Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

K.Nemycko myli Lietuvą

 
2012 08 10 11:57
Vaikystėje K.Nemycko svajojo tapti policininke. Netapo, nes muzika jai tapo narkotiku. /Asmeninio archyvo nuotrauka
Vaikystėje K.Nemycko svajojo tapti policininke. Netapo, nes muzika jai tapo narkotiku. /Asmeninio archyvo nuotrauka

Rudenį LNK šokių šou 'Kviečiu šokti. Pažadinta aistra' su profesionaliu šokėju Dainiumi Dimša pasirodysianti Katažina Nemycko daug šypsosi ir spinduliuoja gera nuotaika.

Šio interviu herojė labiausiai tautai žinoma dėl to, kad yra "popso" prodiuserio Deivydo Zvonkaus mergina. Pastaruoju metu ji panirusi į šokius - kasdien jiems skiria po kelias valandas. "Kviečiu šokti" reklamoje pašnekovė bučiuojasi su savo šokių partneriu ir nekreipia dėmesio į nepatenkintus šiuo siužetu.

Gydytojai K.Nemycko diagnozavo tarpšonkaulinio nervo uždegimą, tačiau ji šoka toliau. "Man nepatinka sėdėti vietoje - aš nenustygstu. Man reikia veiksmo", - sako mergina.

- Skiriu minutę tavo savireklamai. Papasakok, kas tu esi.

- O Dieve mano... Tobulybei ribų nėra. Nemėgstu savęs girti - esu gana savikritiškas žmogus. Visada siekiu kažko didelio. Iki šiol man neblogai sekasi. Aš esu nuoširdus, muzikalus žmogus. Visada svajojau apie muziką ir dainavimą. Myliu muziką, myliu savo šeimą, artimuosius ir draugus. Turiu be galo daug draugų ir tuo džiaugiuosi. Jaučiu artimųjų palaikymą. Jų dėka galiu siekti savo tikslų, eiti pirmyn.

- Juozas Liesis pasitraukė iš "Kviečiu šokti. Pažadinta aistra" šou net neprasidėjus, nes yra įsitikinęs, kad šoka labai prastai. Tau nekilo noras mesti repeticijas?

- Nekilo - man kilo noras dar labiau stengtis. Pasitraukti ir pasakyti, kad negali, yra paprasčiausia. Žiūriu į veidrodį ir man atrodo, kad kuo toliau, tuo blogiau šoku. Pažiūri į kitus - Dieve, kaip visi gražiai šoka, o aš kažkokia kreiva šleiva. Beviltiška. Bet tai pastūmėja labiau stengtis, tobulėti ir išreikšti save. Užuot viską metus, geriau stengtis. Gali būti, kad Juozas turėjo tikslą būti geriausias ir negalėjo priimti kritikos. Aš irgi bijau nuvilti kitus, bijau kritikos, bet aš jai pasiruošusi. Gyvenime esu gavusi nemažai kritikos.

- "Kviečiu šokti" pasirodysi su D.Dimša. Ar jis - reiklus mokytojas?

- Jis - nerealus mokytojas, kuris daug reikalauja. Man patinka toks požiūris į darbą - jei dirbame, neriame visa galva. Mes abu tokie užsispyrėliai. Repetuojame kiekvieną dieną po kelias valandas. Vieną dieną repetavome net septynias valandas su pertraukėlėmis, nes planavome pasiimti savaitę atostogų.

Man labai labai pasisekė. Dėkoju Dainiui už tai, kad jis turi tiek ištvermės. Jis viską sustato į vietas - pradedant žingsniais ir baigiant pirštų galiukais. Puiku. Tikiuosi jo nenuvilti.

Anot K.Nemycko, jos šokių partneris D.Dimša - nerealus mokytojas, kuris daug reikalauja. "Man patinka toks požiūris į darbą - jei dirbame, neriame visa galva. Mes abu tokie užsispyrėliai", - sako mergina. /LNK archyvo nuotrauka
Anot K.Nemycko, jos šokių partneris D.Dimša - nerealus mokytojas, kuris daug reikalauja. "Man patinka toks požiūris į darbą - jei dirbame, neriame visa galva. Mes abu tokie užsispyrėliai", - sako mergina. /LNK archyvo nuotrauka

- LNK eteryje sukasi "Kviečiu šokti" reklama, kurioje tu su D.Dimša lengvai bučiuojiesi. Nebijojai neigiamos tautiečių reakcijos?

