Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Ką 2015-aisiais mums žada Žalioji Ožka

 
2014 12 30 6:00
LŽ archyvo nuotraukos

Naujųjų metų naktį Ožiaragio ženkle bus susitelkę nemažai planetų: Saulė, Merkurijus, Venera, Plutonas ir Selena, arba Baltasis Mėnulis. Tai metų pradžiai suteiks labai koncentruotą rimties, dvasinio apsivalymo impulsą.

Išskirtinai puiki bus Mėnulio Jaučio ženkle pozicija: puikiai palaikanti Saulę Ožiaragio ženkle, artėjanti į trigono aspektą su Merkurijumi ir Venera. Taigi didžiulė stabili žemės elemento energija šiemet švenčiant Naujuosius metus apsaugos nuo per didelio emocijų įsisiūbavimo, padės jausti saiką vartojant alkoholį.

Šis vakaras tinka rimtiems susitarimams, planams kurti, rimtiems pažadams ar net priesaikai duoti, juo labiau – svajonėms ir didelei meilei atsiskleisti. Tai, ką kalbėsime šį vakarą, ilgam įsirėš atmintyje.

Spalvos, kurios geriausiai tiks Naujųjų metų nakčiai: tamsiai mėlyna, žalia, juoda ir auksinės spalvos akcentai.

Mėnulis kels kliūčių

2015 metais, atsisveikindama prieš ilgą išsiskyrimą, Lilit vis dėlto keturiolika dienų bus viename ženkle su Jupiteriu (Mergelės ženkle nuo rugpjūčio 11 iki 25 dienos). Tos dvi savaitės šiek tiek užtemdys visai neblogą bendrą 2015 metų rugpjūčio foną. Tačiau vėliau jau turėsime galimybę patirti gryną, savarankišką Jupiterio, keliaujančio be pavojingos palydovės, kokia jam buvo Lilit pastaruosius penkerius metus, raišką pradžioje Liūto, o vėliau - Mergelės ženkle.

Turbūt sunku tikėtis, kad į visuomenę tuoj pat grįš pagarba mokytojams, dvasiniams dalykams ar to vertiems autoritetams, vis dėlto galima drąsiai teigti, jog nebeliks ypač stipraus faktoriaus, lenkiančio visuomenės sąmonę cinizmo, nepagarbos ir nepadorumo link. Todėl pastangos atkurti dorovę, pagarbą dvasinėms žmogaus reikmėms, mokytojo sampratai gali būti sėkmingesnės.

Rudeniop, rugpjūčio 11 dieną, kaip minėjau, Jupiteris apleis Liūtą ir pereis į Mergelės ženklą. Juo keliaus iki 2016-ųjų rugsėjo 9 dienos. Mergelės ženkle Jupiterio raiška ryškiai skiriasi nuo jo pozicijos Liūte. Šiame ženkle pagrindiniai valdovai – Merkurijus ir Prozerpina. Keliaudamas tuo ženklu Jupiteris persiima šių planetų ir Mergelės ženklo energija, jos teikiamomis galimybėmis.

Jupiteriui keliaujant Mergele nebe toks reikšmingas pasidaro asmeninis žavesys ir įtaiga, dėkingumas, simpatijos, bet ypač svarbūs tampa skaičiai, faktai, poelgiai, racionalumas, darbštumas bei profesionalumas. Emociniu požiūriu tai gerokai šaltesnė Jupiterio pozicija, tačiau drauge ji daug darbingesnė, ypač jei kalbame apie smulkų, kruopštų, sunkų arba nuobodų darbą.

Bus lengviau

Pasikeitimas, Jupiteriui įėjus į Mergelę, bus gana ryškus. Pajusime impulsą mokytis, domėtis įvairiomis informacinėmis ir techninėmis naujovėmis, daug lengviau įsitrauksime į įvairius darbus, susijusius su informacija, dokumentais, mokslais, žiniasklaida, medicina.

Esant šiai Jupiterio pozicijai bus kur kas paprasčiau daryti tvarką, rašyti, skaičiuoti, mąstyti. Vis dėlto tvarkos siekis, Jupiteriui keliaujant Mergele, gali tapti vos ne fanatiškas, perdėtas. Švara, higiena pasidarys daug svarbesnė, kartais pernelyg sureikšminama, užgožianti jausmus.

Taigi apibendrinus galima pasakyti, kad Jupiterio kelionė 2015 metais bus daug sėkmingesnė nei pastaruosius penkerius metus jau vien dėl to, jog jį apleis Lilit neigiama įtaka. Kita vertus, didžiąją metų dalį Jupiteris bus gana gerai veikiamas kitų planetų, todėl jo pozicija taps dar palankesnė. Tai padės žmonėms, vertiems pagarbos, ją įgyti. Natūralesnės, sėkmingesnės bus ir dvasinio tobulėjimo pastangos bei jų rezultatai.

