Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Eddie Murphy vis dar nesidomi dukra

 
2010 02 06 0:00
"Jis - mano geriausias draugas", - apie vyrą Stepheną sako Melane.<br>Užsienio spaudos nuotrauka
"Jis - mano geriausias draugas", - apie vyrą Stepheną sako Melane.
Užsienio spaudos nuotrauka

Merginų grupės 'Spice Girls' narių gyvenimai susiklostė labai skirtingai, bet dalyvavimas populiarios grupės veikloje uždėjo antspaudą visam gyvenimui. Jų žingsnius ir šiandien seka žiniasklaida. Melanie Brown taip pat nestinga dėmesio.

Bene didžiausias skandalas kilo, kai ji susilaukė dukters nuo aktoriaus Eddie Murphy. Moteriai laukiantis aktorius pareiškė, kad vaikas tikriausiai ne jo, tačiau gimus Angel atlikti DNR tyrimai parodė, kad Melanie teisi.

Kitaip dar vadinama Mel B, iširus grupei "Spice Girls", pradėjo solinę karjerą, ėmė vaidinti filmuose, teatre, vesti renginius, išleido autobiografinę knygą "Catch a Fire". Iš pirmos santuokos su šokėju Jimmy Gulzaru Brownu dainininkė augina dukrą Phoenix, vėliau ji buvo užmezgusi romaną su E.Murphy, antrąkart moteris ištekėjo 2007 birželį už JAV filmų prodiuserio Stepheno Belafonte. Šiuo metu šeima įsikūrė naujame name Los Andžele.

Mąsto apie bendrą vaiką

- Ne tik jūs, bet ir Stephenas turi dukrą iš ankstesnių ryšių. Kiek laiko praleidžiate su jo dukra Giselle?

- Paprastai ji mus aplanko kiekvieną savaitgalį. Puikiai sutaria su Angel, abi dalijasi kambariu. Visos trys mergaitės nesipyksta. Matau, kad vyresnėlė Phoenix sėdi ir juokiasi iš mažųjų pokalbių bei diskusijų, stebi, kaip jos šoka ir dainuoja. Ją tai labai linksmina. Phoenix turi savo pasaulį. Jos žaidimų laikas jau baigiasi - mergaitė auga.

- Ar prieš vedybas stebėjote, kaip Stephenas elgiasi su dukra, norėdama įsitikinti, kad jis - geras tėvas?

- Taip, labai svarbu, kad žmogus gerai elgtųsi su savo vaikais, tuo įsitikinęs gali jam pristatyti ir savo atžalas. Stephenas nuostabiai elgiasi su Giselle, tiesą pasakius, su visais vaikais jis sutaria puikiai.

- Ar judu norėtute susilaukti daugiau vaikų?

- Taip, tai viena priežasčių, kodėl keitėme gyvenamąją vietą - norime didelės šeimos, tad atsikraustėme į didelį namą. Taip ir Phoenix turės stabilesnį gyvenimą. Jos mokykla labai arti, bendramoksliai gyvena kaimynystėje. Užsinorėjome būti ne tokie izoliuoti - įsikurti erdvesniame priemiestyje ir jaustis saugiai.

Vaiko norėtume susilaukti dar šiemet arba kitų metų pradžioje, nes šie metai, atrodo, bus labai užimti. Stepheno šeimoje yra dvynių, aš taip pat norėčiau susilaukti dvynukų. Manau, būtų nuostabu turėti du kūdikius, juk juodu būtų neatskiriami visą gyvenimą. Mano nuomone, tai būtų idealu. Žinoma, svarbiausia, kad kūdikis būtų sveikas, tai svarbiausia, ko gali norėti.

Anksčiau buvo griežtesnė

- Kokia įprasta jūsų šeimos diena?

- Mums labai patinka filmų naktys. Tada Phoenix pasirūpina, kad turėtume spragintų kukurūzų, ir mes visi drauge susėdame. Šeimos kino teatro namelyje taip pat yra žaidimų kambarys su biliardo stalu ir daugybe kitokių žaidimų. Čia labai smagu.

