Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Ivana ir Ivanka Trump - tarsi seserys

 
2009 05 23 0:00
Žaviosios blondinės - turtuolio D.Trumpo dukra Ivanka (kairėje) ir buvusi sutuoktinė Ivana. <br>Užsienio spaudos nuotrauka
Žaviosios blondinės - turtuolio D.Trumpo dukra Ivanka (kairėje) ir buvusi sutuoktinė Ivana.
Užsienio spaudos nuotrauka

Neseniai milijonierė Ivana Trump atšventė 60-metį. Apie šią moterį - jos neblėstantį jaunatviškumą ir energiją, meilės ryšius ir draugystę su jaunesniais vyrais - kuriamos beprotiškiausios istorijos. Kiek tie pasakojimai turi tiesos, žinoma tik pačiai Ivanai, dar galbūt artimiausiems žmonėms. Pavyzdžiui, dukrai Ivankai, kuri, priešingai nei mama, kaip išmanydama vengia atsidurti visuomenės dėmesio centre.

Trump klano moterys - įspūdingosios Ivana ir Ivanka - nepaprastai užsiėmusios asmenybės. Bent jau taip save įvardija pačios. Šis interviu - vienas tų retų pokalbių, kai mama ir dukra rado laiko drauge pasikalbėti su žurnalistu.

Ketverios vestuvės ir...

Ivana Trump (mergautinė pavardė - Ivana Zelničkova) gimė 1949 metų vasario 20 dieną tuometinėje Čekoslovakijoje, augo ir gyveno Prahoje. Tėčio rūpesčiu nuo mažens aktyviai sportavo, o pirmą laimėjimą kaip būsima slidininkė pelnė būdama šešerių. Per sportą moteris susipažino su pirmuoju vyru George'u Syrovatka. Ištekėjo už jo būdama vos devyniolikos ir išsiskyrė po aštuonerių bendro gyvenimo metų, 1976-aisiais. Po metų Ivana prie altoriaus žengė antrą kartą - su nekilnojamojo turto magnatu Donaldu Trumpu. Tapusi turtuolio žmona neapsiribojo vien motinystės rūpesčiais (porai gimė trys vaikai: sūnūs Donaldas jaunesnysis ir Ericas bei dukra Ivanka), namų ir savęs puoselėjimu - netrukus pradėjo eiti "Trump organization" viceprezidentės pareigas, buvo atsakinga už viešbučių ir kazino dizainą bei vadybą. Tačiau reikalai šeimoje nesiklostė taip sklandžiai kaip versle. 1992 metais į viešumą iškilo poros

nesutarimai, kurių kaltininkė buvo naujoji Donaldo pasija - buvusi grožio karalienė Marla Maples. Antrąkart nenusisekęs vedybinis gyvenimas, trukęs 16 metų, ir skandalais apipintos skyrybos su multimilijonieriumi Ivanos nepalaužė - 1995 metais ji ryžosi tekėti trečią kartą. Šįsyk moters išrinktuoju dvejiems metams tapo verslininkas Riccardo Mazzucchelli. Ketvirtą kartą nuotakos drabužiais Ivana pasidabino 2008-ųjų balandį tuokdamasi su 23 metais jaunesniu italų modeliu ir aktoriumi Rossano Rubicondi. Vestuvių ceremonija vyko buvusio vyro D.Trumpo viloje "Mar-a-Lago", Palm Byče, Floridoje. Puotoje dalyvavo daugiau kaip 500 draugų ir šeimos narių, svečius linksmino specialiai iš Paryžiaus atskraidintas 24 žmonių orkestras. 2,7 metro aukščio, 270 kilogramų sveriantį tortą kepė garsiausi Vokietijos konditeriai, o Ivanos vestuvinis žiedas buvo įvertintas milijonu dolerių. Deja, prašmatni šventė nuėjo perniek - poros laimė truko vos keturis mėnesius. Kalbama, kad šiandien milijonierė nusiraminimą ir paguodą randa dar jaunesnio, neseniai dvidešimties metų jubiliejų atšventusio meilužio glėbyje.