AVINUI

2015-aisiais Jupiteris iki rugpjūčio 11 dienos judės Liūto ženklu ir suteiks jums ypač didelį jėgų, kūrybingumo potencialą, lems sėkmę, aktyvumą meilės bei kūrybos reikaluose. Keiskite savo įvaizdį, ieškokite gyvenime kūrybingumo – per sportą, reprezentacinius žaidimus, hobį galite rasti netikėtų šansų, naujų galimybių.

Jūsų jėgos mėnesiai – gegužė, birželis, rugpjūtis, rugsėjis, gruodis. Šiuo metu jausite didelį įkvėpimą ir palaikymą, sugebėsite atnaujinti tas gyvenimo sritis, kuriose tai būtina padaryti.

Balandį intensyviai ieškosite naujų kelių, resursų, reformuosite senas veiklos sritis. Tai bus neramus metas, tačiau nesisielokite – leiskite sau ieškoti, suvokti laikotarpio teikiamas galimybes. Naujus sumanymus, svarbius darbus verta pradėti sulaukus gegužės ar paskutinės balandžio dekados. Būtent šiuo metu susiklostys palankus metas imtis rimtų naujų darbų, išryškės esminės tolesnės galimybės.

Prastesni – vasaris, kovas, balandis, spalis.

JAUČIUI

Jupiteriui judant Liūto ženklu didžioji metų dalis jums bus palankesnė asmeniniams, šeimos, nekilnojamojo turto, o ne karjeros ar kilimo visuomenėje reikalams tvarkyti. Šiuo metu svarbu suvokti, kas sudaro jūsų gyvenimo esmę, prasmę, be ko negalėtume gyventi, ir pasirūpinti, kad būtent tai galėtumėte plėtoti ateityje. Tai metas, kai reikia atsisakyti nebūtinų, tuščių dalykų, išdrįsti pripažinti, kas jums iš tiesų svarbiausia. Šiuo periodu gali tekti daugiau dėmesio skirti giminei, artimiesiems, fundamentaliems, esminiams jūsų gyvenimo dalykams. Tai palankus laikas kurti šeimą ar įsigyti nekilnojamojo turto, keisti gyvenamąją vietą.

Nuo rudens padidės galimybės rasti geresnę darbo vietą. Tai taip pat sėkmingas metas pasirūpinti meilės reikalais, pradėti vaiką, atskleisti savo talentus. Vis dėlto dvi pirmas spalio dekadas pasisaugokite pasiūlymų ar galimybių, kurios, nors ir patraukliai atrodydamos, vers jus tapti prisitaikėliais ar atsisakyti ypač svarbių vertybių. Darbo aplinkai atnaujinti rinkitės dvi pirmas rugsėjo dekadas, trečią spalio dekadą arba lapkričio mėnesį.

DVYNIAMS

Didžioji ateinančių metų dalis jums išties nebloga – ypač jei užsiimate veikla, susijusia su bendravimu, informacijos sklaida, sportu, teatru, menu, grožio puoselėjimo paslaugomis, laisvalaikio organizavimu ar pramogų verslu. Iki rugpjūčio antros dekados, Jupiteriui judant Liūto ženklu, daug nuveiksite palaikydami gerus santykius, formuodami tinkamą, reprezentacinį įvaizdį, pasitelkdami optimizmą. Sėkmingos bus netolimos kelionės, komandiruotės. Šiuo periodu netikėta sėkmė gali aplankyti per žaidimus, mėgstamą užsiėmimą, sportą.

Pirmą metų dalį, ypač vasarį, kovą, balandį, atsargiau vairuokite – jums tai gana avaringas laikas.

Nuo rudens bendros laikotarpio tendencijos šiek tiek pasikeis: Jupiteriui perėjus į Mergelės ženklą daug svarbesni taps ne geri santykiai ir simpatijos, bet profesinis meistriškumas, kruopštumas, konkrečios žinios, įgūdžiai bei poelgiai. Todėl nuo rugsėjo iki metų pabaigos pasistenkite susikaupti ir ypač atsakingai atlikti profesinius įsipareigojimus – šis metas jums sudėtingesnis. Padidėjęs aplinkinių priekabumas, kritiškumas gali neigiamai atsiliepti darbo reikalams, ypač jei leisite sau nepunktualumą ar išsiblaškymą.

