Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Kokie bus Raudonosios beždžionės metai

 
2016 01 01 6:00
AFP/Scanpix nuotrauka

Atrodo, jie bus ypač aktyvūs, permainingi, suteiks ir daug galimybių, ir netikėtų, greitai besikeičiančių situacijų, kurios kels įtampą, vers keisti planus. Juk tai, kad nuo vasario 8-osios prasidės Raudonosios beždžionės metai, taip pat nemažai pasako: turbūt lengvai galime įsivaizduoti tą neramų gyvūną, mėgstantį šokinėti, vagiliauti ir rėkauti. Tačiau ši beždžionė dar ir raudona, ugninė. Ko gi iš jos galima tikėtis?

Na, o jei be juokų, akivaizdu, kad metai bus neramūs – turėsime gebėti greitai reaguoti į pokyčius. Gerai bent tai, jog labiau nei kitu metu jausime poreikį bendrauti, bendradarbiauti ir nemenkas galimybes – jos ateis per gebėjimą efektyviai dirbti su informacija. Tačiau kartu bus ir didelis poreikis plepėti, apkalbinėti.

Šie metai suteiks įkvėpimo ir sėkmės dizaineriams, amatininkams, projektuotojams, inžinieriams, architektams, informacinių technologijų, visokių ryšių, socialinių tinklų, logistikos, taikomųjų mokslų specialistams. Juk didžiąją jų dalį Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, dar vadinama „Didžiąja sėkme“, svečiuosis Mergelės ženkle, kur karaliauja pažinimo globėjas Merkurijus.

Taigi galiu patarti 2016 metais nesėdėti užsidarius – reikia domėtis naujienomis, tobulintis, laiku reaguoti į pokyčius ir daugiau dėmesio skirti įdomiam, vertingam bendravimui visais jums prieinamais būdais. Tada turėsite galimybę būti tarp sėkmingųjų.

2016 metų prognozė Zodiako ženklams

AVINUI

Jums Raudonosios beždžionės metai bus ryškūs, darbingi. Jei jau turite gerą darbo vietą, tada tiesiog atsakingai, aktyviai darbuokitės – pasieksite puikių rezultatų, matysite augant tai, ką puoselėjate. Jeigu dabartinė darbovietė netenkina arba jos neturite, šie metai suteiks galimybę susirasti gerą darbą ir įsitvirtinti jame.

Ypač įdomi jūsų atžvilgiu bus Selenos, dar vadinamos Baltuoju Mėnuliu, pozicija. Nuo balandžio 15 dienos ji keliaus Avino ženklu. Tai truks iki lapkričio 14-osios. Selenai keliaujant Avino ženklu jūsų gyvenimą užplūs šviesi dvasios jėga. Jei sugebėsite jai atliepti, įgysite didelę dvasinę apsaugą, daugelyje gyvenimo sričių sulauksite sėkmės, laimingų atsitiktinumų.

Tiems, kurie ieško partnerio asmeniniame gyvenime, ruduo suteiks išskirtinių galimybių. Vis dėlto turėtumėte pasirūpinti ne tik gebėjimu sutarti, gražiai bendrauti, bet ir išvaizda, tinkamu įvaizdžiu. Nuo rudens taip pat palanku populiarinti savo veiklą, būti viešumoje.

JAUČIUI

Didžioji dalis metų jums bus ypač sėkminga, kūrybinga. Tai puikus laikas ieškoti mylimo žmogaus ar pradėti vaiką. Geri metai ir tiems, kurie dega noru imtis verslo. Tik jame turi atsirasti vietos pomėgiams, kūrybai. Meilės reikalams palankiausia gegužė, birželio pabaiga ir liepa, verslo pradžiai – balandžio pabaiga, gegužė, birželio pabaiga, liepa, rugsėjis, spalio pirma pusė.

Kad sugebėtumėte pasinaudoti Jupiterio jums atvertomis galimybėmis, turėtumėte leisti sau kūrybingumą, įdėti pastangų, jog svarbiose gyvenimo srityse būtų daugiau grožio, harmonijos, kūrybos. Net jei tai gana žemiškas verslas, būkite išradingi, kūrybingi, ir sulauksite sėkmės.

