Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

G.Leškevičius dainas skiria žmonai

 
2009 02 21 0:00
Pora Šveicarijos Alpėse, tarptautiniame oro balionų festivalyje.<br>Asmeninio albumo nuotrauka
Pora Šveicarijos Alpėse, tarptautiniame oro balionų festivalyje.
Asmeninio albumo nuotrauka

LNK 'Žvaigždžių duetuose' praėjusį šeštadienį į lyderius iššoko žurnalistas Giedrius Leškevičius ir dainininkė Mia. Kad ir kaip gražiai jiedu atrodytų scenoje, tenebando kas nors suporuoti. Giedrius penktus metus susituokęs su Gina, kuriai pasipiršo... po poros savaičių pažinties.

Kiek vyrų šiandien išdrįstų pasipiršti moteriai po pažinties praėjus vos dviem savaitėms? Ar daug atsirastų tokių gražiosios lyties atstovių, kurių atsakymo tektų laukti antra tiek? Dažniausiai vyrai savo išrinktųjų akivaizdoje ištarti lemtingus žodžius vis atidėlioja, o šios, pagaliau išgirdusios pasiūlymą tekėti, "taip" sučiulba kone akimirksniu. Giedriaus ir Ginos Leškevičių meilės istorija tuo ir žavi, nes ji kitokia: apie vedybas jiedu pradėjo kalbėtis vienas kito beveik nepažinodami.

Prieš šešerius metus viename vakarėlyje pamatęs išvaizdžią merginą televizijos laidos vedėjas ir "Žvaigždžių duetų" lyderis Giedrius su ja prie altoriaus žengti panoro jau po keliolikos dienų, bet ši paprašė laiko pagalvoti. Po poros savaičių atsakymas buvo toks: jei po metų draugystės jiedu bus kartu, vienas kitam įdomūs, jei nesipyks, o Giedrius vis dar norės "ženytis", atšoks vestuves.

Interviu su juo įvairūs leidiniai spausdino ne kartą. Mes pasielgėme priešingai - pokalbio pakvietėme žmoną Giną.

Piršlybos su šokoladu

"Man visada keblu prisiminti datas. Dieną, mėnesį dar galiu įvardyti, bet ne metus. Štai ir dabar: klausi, kiek laiko mudu su Giedriumi kartu, o aš galiu pasakyti tik apytiksliai, - juokdamasi pradeda pasakoti Gina ir nuo bevardžio dešiniosios rankos piršto traukia vestuvinį žiedą, kurio vidinėje pusėje išgraviruota santuokos data. - Na štai, vyras ir žmona esame nuo 2004-ųjų liepos 17-osios. Susipažinome prieš metus, pavasarį, balandį, bendrų "internetinių" draugų gimtadienyje. Labai ilgai dvejojau, eiti į vakarėlį ar ne, nes ten - visiškai nepažįstamų žmonių kompanija. Dalyvauti apsisprendžiau paskutinę minutę. Giedrius vėliau prasitarė, kad tą vakarą jautėsi ir elgėsi panašiai: po darbo pirmiausia paskambino draugui, pasiguodė nežinąs, ką daryti. Matyt, taip jau buvo lemta: abejojome, bet atėjome. Tam, kad susipažintume."

Ar po dviejų savaičių išgirstą pasiūlymą tekėti nulėmė meilė iš pirmo žvilgsnio, teiraujuosi moters? "Nežinau. Gal ne, - svarsto. - Įdomus, linksmas, mokantis bendrauti - toks jis man pasirodė. Iš karto patraukė dėmesį. Susižavėjau. Giedrius pasipiršo labai netikėtai: atvažiavo į svečius su šokoladu, gėrėme arbatą, šnekėjomės, ir jis lyg tarp kitko ištarė: "Kai viena iš tavo rankų atsilaisvins, būk mano žmona." Nors tuo metu neturėjau draugo, neslėpsiu, Giedriui dėl manęs reikėjo pasistengti."

Pasaka apie mažą mergaitę

Metus trukusią draugystę Gina vadina be galo romantiška. "Praleidome daug jaukių, gražių vakarų: Giedrius man skambindavo gitara, dainuodavo, daug kalbėdavomės, - pasakoja. - Jis buvo nepaprastai atkaklus. Visai neseniai sužinojau, kad kartą draugystės pradžioje iki mano namų atvažiavo dviračiu ir visą dieną laukė, kol pasirodysiu. Neskambino, nerašė žinučių, tik laukė, o aš taip ir neišėjau."