- Ar pasiimate vaikus į keliones?

- Taip, pavyzdžiui, kai savaitei važiavome į San Franciską, pasiėmėme Phoenix, Angel ir Giselle. Prieplaukoje matėme ruonių, smagiai leidome laiką.

- Kokie esate tėvai? Kaip save apibūdintumėte?

- Anksčiau buvau labai griežta, nes dukrelėms turėjau atstoti ir mamą, ir tėtį. Dabar manau, kad tampu vis švelnesnė. Mudu su Stephenu dalijamės atsakomybe augindami vaikus. Smagu, kad gali kartais paprasčiausiai pasakyti: "O, Stephenai, šiandien tu jai primink apie namų darbus."

Kaip tėvai esame sukūrę tam tikrų taisyklių: kiekvieną vakarą vaikai privalo eiti miegoti nustatytu laiku, atžalos pačios tvarkosi savo kambarius. Aš irgi taip augau. Tokiu būdu išmokstama atsakomybės. Net mažoji Angel kruopščiai susitvarko savo žaislus, ji žino, kur kiekvienas daiktas turi būti. Manau, kad tokia tvarka padės mergaitėms užaugti geresnėms.

- Ar padedate Phoenix ruošti namų darbus?

- Žinoma, kas daugiau padės, bet pamokų už ją tikrai neruošiu. Laikausi pozicijos, kad pirmiausia turi pats iš visų jėgų pasistengti įveikti užduotį. Tačiau jeigu mergaitei vis vien nepavyksta, aš būtinai patariu.

Ir vyras, ir draugas

- Jums tikriausiai buvo sunku, kai laukėtės Angel, nes tada nutrūko ryšiai su Eddie Murphy, o jis dar ėmė neigti savo tėvystę.

- Taip, nėštumo pradžia emociškai buvo sunki, bet man labai patiko lauktis. Tuo metu su mama gyvenome prie paplūdimio, buvau atsipalaidavusi.

- Kokį vaidmenį Angel gyvenime vaidina Eddie?

- Jokio. Dukros globa paskirta man. Eddie su mažyle net nesimato ir to nenori. Taip jau yra. O Stepheną Angel vadina tėčiu. Giselle jai - tarsi tikra sesuo.

- Ar dėl Eddie elgesio jūs vis dar pykstate?

- Manęs niekas nebenervina. Aš tik noriu apginti Angel ir jos interesus. Man buvo svarbu, kad visiems viskas būtų aišku.

- Ar jis moka alimentus?

- Tiesą pasakius, tai - teisiniai ir labai asmeniški reikalai, apie kuriuos nelabai norėčiau kalbėti.

- Jūs atrodote labai laiminga su Stephenu...

- Jį kaip draugą pažinojau gana ilgai, manau, tai ir lėmė mūsų santykių sėkmę. Mudu esame to paties amžiaus, mus skiria vos 11 dienų. Jis - geriausias mano draugas. Labai linksmas ir protingas, puikus verslininkas. Stephenas klausosi ir supranta, prireikus duoda puikių patarimų. Be to, jis labai seksualus. Mes nesimėtome tuščiais žodžiais, bet ramiai susėdame ir pasikalbame. Jei situacija tampa įtempta, tikrai nešaukiame. Stengiamės viską nuleisti juokais ir kartu pasijuokti - kam bergždžiai peštis. Mūsų santykiuose nėra jokios magijos, tiesiog puikiai tinkame vienas kitam. Abu gyvenime siekiame tų pačių tikslų ir sunkiai dirbame. Labai mylime vaikus bei mėgaujamės savo gyvenimo būdu. Mums labai pasisekė - ypač dabar, kai girdime apie žmones dėl ekonomikos krizės prarandančius darbą. Jaučiamės tikrai palaiminti ir privilegijuoti, kad galime leisti sau turėti naują, puikiai įrengtą namą.

