsigysiu." Kristina juokėsi, kad, kaip ir kiekviena moteris, nuėjusi į parduotuvę pirkti sijono, bet radusi pribloškiamus batus, būtent juos ir nusiperka, o namo grįžta be taip reikalingo sijono, bet su prašmatniais batais, kurių gal visai ir nebuvo būtinybės pirkti. Todėl ir su dovanos mažyliui neskuba rinkti.

Ras laiko ir studijoms

Tautiečiams nepaliaujamai stebintis tirpstančiais K.Ivanovos kilogramais ir tarpstančiu merginos grožiu, ji prisipažino, kad puikios išvaizdos rezultatas - penkerių metų darbo rezultatas. "Tie kilogramai tikrai neištirpo per metus, kaip visi kalba, - nusijuokė naujoji grupės "Yva" lyderė. - Jau penktus metus studijuoju, esu visuomenės sveikatos specialybės studentė, taigi išmokau sveikai maitintis. Bakalauro studijas baigiau netekusi kone 15 kilogramų, dabar tęsiu mokslus magistrantūroje, todėl tikrai neverta baimintis, kad kilogramai grįš. Esu jau pasikausčiusi mitybos ypatumų klausimais."

Ji patikino, kad niekada nesilaikė jokių dietų, nebadavo, tiesiog subalansavus mitybą svoris pradėjo kristi natūraliai. "Kadaise tai pavadinau "darbu su savimi". Esu įsitikinusi, kad sustyguoti sveikos gyvensenos ir mitybos režimą yra nemenkas darbas. Dabar aplinkiniai mato to mano darbo rezultatus", - dėstė studentė.

Nebelaiko nuoskaudų "Playboy"

Prieš kurį laiką Lietuvos vyrija užgniaužusi kvapą grožėjosi erotiškomis K.Ivanovos nuotraukomis žurnalo "Playboy" puslapiuose ir internete. Mergina patikino nė kiek nesigailinti, kad nusifotografavo tokioje atviroje fotosesijoje, ir jau pamiršo nuoskaudą, kai šios nuotraukos buvo plačiai paviešintos interneto svetainėse. "Pati fotosesija man labai patiko, ji buvo atlikta profesionaliai ir gražiai. To tikrai nesigailiu. Nesmagumas liko todėl, kad žurnalo rengėjai pasielgė neprofesionaliai ir nuotraukas išplatino, nors apie tokią galimybę su manimi nebuvo kalbėta", - sakė Kristina. Patyrusi, kad esama sutarčių manipuliacijos galimybių, kitoms merginoms ir moterims, kurios ketina dalyvauti erotinėse fotosesijose, ji patartų įdėmiai pasidomėti ne tik siūlomomis pasirašyti sutartimis, bet ir platesniu kontekstu, užkulisiniais leidinių reikalais, kurie, pasirodo, gali nemaloniai nustebinti.

Mergelė devyndarbė

Paklausta, kaip susidoroja su užgriuvusia darbų ir atsakomybės lavina - studijos, vadovavimas grupei "Yva", koncertai, kelionės, - Kristina juokauja, jog dažnai tyliai pasidžiaugia, kad gimusi po Mergelės ženklu. "Mes, Mergelės, galime vienu metu dirbti daug darbų, ir visus juos padaryti iki galo. Tai gelbėja sunkiose situacijose, - prisipažino K.Ivanova. - Be to, mano gimtadienis yra labai gražiu metų laiku - ankstyvą rudenį, tada būna dar šilta ir galima smagiai pašvęsti."

Lankstus, prisitaikantis prie aplinkybių būdas padeda jai išlikti audringame pramogų versle ir nekreipti dėmesio į pasitaikančias nuoskaudas, kurių neišvengia nei vienas, dirbantis šioje srityje. "Nesivadovauju emocijomis, esu ramus ir racionalus žmogus", - patikino gražuolė.

Ramus būdas ir humoristinis požiūris į sklindančias apkalbas K.Ivanovai pravertė, kai neseniai žiniasklaida bandė ją suporuoti su Azerbaidžane dirbančiu muzikos verslininku Andriumi Broku. "Tai laužta iš piršto. Mus sieja darbo reikalai, todėl tai, kad buvome susitikę, tikrai nereiškia, jog esama romantikos. Manau, žurnalistams tiesiog norisi mane su kuo nors supiršti, todėl jie labai nesirinkdami klijuoja bet kokį vyrą, su kuriuo pamato", - juokėsi Kristina.

Salotų aistruolė

Įpratusi gyventi vadovaudamasi sveikuolių principais, K.Ivanova jais bando užkrėsti ir draugus bei aplinkinius. Mergina skaniai gamina, bet renkasi tokius patiekalus, kurie nekenkia nei figūrai, nei sveikatai. "Užsukusius draugus dažniausiai vaišinu žaliomis salotomis su karšta vištiena ir garstyčių bei medaus padažu. Jos labai greitai pagaminamos, skanios ir sveikos. Be to, galima improvizuoti, patiekti su jautiena arba žuvimi", - entuziastingai pasakojo visuomenės mitybos magistrantūroje studijuojanti mergina. Ji taip užsidegusi sveikos mitybos idėja, kad puoselėja svajonę parašyti knygą apie tinkamos mitybos principus. "Draugai manęs dažnai klausia patarimų, todėl pamaniau, kad būtų visai puiku parašyti tokią knygą ir pasiūlyti tiems, kurie tuo tikrai domisi. Tai būtų dar vienas iššūkis mano gyvenime, tarsi popierinis kūdikis", - nusikvatojo K.Ivanova.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"