- Tikėjausi, kad bus visokių kalbų ir kad neigiamų kalbų bus daugiau nei teigiamų. Nebijojau reakcijos. Tautiečiai mėgsta pasikandžioti, bet aš žinau, kokia esu. Mano tėvai mane išauklėjo ir yra įsitikinę, kad nepridarysiu kažkokių nesąmonių arba ko nors, dėl ko tektų gėdytis.

Filmavimasis anonsui yra aktorinio darbo patirtis. Tai yra vaidyba, o vaidyba yra menas. Gavau tiek adrenalino... Aš taip nesijaudinau prieš lietuviškos "Eurovizijos" finalą (pašnekovė buvo patekusi į kovo 3 dieną vykusį nacionalinį "Eurovizijos" finalą - aut.). Man labai patiko siužeto mintis - aistros. Su Deivydu viskas buvo apkalbėta prieš filmavimą (juokiasi). Jis reagavo puikiai. Deivydas viską labai gerai supranta, nes pats ne pirmą dieną verda šou katile. Jei jis ir mano artimieji būtų nusiteikę prieš, būčiau pagalvojusi prieš filmuodamasi. Ačiū Dievui, visi mane palaikė ir reagavo normaliai. Aišku, atsirado žmonių, kuriems tai nepriimtina. Lai taip ir būna - vis tiek visiems neįtiksi.

- Prieš porą savaičių repetuodama pasitempei nugaros raumenis. Gydytojai tau diagnozavo tarpšonkaulinio nervo uždegimą ir paskyrė skausmo malšinamųjų vaistų. Kaip jautiesi?

- Dabar jaučiuosi gerai. Neseniai buvo paūmėjimas, nes dalyvavau filmavimuose ir fotosesijose. Negalėjau paeiti ir normaliai įkvėpti. Teko padaryti kelių dienų pertrauką, bet šią savaitę esu geros formos. Tikrai nešokau sukandusi dantis. Pajutau, kad situacija gerėja. Vadinasi, puse kojos jau galima dėlioti žingsnelius. Man nepatinka sėdėti vietoje - aš nenustygstu. Man reikia veiksmo.

- "Kviečiu šokti" komisijos pirmininkė Edita Daniūtė įsitikinusi, kad garsenybės į šį šou eina dėl savireklamos. Tiesa?

- Šokti buvo dar viena mano svajonė. Visada svajojau šokti. Einu tikrai ne dėl savireklamos, o dėl savęs. Noriu atskleisti save iš kitos pusės. Scenos žmonėms šis projektas yra be galo didelė patirtis - išmoksti laikysenos, šokio žingsnių. Daug pliusų ir jokių minusų. Be to, esu bendraujantis žmogus. Man patinka naujos pažintys. Patinka būti TV virtuvėje. Tai - labai įdomu.

- Šiemet į TV3 "Chorų karus" su D.Zvonkumi vedei Kaštoninį Vilniaus rajono chorą. Šis choras pateko į finalą su "Rondo" vestu Kauno rajono Božolė choru, bet nenugalėjo. Kodėl?

- Todėl, kad vilniečiai vis dar mažiau palaiko savuosius. Kauniečiai labiau patriotiški.

- Su savo daina "Euforija" mėginai laimę šių metų lietuviškoje "Eurovizijos" atrankoje. Nacionaliniame finale nepatekai į aukščiausiąjį penketuką. Tikėjaisi daugiau?

- Oi, ne. Aš net nesitikėjau patekti į finalą. Kodėl? Visada save vertinu kritiškai. Neparodžiau to, ką galėjau, bet finale pasirodžiau geriau nei atrankoje. Keista, nes per finalą sirgau, turėjau temperatūros, man buvo angina su kosuliais ir snargliais (juokiasi). Man taip visada. Jau pripratau prie to, kad kai manęs laukia pasirodymas, aš sergu.

Nežinau, ar dalyvausiu kitų metų "Eurovizijoje", bet turiu didelių planų. Aišku, kad norėčiau pasirodyti. Tai - dar viena be galo didelė patirtis. Iš gyvenimo reikia imti viską. Į šį konkursą ėjau, nes norėjau pasirodyti ir pažiūrėti, kas ir kaip čia vyksta. Kiekvienas dainininkas pasvajoja apie pergalę "Eurovizijoje", bet aš esu realistė. Aišku, gali būti visko. Gali būti, kad ateityje laimėsiu nacionalinę atranką. Reikia tikėtis geriausio.

- Vaikystėje svajojai tapti policininke. Kodėl netapai?

