Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Darbingos TV žvaigždūnų atostogos

 
2012 06 16 8:51

Norite sužinoti, ką vasarą veikia TV ekrano žvaigždės?.. Skaitykit ir sužinosit. Publikacijos herojai - atostogaujantys, dirbantys ir poilsį su darbu maišantys eterio žvaigždūnai.

LNK "Kviečiu šokti" vedęs Rolandas Vilkončius su šeima mauna į Juodkalniją ir dar nežino, ar rudenį grįš į eterį. TV3 "Akistatos" rūsčiaveidis Kristupas Krivickas su žmona ir dukromis keliaus į Nidą, bet nuolat važinės į Vilnių, nes ruošiasi naujam TV sezonui. TV3 "Šok su manimi" komisijos aštriadantis Jurijus Smoriginas savo kaimo sodyboje Druskininkuose kapstosi darže, bet kartu rengiasi spektakliui "Sulamita" Lietuvos operos ir baleto teatre.

"Gyvenimas yra gražus" gražuoliukas Edvardas Žičkus neatostogauja ir dėl to velniškai ant savęs pyksta. BTV "Užkalnio 5" šeimininkas Andrius Užkalnis su šeima atostogaus Nidoje ir neslepia, kad negali pakęsti Palangos.

R.Vilkončius: "Tikrai nesame susipykę su LNK"

"O! "Fainai" - labai gera tema. Šiais metais labai laukiu atostogų, - išgirdęs, kad "Lietuvos žinių" žurnalistas nori kalbėti apie atostogas, delnais trina buvęs LNK "Kviečiu šokti" veidas Rolandas Vilkončius. - Kaip tik kraunu "čiumodanus" į Juodkalnijos miestą Prčanj. Važiuosiu su šeima. Mano mažėlis Ąžuolas pasakė: "Tėti, galite keliauti dviese su mama. Bet jeigu šeimoje nenori skandalo, privalome važiuoti visi."

Todėl TV žvaigždūnas į atostogas išsirengė su šeima; kompaniją jiems palaikys kartu keliaujanti draugų šeima. Antradienį pašnekovas kažkodėl spyriojosi ir nepasakė, kada iškeliauja. Juodkalnijoje jis planuoja praleisti savaitę. "Važiuodami pirmyn dar planuojame apžiūrėti Dubrovniką. Šitą miestą reikia pamatyti nors kartą gyvenime. Jis visiškai kitoks nei likusieji Kroatijos miestai, - pasakoja R.Vilkončius. - Grįždami atgal planuojame užsukti į Vieną arba Prahą. Dar nesame apsisprendę."

Į Prčanj nuvažiavusi šeimynėlė pasimėgaus pasyviu poilsiu, bet po to puls važinėti po Juodkalnijos grožybes. "Į naktinius klubus nevarysim, bet norėsim daug ką apžiūrėti", - sako TV žvaigždūnas.

Kalbėdamas apie kaimiečių numylėtą Palangą vyrukas, kaip visada, diplomatiškas. "Viskas priklauso nuo to, kokio poilsio reikia žmonėms. Palanga yra puikus kurortas, kuriame žmonės gali pailsėti, bet ten važiuoja tie, kurie nori trankių vasaros pramogų, - diplomatiškai dėsto jis. - Norintieji ramesnio poilsio keliauja į Juodkrantę arba Nidą."

Dar neaišku, ar rudenį Rolandas grįš į LNK eterį. "Anksčiau ar vėliau tikrai būsiu eteryje. Situacija yra aiški, bet kol kas negaliu nieko komentuoti. Galėsiu, jei bus pasirašytos sutartys. Kol kas niekas nepasirašyta, - aptakiai aiškina Rolandas. - Tikrai nesame susipykę su LNK, tarp mūsų neperbėgo jokia juoda katė. Viskas tvarkoj, mes šnekamės." Anot pašnekovo, gyvenimas keičiasi ir kartais reikia permainų. "Pokyčiai visada yra sunku, bet naudinga. Mano gyvenime bus kažkokių pokyčių, - mįslingai kalba R.Vilkončius. - Tikrai nenuvilsiu žiūrovų."

K.Krivickas: "Teoriškai tai bus atostogos"

"Realiai nebus jokių atostogų. Atostogauja laidos ir jų veidai, bet ne prodiuseriai, kurie ruošiasi naujam stipriam sezonui. Jo darbai jau prasidėjo, - dėsto TV3 "Akistatos" veidas, "Be komentarų" ir "Nuodėmių dešimtuko" prodiuseris Kristupas Krivickas. - Praktiškai baigiantis sezonui darbų padvigubėja - pradedami kito sezono darbai. Turi konkurencingai aukštai iškelta galva baigti vieną sezoną ir pradėti ruoštis kitam." Vis dėlto vyras planuoja kartkartėmis atokvėpio minutę panardyti ežere, o liepą su šeima išlėkti į Nidą.