Visas dainas, kurias dainuoja karaokės vakaruose, o dabar ir LNK scenoje, televizijos vedėjas skiria mylimai žmonai - dažniausiai tai daro tiesiog žvilgsniu. Paklausta, ar vyras nėra parašęs dainos būtent jai, pašnekovė nusišypso: "Dainos - ne. Tačiau yra sukūręs nuostabią pasaką apie mažą mergaitę. Tai labai romantiška istorija su fantastikos elementais, jos pagrindiniai veikėjai esame mudu - aš ir jis."

Scena, greitis, padangės...

Giedrius televizijoje dirba ne vienus metus, atlieka žurnalistinius tyrimus, "didžėjauja", veda renginius, važinėja kartingais ir dalyvauja jų lenktynėse, skraido oro balionais. Beje, prieš kelias savaites grįžo iš Šveicarijos Alpių, Chateau-d'Oex miestelio, kuriame kartu su žmona ir dar keletu bendraminčių iš Lietuvos dalyvavo tarptautiniame oro balionų festivalyje. Nuo mažų dienų iki dabar koncertuoja su gimtojo kaimo Pivašiūnų kapela, domisi karaoke, pernai Baltijos šalių karaokės konkurse "FinBaltic Karaoke Queen and King" net pelnė karaliaus titulą. Dabar dar ir projekte "Žvaigždžių duetai" dainuoja! Ir kaip jis viską spėja, norisi paklausti. Liaudis sako: jei vyrui sekasi, šalia ieškok protingos moters. Pašnekovė šypteli: "Negirk manęs, kažin ar čia apskritai yra kokių nors mano nuopelnų. Giedrius nuoširdus, darbštus, ryžtingas, be galo atsakingas žmogus. Kodėl jam turėtų nesisekti? - tvirtina. - Be abejo, visada jį palaikau ir palaikysiu. Kai manęs kas nors teiraujasi, ar neerzina tai, kad Giedriaus beveik nėra namie, kad jis nuolat užsiėmęs, atsakau, jog ne. Priešingai, labai džiaugiuosi, kad vyras turi daugybę pomėgių. Juk kuo žmogus turi daugiau veiklos, tuo jis įdomesnis. Su Giedriumi man niekada nebūna nuobodu."

Žmona, jei tik turi laiko ir galimybių, lydi vyrą į su jo pomėgiais susijusius renginius, varžybas, konkursus. Dabar ją galima sutikti LNK studijoje, kurioje filmuojamos projekto "Žvaigždžių duetai" laidos.

Gina juokiasi, kad nors be galo bijo aukščio, jau šešis kartus skrido oro balionu (pirmasis skrydis buvo virš Trakų, Giedriaus dovana vestuvių metinių proga, pastarasis - neseniai Šveicarijos Alpėse) ir priklauso žemės komandai, kurios užduotis - padėti balionui pakilti ir važiuoti iš paskos į nusileidimo vietą. Turi abonementą ir į kartodromą. "Laukiu pavasario, gerų orų, bandysiu Giedrių pavyti trasoje, - tvirtina, o surimtėjusi priduria: - Taip jau susiklostė, kad daugeliu jo pomėgių užsikrėčiau ir aš."

Teigiamas iki koktumo

Taip G.Leškevičių nepiktai pašiepė vienas draugas, neva prie jo nelimpa joks skandalas! Kodėl? Gina į šį klausimą vėl atsako šypsena. "Nežinau, - prataria. - Argi prie gerų žmonių gali lipti negeri dalykai? Kiekvienas savaip siekia pripažinimo: vieni - darbais, kiti - pikantiškomis istorijomis. Aišku, visi mes klystame, Giedrius nėra išimtis. Tačiau jo klaidos - ne viešos. Esame jauni, lankomės vakarėliuose, renginiuose, bet nė karto nesu pastebėjusi, kad Giedrius padaugintų alkoholio. Jeigu pykstamės, stengiamės vienas kito neįskaudinti užgauliais žodžiais. Giedrius gerbia šalia esantį žmogų, kad ir kas jis būtų: aš, mama, kaimynas, draugas, kolega, pašnekovas... Dėl to sulaukia atitinkamo elgesio ir iš aplinkinių. Nors internete apie save galime perskaityti įvairių komentarų - visokių žmonių būna. Stengiamės nekreipti į tai dėmesio."