- Kodėl? Nes muzika man tapo narkotiku. Be jos aš neišgyvenčiau. Bet man labai patiko patruliuoti TV3 "Žvaigždė policininkas" (realybės šou, kuriame žvaigždės malasi kartu su pareigūnais - aut.). Žiauriai "faina" patirtis.

- Sausio 12 dieną TV3 rodytame "Žvaigždė policininkas" klausydamasis tavo moralo į komisariatą vežamas vyras, kuris smurtavo prieš žmoną, apsižliumbė (juokiasi klausydamasi žurnalisto - aut.). Kaip jis būtų reagavęs, jei šalia tavęs nebūtų vyrų policininkų ir filmavimo kamerų?

- Manau, būtų reagavęs panašiai. Aišku, žmonės keičiasi pamatę kameras. Ima ir juokas, ir gaila tų žmonių... Man pačiai būtų keista, jei viršijus greitį mane užkluptų su filmavimo kameromis.

- Liepos 28 dieną LNK kelionių realybės šou "Pirmas kartas su žvaigžde" Aurelija Grabštienė, kuri su Deivydu Zvonkumi keliavo į Kiprą, tavo vaikiną bandė atvesti į protą: "Pasinaudos ji tavimi, man taip širdis sako." A.Grabštienės įsitikinimu, santykiuose su D.Zvonkumi tu ieškai asmeninės naudos. Ką norėtum pasakyti šiai įtariai poniai?

- (Juokiasi.) Nenoriu nieko pasakyti - noriu tik palinkėti jai sėkmės ir laimės. Žinau, kad taip mąstančių žmonių nemažai. Tokie komentarai manęs jau neerzina. Nekreipiu į juos dėmesio, bet aš esu jautri ir tai nėra malonu. Tikrai nesiteisinsiu prieš jokią Grabštienę. Tegul kiekvienas rūpinasi savo gyvenimu, o mes su Deivydu kaip nors susitvarkysime be komentarų ir padėjėjų.

- Dešimtus metus Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje dirbsi mokytoja. Mokytojo duona saldi?

- Tai - labai sunkus darbas. Anksčiau buvo kitaip. Šiais laikais vaikams viskas leista, su jais sunku susišnekėti. Mokiniai aiškina tau, ką tu turi teisę daryti ir sakyti. Ne mokytojas aiškina vaikui, o vaikas mokytojui. Anksčiau turėjau auklėjamąją klasę, bet penktus metus neturiu pamokų - vadovauju mokinių ansambliui "Ad' Astra".

- Užaugai Vilniaus rajone, Padvarionių kaime. Kaip dažnai į jį sugrįžti?

- (Atsidūsta.) Gaila, bet sugrįžtu vis rečiau. Labai apgailestauju ir dėl to visą laiką atsiprašinėju tėvų. Bet jie puikiai supranta mano situaciją - sako: "Tu nevažiuok pas mus. Taupyk savo laiką, pailsėk." Labai tai vertinu. Jie labai mane palaiko, manimi džiaugiasi ir didžiuojasi. Kai nuvažiuoju, stengiuosi padėti kuo galiu. Mano pareiga padėti tėvams.

- Kada paskutinį kartą melžei karvę ir ravėjai daržą?

- Karvę melžiau prieš kelis metus - tėvai jau neturi karvės. Bet jei reikėtų pamelžti, jokių problemų - drąsiai. Daržą ravėjau prieš kelias savaites, o prieš kelis mėnesius sodinau bulves. Atbėgo būrys mano fanių mergaičių - atlėkė, surado mane ir negalėjo patikėti tuo, ką mato. Mama gavo kaimynų priekaištų: "Kaip tu leidi Katažinai dirbti ūkio darbus?.. Merginos nagai sutvarkyti, o jinai pluša lauke." Tikrai nebijau darbo.

- Ar lenkaitė Katažina Nemycko myli Lietuvą?

- Taip. Nes aš gimiau Lietuvoje, aš joje užaugau, viskas čia man artima ir sava. Neįsivaizduoju savęs gyvenančios kažkur kitur. Lietuva - mano gimtinė, kurią myliu. Niekada nemąsčiau apie emigraciją.

Kai buvau 17 metų, bandžiau stoti į Lenkijos muzikos akademiją. Prieš eidama į perklausą pagalvojau: "Dieve, o jeigu įstosiu?.. Aš gi nenoriu! Nenoriu likti Lenkijoje." Stojo daugiau nei 100 žmonių, o paėmė tik du. Neįstojau ir tuo taip džiaugiausi...

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"