Vis dėlto nepraraskite budrumo partnerystės srityje – nuo gegužės trečios dekados ji bus nemaloniai veikiama Lilit, arba Juodojo Mėnulio, įtakos. Į anksčiau suformuotus partneriškus santykius gali įsiskverbti kerštingumas, tamsa. Būkite ypač atidūs pasirašydami įvairias sutartis. Neprovokuokite aplinkinių pašaipomis ar pernelyg didelėmis pretenzijomis, pykčiu. Būkite pakantūs, kuklūs, venkite sukelti įniršį, agresiją.

DVYNIAMS

Raudonosios beždžionės metais Jupiteris, „Didžioji karalių žvaigždė“, savo galybe palies jūsų gyvenimą, susijusį su šeima, namais, nekilnojamuoju turtu. Galite nemažai nuveikti šiose srityse, tačiau tik tuo atveju, jeigu pakaks uolumo paieškoti galimybių, atidumo pasveriant jas, įvertinant pranašumus ir trūkumus. Galite pirkti nekilnojamąjį turtą ar keisti gyvenamąją vietą, daryti namų rekonstrukciją, gerinti gyvenimo sąlygas.

Palankiausia keltis į naują gyvenamąją vietą, pirkti nekilnojamąjį turtą – birželio pabaiga, liepa, rugsėjis. Nuo rudens, Jupiteriui perėjus į Svarstyklių Zodiako ženklą, aktyvinanti sėkmės energija palies jau kitas jūsų gyvenimo sritis. Kūrybą, meilę, populiarumą lydės sėkmė. Be abejo, jei tik turėsite savybių, kurių reikia, kad atsilieptumėte į šią jums sėkmingą Jupiterio poziciją. Pasirūpinkite tinkama išvaizda, būkite iniciatyvūs, bendraukite su įdomiais kultūringais žmonėmis. Daugiau laiko skirkite kūrybai ir pomėgiams, tada sėkmė lengviau ateis į jūsų gyvenimą. Taigi nuo rudens geras metas pradėti įdomius projektus. Nuo balandžio vidurio karminio išgryninimo srovė palies jūsų draugų ir kolektyvinės veiklos sritis. Nenustebkite, jei kai kurie draugiški ryšiai, kolektyvai pasirodys nebereikalingi, beprasmiai ir pasitrauks iš jūsų gyvenimo, o ateis nauji. Ieškokite lojalaus, tinkamo kolektyvo ir draugų, palaikančių jūsų esminius interesus.

VĖŽIUI

Didžioji metų dalis jums sėkminga – iki rugsėjo Jupiterio pozicija bus palanki šio ženklo atstovams, dirbantiems medicinos, farmacijos, švietimo, mokslų, amatų, žiniasklaidos, prekybos, transporto srityse.

Labai svarbu palaikyti jau turimus vertingus santykius ir juos plėtoti. Būtent per ryšius, susitikimus ateis didžiosios metų galimybės, plėtra, todėl neužsidarykite nuo pasaulio, mokykitės jums įdomių ar naudingų naujų dalykų, bendraukite – metai ypač tinkami tobulintis. Taip pat jie sėkmingi tiems, kurių veikla susijusi su rašymu, dokumentų tvarkymu.

Raudonosios beždžionės metais palanku imtis naujų verslo sumanymų, inovacijų darbe, atnaujinti transporto priemones, važiuoti į netolimas keliones, komandiruotes. Iki balandžio vidurio, jei tektų svarstyti, ar vykti į tolimą kelionę, apsispręskite tik tada, kai jausite, kad iš tiesų privalote, norite tai daryti.

Geriausias metas pradėti naujus darbus – balandžio pabaiga, gegužė, birželio pabaiga, liepa.

LIŪTUI

Raudonosios beždžionės metais būsite tarp sėkmingiausiųjų Zodiako ženklų. Iki pat rudens šie metai dovanos jums puikių galimybių, susijusių su finansais, tačiau taip bus tik tuomet, jei pasitelksite sumanumą, išradingumą, darbštumą. Pačios sėkmingiausios sritys – medicina, farmacija, mokslai. Taip pat bus palanki veikla, susijusi su švietimu, sveiko gyvenimo būdo propagavimu, dizainu, architektūra, įvairiomis paslaugomis, dokumentų tvarkymu, įvairaus pobūdžio konsultavimu: teisės, mokesčių, nekilojamojo turto, psichologijos, informacinių technologijų ir kitose srityse.