- Judu su Stephenu nuolat apsupti vaikų, o kaip romantika?

- Vieną savaitės vakarą būtinai skiriame sau - kur nors išeiname tik dviese. Tai labai svarbu. Tik mes niekada neiname į kiną, nes tai - Stepheno darbas. Jis mieliaus išrenka jaukų restoraną.

- Daugiau kaip prieš metus judu atnaujinote įžadus.

- Egipte surengėme dideles vestuves, jose dalyvavo 40 svečių. Atskraidinome draugus bei artimuosius ir šventėme penkias dienas. Tai buvo tradicinės egiptiečių vestuvės mūsų name. Ne kiekvienas gali pasigirti, kad per vestuves po dykumą važinėjo motociklais ar jodinėjo kupranugariais. Susituokėme per saulėlydį.

Prabudo ambicijos

- Ar atsinaujinusios grupės "Spice Girls" gastrolės pateisino lūkesčius?

- Taip, ir dar daugiau. Esu labai dėkinga, kad vėl galėjau dalytis scena su keturiomis geriausiomis draugėmis. Ir žinoma, esu labai dėkinga gerbėjams. Vienos kitas pažįstame daugiau kaip dešimtmetį. Buvo visko: ir pakilimų, ir nuosmukių, bet visada jautėmės smagiai. Juokiamės, kad kartais mums visoms vienu metu būdavo PMS. Visada buvome draugės, mus siejo artimas ryšys. Kad ir kokių konfliktų buvo kilę, visada viena kitą mylėjome ir gerbėme.

- Bilietai į gastrolių koncertus buvo kaipmat išparduoti.

- Abejojome, ar dar būsime kam nors įdomios, ar pirks bilietus. Pasirodo, kad žmonėms vis dar patinka "Spice Girls". Kai sužinojome apie bilietų pardavimą, mums ne tik palengvėjo - buvome šokiruotos.

- Ką manote apie naujus grupės įrašus?

- Diskutuojame apie tai, yra kelios skirtingos nuomonės, kurias artimiausiu metu tikriausiai paskelbsime.

- Dabar gyvenate Los Andžele, ar dažniau matotės su Victoria Beckham?

- Tiesą pasakius, mes vis prasilenkiame. Tada, kai persikėliau čia, ji išvažiavo į Angliją. Neseniai lankiausi Londone, ten mačiau kitos grupės narės Mel C šou "Blood Brothers", kuris mane sužavėjo. Nesusilaikiusi apsiverkiau.

Šiuo metu mėginu susidraugauti su naujais kaimynais. Kai nekeliauju, paprastai laiką leidžiu namie su šeima. Turiu draugų, kurie nuolat užsuka.

- Ar jūs labai ambicinga?

- Labai. Dabar kaip tik kyla nauja banga. Dalyvavimas šokių projekte ("Dancing With the Stars" - lietuviškas analogas "Šok su žvaigžde") ir gastrolės vėl sukėlė ambicijų, norą siekti užsibrėžtų tikslų. Su vyru turime savo filmų kompaniją "Osiris". Ką tik pristatėme filmą "Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans". Aš, Stephenas, Eva Mendes bei Nicas Cage'as vykome į premjerą Venecijoje, vėliau filmą pristatėme ir Los Andžele. Stephenas puikiai padirbėjo.

- Kaip pasikeitėte per pastaruosius kelerius metus?

- Žinoma, tapau protingesnė. Prieš ką nors darydama ar sakydama, viską apsvarstau. Mano gyvenime buvo tiek daug šaunių dalykų: keliavau po pasaulį, patyriau įvairių nuotykių, buvau unikalios grupės narė - tai nuostabu.

- Ar įsivaizduojate save senstančią kartu su Stephenu?

- Žinoma, kitaip juk nebūčiau tekėjusi.

Pagal užsienio spaudą parengė Diana MIELIAUSKAITĖ

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"