O kaip Giedriaus ir dainininkės Mios duetas, juk ši atlikėja skandalus ir įvairiausius nesusipratimus prie savęs tiesiog traukte traukia? Nebaisu, kad ir Giedrius bus į ką nors įpainiotas? Gal net bus bandomas suporuoti? "Su Vilija (toks tikrasis dainininkės Mios vardas - aut.) mes seniai pažįstami. Tegu žiniasklaida painioja, poruoja. Tebūnie! Jei tik iš to bus kokios nors naudos jų pasirodymams, - nuoširdžiai kvatojasi Gina. - Į panašaus turinio kalbas tiek aš, tiek Giedrius žiūrime labai sveikai, vienas kitu pasitikime. Abu laikomės tos pačios nuomonės, kad jeigu žmogus norės nueiti į šoną, tai ir nueis. Prie savęs kito neprisiriši."

Jai patinka tyla

Koks Giedrius viešumoje, daug kas žino. O namie? "Negalintis būti be įjungto televizoriaus, radijo ar muzikinio centro. Nesvarbu, dirbtų ar ilsėtųsi, jam reikia garsinio fono, - šypsosi Gina. - Iš šio fono jis semiasi minčių, nuolat fiksuoja informaciją. Aš esu visiška jo priešingybė, man patinka tyla."

Ar jauna šeima artimiausiu metu negalvoja kviestis gandrų - juk susituokę ne vienus metus? "Žmogus gali daug ką planuoti, bet tas, kuris aukštai, vis tiek viską pakoreguos taip, kaip jam reikia, - nuo tiesaus atsakymo juokdamasi bando išsisukti Gina. - Gyvename šia diena. Vaikai atsiras tada, kada bus lemta." Moteris priduria, kad per savo studijų praktiką (Gina turi socialinės pedagogikos bakalauro ir magistro laipsnius) jai teko stebėti įvairių šeimų. Našlaičiai, vaikai gyvenantys tik su vienu iš tėvų ar nuolat regintys juos besipykstančius - jie neretai užauga kitokie: jautresni, piktesni, turintys daugybę kompleksų, nesugebantys sukurti stabilių šeimų. "Nežinome, kaip susiklostys mūsų pačių gyvenimas, bet į šeimą, buvimą tėvais žiūrime labai atsakingai. Norime, kad mūsų vaikai augtų jausdamiesi laimingi", - tikina.

Giedrius - apie save (BOX)

Akivaizdu, kad Gina vyrą labai myli, vertina jo dėmesį, džiaugiasi buvimu kartu. Taigi Giedriaus trūkumai, o jų turime kiekvienas, tampa ne tokie jau ir pastebimi. Pasmalsavome, kokios jo savybės, paties Giedriaus manymu, galėtų erzinti mylimą žmoną. Išgirdęs klausimą, vyras minutėlei sutrinka. "Blogiausia tai, kad mudu nesipykstame. Todėl nelabai žinau, koks mano elgesys galėtų nepatikti Ginai, - tvirtina. - Bandysiu spėti. Na, esu labai užsispyręs. Jei ko nors noriu, pavyzdžiui, išbandyti naują pramogą, kartu nueiti į kokį renginį, o ji - nelabai linkusi, įkalbinėju, kol sutinka. Jei Ginos atsakymas iš pradžių būna "ne", savo prašymą kartoju tol, kol būna mano viršus. Beje, jei ne mano atkaklumas, kažin ar ji būtų sutikusi tekėti! Antra savybė, kuri, manau, irgi turėtų pykdyti žmoną - mano nepunktualumas. Per darbų gausą ir pomėgius kartais nebesuspėju sutartu laiku jos kur nors nuvežti, būna, kad abu pavėluojame. Aišku, per mane... Kvailiausia tai, kad kai labai skubu, nuolat atsiranda trukdžių: tarkime, susivėlinu išeiti iš darbo, po to patenku į automobilių spūstį ir panašiai. Retai Ginai padedu tvarkytis namuose, beveik niekada nepagelbėju ruošti maisto. Tačiau indus po pietų ar vakarienės pasisiūlau suplauti. O jei kalbėsime apie ne vietoje paliktus drabužius, kojines ar batus - juk dauguma mūsų, vyrų, mėgstame juos "pamiršti", - maniškiai daiktai žino savo vietą (juokiasi)."

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEKarjera
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOS
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"