Ji - ne aukštuomenės dabita

Kita ne mažiau žavi ir daug pasiekusi Trumpų klano blondinė - Ivanka Trump. Ji, kitaip nei ekscentriškoji mama, vengia perdėto visuomenės dėmesio ir beveik nekalba apie asmeninį gyvenimą. Ivankos

nepavadinsi aukštuomenės dabita, ši jauna moteris - gabi ir perspektyvi verslininkė: šiuo metu dirba tėvo įmonėje, eina "Trump organization" viceprezidentės pareigas, yra juvelyrinių dirbinių bendrovės prezidentė. Ivanką galima apibūdinti kaip santūrią, uždaro būdo, nepaprastai valingą asmenybę. Nors didžiausia gyvenimo vertybe mergina laiko šeimą, kol kas tekėti neskuba. Jai visų svarbiausia - darbas.

Moteriški plepalai

- Ivana, jūs labai daug keliaujate. Kur yra tikrieji jūsų namai?

- Maždaug 6-7 mėnesius per metus praleidžiu Amerikoje, 4-5 - Europoje, o likusį laiką - lėktuve. Turiu namus Niujorke, Londone, San Tropeze ir Palm Byče. Mieliausi - pastarieji.

- Ar dažnai susitinkate su dukra?

- Išties dažnai, ir dėl to esu labai laiminga. Ir aš, ir Ivanka daug keliaujame, bet jei būname tame pačiame mieste, visada randame laiko pasimatyti. Nors trumpam.

- Ką tada veikiate?

Ivanka: - Mėgstame susitikti spontaniškai, iš anksto to neplanuodamos. Dažniausiai pasimatome kokiame nors nedideliame paprastame restoranėlyje.

Ivana: - Vakarieniaudamos moteriškai plepame apie tai, kaip mums sekasi, kuo kiekviena užsiimame, ką planuojame, ir panašius dalykus. Pasidalijame naujienomis apie draugus, pažįstamus.

- Judvi ne tik nepaprastai panašios išore, bet ir be galo artimos. Turbūt esate labiau draugės nei mama ir dukra?

Ivana: - Mes - tarsi seserys, viena kitą suprantame iš pusės žodžio. Kartais gatvėje žmonės mus supainioja. Pavyzdžiui, pamatę mane sako: "Labas, Ivanka. Kaip laikaisi?" Man tai - didžiulis komplimentas.

Ivanka: - Mama visada domisi, kaip man sekasi. Jeigu ji to nedarytų, nemanau, kad tarp mūsų būtų toks stiprus ryšys. Nors kai ko iš savo asmeninio gyvenimo neatskleidžiu niekam. Mama, spėju, irgi.

Svarbiausia - mėgautis gyvenimu

- Ivana, kaip klostosi jūsų ir ketvirtojo vyro Rossano reikalai?

- Šiuo metu mudu gyvename atskirai. Žiūrėsime, kas iš to išeis.

- Kada pastarąjį kartą matėtės?

- Per šv. Velykas. Rossano dirba kaip išprotėjęs - neseniai gavo puikų darbo pasiūlymą Italijoje. Netrukus ketina pradėti filmuotis itališkoje filmo "Seksas ir miestas" versijoje.

- Jūsų asmeninis gyvenimas seniai viešumoje narstomas po kaulelį. Nepikta?

- Į kalbas apie save nekreipiu jokio dėmesio. Puikiai žinau, kur yra tiesa, o kur - melas. Neprivalau niekam nieko įrodinėti, atsiskaityti, ką darau ir kodėl.

- Apie jūsų potraukį jaunesniems vyrams kuriamos neįtikimiausios istorijos...

- Negaliu būti su vyresniais už save vyrais - tai mane tiesiog žudo. Nieko prieš juos neturiu, bet, manau, tokiems esu pernelyg energinga. Jie su manimi paprasčiausiai neištvertų.

- Ivana, vasarį jums sukako 60 metų. Kokią gyvenimišką išmintį ketinate perduoti savo vaikams?