Nuo rudens daugiau dėmesio skirkite ryšiams su visuomene, stenkitės užmegzti ir palaikyti pažintis su įdomiais bei reikalingais žmonėmis. Itin svarbu, kad būtumėte gerai informuoti jums svarbiose gyvenimo srityse.

MERGELEI

Esate centrinė figūra tarp visų Zodiako ženklų. Jupiteris, dar vadinamas „Karalių žvaigžde“, didžiąją metų dalį svečiuosis jūsų Zodiako ženkle. Jau vien tai suteikia didelį šansą būtent šiam ženklui ir gimusiesiems po juo.

Taigi galima numatyti, kad Mergelėms tai iš tiesų išskirtiniai, ypač svarbūs, ryškūs metai. Dvasinio tobulėjimo, savo galimybių stiprinimo, pasirinkimų svarbos požiūriu gali būti, jog nemažai daliai šio ženklo atstovų jie taps apskritai vieni svarbiausių gyvenime.

Natūralu, jeigu iš anksto jausite, kad į jūsų gyvenimą ateina kai kas reikšminga, kad reikia atsiverti pokyčiams, naujoms galimybėms. Įsiklausykite į save: jei numanote, ką derėtų keisti, jei turite įdomių idėjų, užsitikrinkite svarbių žmonių palaikymą, susiplanuokite ir imkite veikti jums palankiu metu.

SVARSTYKLĖMS

Jums Raudonosios beždžionės metai – dvylikos metų Jupiterio ciklo pabaiga. Didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris ir Rachas keliaudami Mergelės ženklu tarsi visąlaik stovės už nugaros. Tai gali kelti nepasitikėjimo jausmą, nerimą. Kita vertus, šios galingos pozicijos turi ir kai ką pozityvaus – jos labai skatins gilintis į save, į dvasinį gyvenimą.

Bus ypač svarbu užsitikrinti jums lojalių žmonių palaikymą, stiprų užnugarį. Neverta turėti didelių pretenzijų ir konfliktuoti – lengviau nei kitu metu užsitrauktumėte slaptą priešpriešą, pavydą, intrigas.

Nuo rugsėjo 9 dienos Jupiteris pereis į Svarstyklių ženklą – tai smarkiai pakeis jūsų situaciją. Pamažu sugrįš pasitikėjimas savimi, o po gimimo dienos pajusite, kad jums prasideda naujas ryškus etapas – Jupiterio dvylikos metų ciklo pradžia. Taigi rugsėjo trečia dekada ir spalis, ko gero, taps svarbiausiu periodu.

SKORPIONUI

Metai bus nevienareikšmiški: didžiąją jų dalį turėsite ir puikių, sėkmingų galimybių, ir didesnių nei kitais metais pagundų. Nuo metų pradžios iki rugsėjo 9 dienos Mergelės ženkle besisvečiuojantis Jupiteris suteiks gerų progų pasireikšti. Jos bus susijusios su kolektyvine, visuomenine veikla. Jausite didelę atsinaujinimo jėgą, ateinančią per jums svarbias žmonių grupes. Be to, ir patys galėsite prisidėti prie kolektyvo kūrimo, teigiamų pokyčių visuomenėje. Jei nedrąsu veikti taip plačiai, tada tiesiog atsigręžkite į draugus – sulauksite jų palaikymo, vertingų idėjų. Ryšiai su bendraminčiais bus labai perspektyvūs, lengviau nei kitu metu pelnysite pagarbą, palaikymą. Būtų natūralu, jei sumanytumėte imtis kokių nors svarbių visuomeninių projektų, partinės veiklos. Su patikimu kolektyvu nuveiksite daugiau negu pavieniui.

Nuo rudens tendencijos pasikeis. Būsite sėkmingesni, jei daugiau laiko skirsite sau, savo dvasinėms reikmėms, apmąstymams – dideli kolektyvai ims varginti. Bus svarbu atsirinkti, kas svarbiausia, ir skirti tam esminį dėmesį.

ŠAULIUI

Turėsite didelių ambicijų, svarbių tikslų. Didžioji metų dalis palanki karjeros reikalams – pasistengę gausite atsakingesnes ar vertingesnes pareigas, tačiau labai svarbu, kad išsikelti siekiai iš tiesų būtų prasmingi, reikalingi jums ir visuomenei. Jei tikslus jau išgryninote, tada susitelkite ir siekite jų, nesiblaškydami į pašalinius darbus ar smulkmenas.