Dar vienas svarbus aspektas – tai galimybė sutikti rimtus partnerius. Ją turėsite nuo metų pradžios iki birželio vidurio ir vėliau, nuo rugsėjo vidurio iki metų pabaigos. Jeigu trokštate rimtos ilgalaikės partnerystės, 2015-aisiais galite ją rasti.

VĖŽIUI

Ateinantys metai jums iš esmės sėkmingi. Didžiąją metų dalį, iki rugpjūčio antros dekados, turėsite daug galimybių įsigyti vertybių, pagerinti finansinius reikalus. Jei vertinsite ir išsaugosite gerus santykius, plačius ryšius, žinosite, kaip padidinti atlygį ar rasti naują uždarbio šaltinį. Tačiau svarbu, kad neužsidarytumėte, dažniau būtumėte įvykių sūkuryje – tik taip naujos galimybės ateis į jūsų gyvenimą. Kitąmet daugiau dėmesio vertėtų skirti savo kūnui, sveikatai, efektyvesniam buities tvarkymui. Pirmą metų dalį reikėtų sukaupti energijos ir pasiruošti dideliam antros metų pusės tempui. Kad pritrauktumėte šių metų sėkmę, labai svarbu optimizmas, gebėjimas džiaugtis ir gera nuotaika.

Nuo rudens pajusite naujas tendencijas – rugsėjį jums prasidės ypač darbingas periodas. Labai lengvai mokysitės naujų dalykų, užmegsite pažintis, sėkmė lydės darbus, susijusius su medicina, farmacija, mokslais, amatais, žiniasklaida, transportu, švietimu. Šiuo laikotarpiu kils itin įdomių idėjų, tai puikus metas imtis rašyti.

Papildomo atsargumo, dėmesio reikės spalio mėnesį – šiuo metu sudėtingesnė situacija gali susiklostyti namie, giminėje. Nesileiskite įveliami į nereikalingus barnius ar manipuliacijas jūsų jausmais, tačiau padėkite, jei artimiesiems iš tiesų reikės pagalbos. Spalio pabaigoje, lapkritį situacija jau bus kur kas palankesnė.

LIŪTUI

2015-ieji jums iš tiesų sėkmingi: didžiąją metų dalį, iki rugpjūčio 11 dienos, Liūto ženkle svečiuosis didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris, kuri yra susijusi su autoritetu, pagarba, sėkme, gerove. Dėl to jums bus lengviau negu kitu metu pelnyti pagarbą, būti dėmesio centre. Iki rudens jausite išskirtinę Jupiterio globą – tai suteiks didelį jėgų potencialą, pasitikėjimą savimi, optimizmą.

Pirmąją metų pusę prastesni mėnesiai – kovas ir balandis. Tuomet vertėtų vengti agresyvumo ar despotiškumo apraiškų. Stiprią ateinančių metų energiją nebus lengva suvaldyti. Neigiama reakcija į didelę Jupiterio energiją gali būti ir puikybė – būtent to reikėtų bijoti.

Spalio mėnesį pasisaugokite intrigų, nesivelkite į jas – lengvai kils nesusipratimų dėl menko ne vietoje ištarto žodžio, replikos, prireiks kantrybės, atlaidumo ir atidumo tvarkant dokumentus. Šiuo metu neskubėkite pasirašyti sutarčių. Nuo rudens jums geresnis laikas – dvi pirmos rugsėjo dekados, trečia lapkričio dekada, gruodis.

MERGELEI

Jums artėjantys metai bus gana margi. Didesnę jų dalį, kai Jupiteris svečiuosis Liūto ženkle, daugiau dėmesio vertėtų skirti asmeniniam gyvenimui, dvasiniams poreikiams, poilsiui. Šiuo metu greičiau pavargsite, lengviau atsiras įvairių kompleksų. Iki rudens neverta imtis svarbių naujų darbų – geriausias metas jums prasidės nuo rugpjūčio trečios dekados.

Kitąmet rudenį, spalio 10 dieną, nutiks dar vienas jums palankus astrologinis įvykis – karminis Mėnulio mazgas Rachu, keliavęs Svarstyklių ženklu, pereis į Mergelės ženklą ir keliaus juo pusantrų metų. Tai suteiks Mergelės ženklui galingą vystymosi impulsą: lengviau suvoksite naujas idėjas, mokysitės, į gyvenimą veršis naujos pažintys, galimybės. Per šiuos pusantrų metų jūsų asmenybė turėtų neišvengiamai pereiti intensyvų virsmą, tobulėjimo procesą.