"Tradiciškai noriu tris savo dukras nuvežti prie jūros. Teoriškai tai bus atostogos, bet praktiškai dirbsiu nuo ryto iki vakaro, - atsidūsta pašnekovas. - Tai reiškia, kad važinėsiu į Vilnių ir nenulipsiu nuo kompiuterio. Be to, netrukus pradėsime vasarinį projektą."

K.Krivickui patiktų pasyvus poilsis. "Mielai mėnesį su šortais ir kroksais praleisčiau Turkijoje, Egipte ar bet kur kitur be pretenzijų išeičiau iš viešbučio teritorijos. Mielai. Tačiau neturiu tokios galimybės ir nenoriu jos turėti, - dėsto rūsčiojo veido riteris. - Jei nori normalių atostogų, visiems pasakai "Viso gero", uždarai duris ir turi atostogas. Pasirinkimo reikalas. Bet televizijoje konkurencinga aplinka, todėl negali sau to leisti. Čia nuolatinis judesys." Anot vyro, "sustojusius, pavargusius ar palūžusius" TV rinkos dalyvius sistema paprasčiausiai išmeta iš televizijos.

"Kaip čia pasakyti, kad neįžeisčiau savo mylimų žiūrovų... - paklaustas, ką mano apie Palangą, žodžius renka Kristupas. - Manęs niekada nesutiksi Palangoje. Daugiau nesiplėsiu ir neaiškinsiu kodėl. Palangoje buvau vaikystėje, bet nuo tada, kai priimu sąmoningus sprendimus, nekeliu į ją kojos."

J.Smoriginas: "Palanga yra baisu"

"Aš neatostogauju. Šiuo metu ilsiuosi savo kaimo sodyboje Druskininkuose, bet liepos 9 dieną Lietuvos operos ir baleto teatre bus mano spektaklis "Sulamita". Tvarkau savo gyvenimą taip, kad jis man būtų įdomus. Negaliu nieko neveikti, - sako TV3 "Šok su manimi" komisijos pitbulis Jurijus Smoriginas. - Atostogos, kurių metu nieko neveiki, yra baisu. Tai - nesąmonė. Mano amžiuje galva visą laiką turi būti kažkuo užimta, kad nenuvažiuotų stogas. Nieko neveikti gali, kai tau 20 metų ir galvoje švilpia vėjai."

Vasarą nebūna nei vienos dienos, kad Jurijus prabimbinėtų nieko neveikdamas. Jam neįdomu ilsėtis ir nieko neveikti, nes tokiu atveju dienos pasidaro vienodos. "Taigi yra daržai, šiltnamis - juose duodiesi, kažką darai. Darbas čia taip pat yra kūrybingumas. Savo naujame šiltnamyje auginu pomidorus. Bus labai daug pomidorų. Man tai - "fainas" žaidimas", - šypsosi J.Smoriginas.

Vasarą pašnekovas labai nemėgsta Vilniaus ir Palangos. "Tiesiog nekenčiu Vilniaus. Man jis nepatinka. Vasarą nuo Vilniaus visada pabėgu į kaimą, - pasakoja baletmeisteris. - Sostinėje sustoja kultūrinis gyvenimas, negali rodyti spektaklių." Didysis televizijos savimyla turi griežtą nuomonę ir apie Palangą.

"Palanga yra baisu. Tai - pati baisiausia vieta. Jokiu būdu neatostogausiu ten, - rėžia jis. - Kokios gali būti emocijos, jei aplinkui matai girtus ir agresyvius piliečius, kurie bet kuriuo momentu gali tau užvažiuoti į snukį? Basanavičiaus gatvė labai neskoningai restauruota. Bet suprantu, kad dauguma žmonių važiuoja toje gatvėje pašlitinėti ir už dyką pažiopsoti į visokius dainininkus."

E.Žičkus: "Su Žičkum taip ir pailsėsi..."

"Nė velnio neatostogauju ir dėl to velniškai ant savęs pykstu. Trečiadienį grįžau po savaitės darbų Maskvoje, - dūsauja TV3 "Gyvenimas yra gražus" vedėjas, prodiuseris ir žurnalistas Edvardas Žičkus. - Neseniai buvau Didžiojoje Britanijoje, kur vyko derybos dėl interviu. Žiūrovai džiaugiasi geriausių "Gyvenimas yra gražus" laidų kartojimu, o mes ruošiamės rudeniui."