Didžiąją metų dalį sprendimus turėsite daryti patys, tad sėkmė labiausiai priklausys nuo jūsų, bet nuo rudens didžiosios galimybės persikels į kolektyvinę veiklą. Kils minčių, kaip veikti plačiau, sėkmingiau, pasitelkiant kolegų palaikymą ir energiją – čia būsite reikalingi, girdimi. Rugsėjį, spalį daugiau dėmesio vertėtų skirti bendravimui, vertingiems ryšiams užmegzti ir palaikyti.

Nesivadovaukite vien pareiga, būtinybe. Jei tinkamai suformuluosite tikslus, sugebėsite ir neblogai užsidirbti. Tam ypač palankus metas – sausis, balandžio pabaiga, gegužė, rugpjūčio pabaiga, dvi pirmos rugsėjo dekados, pirma spalio pusė.

OŽIARAGIUI

Raudonosios beždžionės metai jums ypač sėkmingi – didžiąją jų dalį Jupiteris, arba didžioji „Karalių žvaigždė“, svečiuosis palankiame Mergelės ženkle. Tai suteiks išskirtinių galimybių. Metai puikiai tiks dideliems darbams pradėti ar idėjoms įkūnyti, kilti visuomenėje. Lengviau pelnysite aplinkinių autoritetą. Bus palanku vykti į tolimą kelionę, imtis administravimo, aukštojo mokslo reikalų, politikos, taip pat veiklos, susijusios su medicina, farmacija, logistika, švietimu, mokslais.

Iki rudens pasistenkite pristatyti savo veiklą, populiarinti ją. Šis laikotarpis vainikuos beveik dešimties metų darbą, jei dalyvausite ilgalaikiuose rimtuose projektuose.

Nuo rudens reikės aiškiau išskirti esminius tikslus ir į juos susitelkti – šiuo metu svarbesni taps jūsų pačių sprendimai bei atsakomybė. Jei šiek tiek susiaurinsite veiklą ir ją sukonkretinsite, būsite ypač efektyvūs.

VANDENIUI

Vandeniui ateinantys metai – įvairialypių permainų periodas. Net jei norėtumėte, kad viskas liktų po senovei, to nepavyks pasiekti. Svarbu, kad patys padarytumėte savo gyvenimo sričių analizę ir suvoktumėte, kas subrendo permainoms, ko būtina atsisakyti, o ką – plėtoti. Pokyčių būtinybė labiausiai gali paliesti darbo sritį – įdėkite jėgų, kad pertvarkytumėte tai, ką darote, geriausiu būdu.

Labai svarbu peržiūrėti savo finansinę padėtį, išlaidas ir pajamas. Raudonosios beždžionės metais nevertėtų išlaidauti, tačiau jie visai neblogi kreditui imti, palikimo, investicijų reikalams tvarkyti. Šioje srityje ypač reikšis karminiai procesai – gali atrodyti, kad į jūsų pagalbą pretenduoja tie, kurie neturėtų to daryti. Vis dėlto pirmoji metų pusė bus susijusi su dideliu dvasiniu apsivalymu, todėl jei prašys kas nors paramos, padėkite, jei tik galite.

ŽUVIMS

Metai bus išties ryškūs, kontrastingi, bet ar sėkmingi, priklausys nuo jūsų mokėjimo bendradarbiauti. Didžioji metų dalis palanki partnerystei užmegzti – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Kita vertus, daugiau dėmesio derėtų skirti jau esamiems partnerystės santykiams tobulinti. Jie bus aktyvūs, svarbūs: galimi ir ginčai, debatai, ir bendri dideli laimėjimai. Drauge su tinkamais pagalbininkais pasinaudosite didžiosiomis metų galimybėmis, ypač jei siekiate populiarumo. Garsinkite savo veiklą, tačiau pasirūpinkite ir jos įvaizdžiu – tai labai svarbu.

Metai jums ypatingi ir todėl, kad Žuvų ženklui įtaką darys net du reikšmingi faktoriai. Pirma – tai karminis Mėnulio mazgas Ketu, kuris keliaus Žuvų ženklu visus metus. Antra – tai Selena, arba Baltasis Mėnulis, kuris Žuvų ženkle bus nuo 2015 metų rugsėjo 15 iki 2016 metų balandžio 15 dienos.

***

Plačiau skaitykite N. G. Wolmer 2016 metų „Didžiajame astrologiniame Mėnulio kalendoriuje“.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"