Nuo rudens geresnis laikas – dvi pirmos rugsėjo dekados, trečia spalio dekada, dvi pirmos lapkričio dekados.

SVARSTYKLĖMS

Didžioji metų dalis jums bus sėkminga – iki antros rugpjūčio dekados tą sėkmę ypač palaikys Jupiteris, susijęs su gerove, autoritetu, plėtra. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kolektyvinė ir visuomeninė, politinė veikla. Vertinkite ir puoselėkite gerus santykius – būsite sėkmingesni, jei veiksite darniame, jus palaikančiame kolektyve.

Taigi pirmoji metų dalis iki antros rugpjūčio dekados jums palankesnė, ypač jei norite ką nors svarbaus pradėti. Geriausias metas imtis naujų darbų – gegužė, birželis. Taip pat neblogi periodai – liepa, pirma rugpjūčio dekada. Prastesnis laikas pirmąją metų dalį – vasaris, kovas, balandis.

Nuo rudens, Jupiteriui perėjus į Mergelės ženklą, vertėtų elgtis ramiau, atsargiau. Daugiau dėmesio skirkite sau, dvasiniam savo tobulėjimui.

Svarbu, kad pasitelktumėte visą atidumą, išmintį priimdami svarbesnius sprendimus. Nuo spalio neverta pasiduoti greitų pinigų pagundai, pasirašyti dviprasmiškų sutarčių. Antrąją metų pusę geresni mėnesiai – lapkritis, gruodis.

SKORPIONUI

Didžiąją metų dalį, iki rugpjūčio 11 dienos, kai Jupiteris svečiuosis Liūto ženkle, jus kaitins nemenkos ambicijos, troškimai. Galėsite daug pasiekti, jeigu aiškiai suvoksite savo svarbiausius tikslus, tinkamai juos formuluosite ir kryptingai stengsitės įgyvendinti.

Pirmą metų dalį geresni mėnesiai - sausis, gegužė, birželis, liepa. Vasaris, kovas, balandis, priešingai, bus sudėtingesni mėnesiai. Tuo metu teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams – šioje srityje vyks pokyčių, bus ieškoma efektyvesnių veiklos metodų, atsisakoma nereikalingų dalykų. Kad išsaugotumėte sėkmę, reikės aktyvių pastangų. Geriausias metas pradėti naujus darbus – balandžio pabaiga, gegužė, birželis.

Nuo rudens, įsigalėjus Jupiterio Mergelėje energijai, laikotarpio tendencijos pasikeis: jūsų sėkmė labiau priklausys ne tiek nuo individualių pastangų, kiek nuo visuomeninės veiklos, darnaus kolektyvinio darbo. Dvi pirmos spalio dekados sudėtingesnės: dažniau norėsite pabūti vieni, ims labiau rūpėti asmeninis tobulėjimas. Tuo metu teks mokytis suderinti savo vidinio gyvenimo poreikius su veikla kolektyve, darbe. Daugiau laiko skirkite dvasiniam gyvenimui.

ŠAULIUI

Didžioji metų dalis Šaulio atstovams sėkminga, įkvepianti – beveik iki vasaros pabaigos Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, bus ypač palankioje pozicijoje, Liūto ženkle. Jupiteris atvers jums ryšius su užsieniu. Bus palankios tolimos kelionės, veikla, susijusi su administravimu, politika, aukštuoju mokslu, poilsio organizavimu, turizmu, sportu, pramogų verslu, teatru, vaikų ugdymu. Kad pasiektumėte Jupiterio nešamą sėkmę, svarbu puoselėti gerus santykius su jums svarbiais žmonėmis. Pagarba sau ir aplinkiniams, geranoriškumas, tinkamas įvaizdis, atsakingumas – ypač reikšmingi bruožai ateinančiais metais.

Pirmą metų dalį taip pat svarbu tinkamai suvokti dalykus, susijusius su meile, vaikais. Vasarį, kovą, balandį ypač aštriai gali būti sprendžiami šie reikalai. Kai kas neabejotinai turi keistis: atsisakykite pataikavimo, paviršutiniškumo, per didelio vaikų lepinimo, per didelės priklausomybės nuo meilės objektų ar malonumų... Šiuo metu išryškės tai, ką būtinai reikėtų keisti.