- Svarbiausia - mėgautis gyvenimu. Apsidairykite aplink save, kiek daug tragedijų kasdien nutinka pasaulyje. Pavyzdžiui, žemės drebėjimas per šv. Velykas Italijoje. Tai siaubinga! Nuolat sau kartoju: "Ivana, tu sveika, tavo vaikai - taip pat. Jiems puikiai sekasi: nė vienas nėra priklausomas nuo narkotikų, nerūko, nevartoja svaigalų. Tu turi du nuostabius anūkus (vyriausiasis Ivanos sūnus Donaldas su žmona Vanessa augina dvejų metukų dukrelę Kai Madison ir šį vasarį gimusį sūnelį Donaldą jaunesnįjį trečiąjį - aut.), gali pati savimi pasirūpinti. Ko dar norėti?" Kiekvienas privalome mėgautis gyvenimu. Juk nežinome, kas gali nutikti rytoj.

To vienintelio paieškos

- Ivanka, kai tavo tėvai nusprendė skirtis, buvai 12 metų. Kaip jauteisi?

- Jei to nebūtų atsitikę, šiandien galbūt būčiau visai kitokia. Be abejo, tėvų skyrybas išgyvenau skausmingai. Dar labiau apsunkino tai, kad viskas vyko viešai.

- Ar ši patirtis turėjo įtakos jūsų suvokimui apie vyro ir moters tarpusavio santykius, santuoką?

- Manau, jog taip. Jausmų srityje nemėgstu skubėti, vengiu būti impulsyvi. Noriu rasti tokį žmogų, su kuriuo galėčiau nugyventi ilgą ir gražų gyvenimą.

Dinastija

- Ivanka, turi tris brolius ir seserį. Su tavo mama tėtis susilaukė dar sūnų Donaldo jaunesniojo (dabar - 31 metų) ir Eriko (25), antroji žmona M.Maples jam pagimdė dukterį Tiffany (16), su trečiąja sutuoktine Melania Knauss Donaldas augina trejų metukų sūnų Barroną. Ar dažnai susirenkate visi drauge?

- Mes esame labai artimi, dažniausiai susitinkame per atostogas. Su dviem broliais - Donaldu ir Eriku - kartu dirbu, tad juos matau kasdien.

- Ivana, o jūs dažnai matotės su buvusiu vyru ir dabartine jo šeima?

- Pakankamai. Mano ir Donaldo tarpusavio santykiai - puikūs, seniai pamirštos visos nuoskaudos. Melania - nuostabi moteris, ji man nepadarė nieko bloga. Skirtingai nei ta kita, koks jos vardas...

- Marla Maples.

- Tikrai. Su ja susijusi visai kita istorija. Marla per dienraštį "Daily Mail" manęs viešai atsiprašė, bet aš jos atsiprašymo nepriėmiau. Melania - visai kitokia. Jei būdamas su ja Donaldas laimingas, aš taip pat laiminga.

- Ivanka, ar kada nors norėjai tapti gydytoja, mokytoja, turėti kitokią profesiją, o ne dirbti kartu su tėčiu, rinktis tą patį verslą?

- Galbūt, bet tik iki tol, kol man sukako maždaug aštuoneri. Visada apskaičiuodavau savo galimybes. Daug ką padariau savarankiškai, be niekieno pagalbos. Pavyzdžiui, sukūriau savo papuošalų liniją, taip pat parašiau verslo patarimų knygą "Trump Card", skirtą jaunai moteriai. Netrukus ji išvys dienos šviesą.

- Jūsų papuošalai - neįtikimai populiarūs. Kur slypi paslaptis?

- Prisipažinsiu, mane šiek tiek baugina tradicinės papuošalų parduotuvės - jos šaltos, panašios į mauzoliejus. Norėjau sukurti ką nors šilta ir jaukaus. Mūsų parduotuvių aplinka - labai moteriška, čia visada turime šampano ir šokolado.

Pagal užsienio spaudą parengė Aistė SIMANAVIČIŪTĖ

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"