Tuo vyruko darbai nesibaigia. Jis prodiusuoja kasdienę "Lietuvos ryto televizijos" pokalbių laidą "Negaliu tylėti", kurią veda Asta Dudurytė, ir ruošiasi naujos laidos startui. Po mėnesio "Lietuvos ryto televizija" pradės rodyti A.Dudurytės laidą darbiniu pavadinimu "Vasara su Asta". "Tai bus lengvo žanro pokalbių šou, bet nebus jokios studijos, jokių kostiumų ir vakarinių suknelių, - anonsuoja E.Žičkus. - Vedėja ir dar vienas paslaptingas personažas keliaus po Lietuvos žvaigždžių sodybas ir keistas vietas. Be jokių formalumų ravėdamos salotas ar išsitiesusios prieš saulutę žvaigždės kalbės apie gyvenimą."

Vieną rytą vyrukas planuoja padaryti tai, ką vis grasina padaryti, bet niekaip nepadaro. "Nusipirksiu lėktuvo bilietą ir išskrisiu dviem savaitėms į Jungtines Amerikos Valstijas arba Ispaniją, - grūmoja Edvardas. - Telefoną, kompiuterį ir planšetę paliksiu namuose. Jau reikia atostogų. Labiausiai pasiilgau laiko, kai gali skaityti knygą." Atostogaudamas aktyvų poilsį žvaigždūnas derina su pasyviu.

"Man neužtenka kantrybės nuskridus atostogauti gulėti prie vandenyno. Pusdienis ir viskas - jau neįdomu. Ieškau kuo užsiimti: vandens motociklai, parašiutai, netikėtos mistinės vietos, krabų žvejyba, - dėsto vyrukas. - Man reikia veiksmo. Kai planuoju poilsį su draugų kompanija, dauguma sako: "Su Žičkum taip ir pailsėsi... Reikės visur tąsytis." E.Žičkus niekada nesiilsi Palangoje, nes nekenčia lietuviško pajūrio, šurmulio ir, kaip pats sako, šaltos, nešvarios jūros.

A.Užkalnis: "Pailsėsiu tada, kai manęs niekas nebespausdins ir nefilmuos"

"Filmavimų nėra, bet mano laidos ruošimas yra vienas aspektas. Reikia ruoštis antrajam sezonui. Kol kas apie jį dar nieko negaliu pasakyti, - sako BTV "Užkalnio 5" šeimininkas Andrius Užkalnis. - Pinigus vis tiek reikia uždirbti, todėl rašinėju toliau (vyras rašo savo tinklaraščiui http://Protokolai.com, portalams "Pinigų karta" ir "LRytas.lt", kulinarinių apžvalgų portalui "Laukinės žąsys", dienraščiui "Lietuvos rytas" ir žurnalui "Playboy" - aut.). Tikras atostogas turėsiu rugpjūčio pabaigoje. Tikriausiai ir jų metu rašysiu, nes man labai nuobodu nieko neveikti.

Visai nieko nerašau tik tada, kai išvažiuoju iš Lietuvos kur nors keliauti." Rugpjūtį vyras planuoja su šeima lėkti į Nidą. "Palangos Basanavičiaus gatvė yra baisumas. Nidoje tokios nėra. Vaikystėje Palangoje esu buvęs tris kartus. Nėra jokių šiltų prisiminimų. Palangoje vasarą labai daug žmonių, - raukosi A.Užkalnis. - Man prie širdies Nidos paprastumas. Joje yra namelis, kurį mes visada išsinuomojame. Be to, Nidoje paeini 10 metrų nuo pagrindinio tako ir atsiduri miške. Nuo pustuščio pliažo tave skiria 300-400 metrų. Net tokiam neatletiškam žmogui kaip aš tai yra nedidelis atstumas."

Skandalingas tinklaraštininkas ir neskandalingas BTV veidas išskiria du atostogų tipus: "Pirmasis tipas: atostogos nežinomoje vietoje, kur visada gali pamatyti kažką naujo, kažko išmokti ir nepraleisti laiko dykai. Antrasis tipas: tiesiog trumpai paatostogauti ten, kur viskas nuspėjama, kur viskas žinoma nuo vaikystės. Antruoju atveju smegenys iš tikrųjų pailsi. Nidoje dviračiu nuvažiuoju iki nenaudojamo oro uosto, iki galo pravarau pakilimo taku ir parvažiuoju atgal. Galva prasipučia. Man tai labai patinka." Vaikystėje Andrių tėvai ne kartą vežė į Nidą, todėl vyras jaučia sentimentus atostogoms šiame kurorte. Jam norisi pabėgti nuo visų darbų, bet tai niekaip nepavyksta. "Pailsėsiu tada, kai manęs niekas nebespausdins ir nefilmuos", - numoja ranka vyras.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"