OŽIARAGIUI

Kitąmet gali tekti susidurti su nenumatytomis išlaidomis – didžiąją metų dalį jus, ko gero, erzins aplinkinių polinkis išlaidauti, veikti labiau dėl ambicijų, emocijų ir racionalių priežasčių. Nemažai reikšmės turės emocijos, gebėjimas palaikyti gerus santykius, suprasti artimą – teks įdėti pastangų, kad sutartumėte su aplinkiniais. Daugiau dėmesio verta skirti piniginiams reikalams: sėkmingesniais metų mėnesiais (trečią balandžio dekadą, gegužę, birželį) galite pagerinti savo situaciją, susijusią su finansais, kreditais. Iki rudens negailėkite dėmesio reprezentacijai, tinkamam įvaizdžiui – tai reikš kur kas daugiau nei kitu metu.

Nuo rudens tendencijos keisis, taps jums palankesnės, labiau suprantamos: Jupiteriui perėjus į Mergelės ženklą pasijusite darbingesni, bus lengviau organizuoti bendrą darbą, susišnekėti su aplinkiniais. Nuo rugsėjo prasidės ypač palankus metas, atsivers kilimo visuomenėje galimybės. Seksis darbai, susiję su aukštuoju mokslu, medicina, farmacija, chemija, amatais, žiniasklaida, transportu, prekyba, administravimu, tiksliaisiais mokslais.

VANDENIUI

Didžioji ateinančių metų dalis suteiks jums galimybę tapti ryškiems, pastebimiems, įgyti populiarumo, jei to sieksite. Bus svarbiau nei anksčiau gebėti bendradarbiauti, rasti vertingus partnerius ir išsaugoti gerus santykius su jais, suvienyti galimybes. Būsite pastebimi, todėl vertėtų pasirūpinti tinkamu įvaizdžiu, savo veiklos pristatymu visuomenei.

2015-ieji jums ypatingi – nuo vasario 14 dienos į Vandenio ženklą septyniems mėnesiams įeis Selena, arba Baltasis Mėnulis, ir atneš stiprų dvasinį, karminį apsivalymą. Selena Vandenyje bus iki rugsėjo 15 dienos. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu, kad jūsų ketinimai, tikslai, veikimo būdai būtų šviesūs, naudingi visuomenei. Būtent jie sulauks palaikymo ir sėkmės. Tamsūs, destruktyvūs, egoistiški sumanymai šiuo periodu bus ypač stabdomi. Kol Selena keliaus Vandenio ženklu, patirsite gilių įžvalgų, stiprių dvasinių išgyvenimų, įkvėpsite aplinkiniams šviesių, vertingų minčių. Vis dėlto bus labai svarbu neignoruoti kritikos – apsivalymas ne visuomet yra lengvas.

Pirmą metų pusę geresni mėnesiai – vasaris, gegužė, birželis. Prastesni – kovas, balandis. Antrą metų pusę geresnis laikas – rugpjūtis, gruodis. Prastesnis – trečia rugsėjo dekada, spalis.

ŽUVIMS

Ateinantys metai jums turėtų būti ypač darbingi, aktyvūs. Jupiterio pozicija Liūto ženkle iki pat antros rugpjūčio dekados užtikrins didelį jėgų potencialą, kūrybingumą, optimizmą. Geriausiai seksis veikla, susijusi su menu, dizainu, architektūra, vaikų ir meniniu ugdymu, pramogų verslu, poilsio organizavimu, politika. Iki rudens ypač svarbu mokėti sutarti su žmonėmis, girdėti jų poreikius. Ambicijos, asmeninės simpatijos reikš daugiau negu paprastai. Daug kur prireiks jūsų gebėjimo suprasti aplinkinius, diplomato ir taikdario savybių. Pirmą metų pusę sunkesnis laikas bus vasaris, kovas ir dvi pirmos balandžio dekados. Tuomet teks pasitelkti kantrybę ir savitvardą.

Rudeniop daugiau dėmesio vertėtų skirti patraukliam įvaizdžiui formuoti, savo veiklai tinkamai pristatyti. Jei jums netrūksta profesionalumo, tapsite populiarūs, tik reikės įdėti pastangų. Vis dėlto žinokite, kad nuo rudens ypač svarbios taps detalės, tiksli, aiški informacija, kruopštumas ir darbštumas. Tuo metu net smulkios klaidos gali gadinti reputaciją.

Dar vienas labai svarbus astrologinis įvykis – Selenos, arba Baltojo Mėnulio, įėjimas į Žuvų ženklą rugsėjo 15 dieną. Selena, keliaudama Žuvų ženklu, suteiks jums ypač stiprų dvasinio apsivalymo impulsą. Labai svarbu, kad šiuo laikotarpiu jūsų ketinimai, darbai būtų šviesūs, nekenktų Žemei, gyvybei, dvasingumui.

***

Išsamesnes 2015 metų prognozes skaitykite N. G. Wolmer "Didžiajame astrologiniame mėnulio kalendoriuje".

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"