Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Buvusios varžovės - vienoje lovoje

 
2012 07 21 9:48
Dabartinė D.Zvonkaus mylimoji K.Nemycko iš išvaizdos nepanaši į buvusią žmoną, bet abi pasižymi pašėlusiu charakteriu. / LŽ archyvo nuotraukos
Dabartinė D.Zvonkaus mylimoji K.Nemycko iš išvaizdos nepanaši į buvusią žmoną, bet abi pasižymi pašėlusiu charakteriu. / LŽ archyvo nuotraukos

Retas atvejis, kai vieno vyro buvusi mylimoji jo naujai išrinktajai puoselėja draugiškus jausmus. Lietuvos pramogų pasaulyje, regis, įsitvirtina civilizuotas tarpusavio bendravimas. Buvusios žmonos ir mylimosios, užuot rovusios varžovėms plaukus, vienos kitoms demonstruoja šiltus jausmus.

Mūsų mažame šou pasaulyje plačiai ir viešai narpliojamos tik kelių garsenybių asmeninio gyvenimo peripetijos. Lyderių pozicijas dėl meilės santykių aiškinimosi per žiniasklaidą turbūt užima du garsūs vyrai - Deivydas Zvonkus ir Egmontas Bžeskas - bei jų buvusios ir esamos žmonos, mylimosios, draugės ar pažįstamos. D.Zvonkaus buvusi žmona Natalija ir jo dabartinė širdies draugė Katažina Nemycko šiomis dienomis ketina pasielgti visai netradiciškai - moterys pranešė, kad draugiškai miegos vienoje lovoje. Pikantiška detalė: lova, kurioje D.Zvonkaus moterys - buvusi ir esama - ketina panirti į sapnų karalystę, pasirodo, yra Deivydo nuosavybė.

Draugiškus jausmus viena kitai puoselėja ir kito pramogų pasaulio šviesulio E.Bžesko buvusios mylimosios - Nijolė Pareigytė ir Karina Krysko-Skambinė. Jaunos moterys vasarą leidžia pajūryje. Jos ne tik daug koncertuoja, bet ir gyvena po vienu stogu, dalijasi esamos ir būsimos motinystės rūpesčiais bei džiaugsmais.

Nors Deivydo ir Natalijos santuoka iširo, juos tebesieja broliškas ryšys. / Alinos Ožič nuotrauka
Nors Deivydo ir Natalijos santuoka iširo, juos tebesieja broliškas ryšys. / Alinos Ožič nuotrauka

D.Zvonkaus lovos pusė

Šiomis dienomis Klaipėdoje įsikūrė keturios garsios Lietuvos dainorėlės, susibūrusios į ambicingą projektą-grupę "Pop Ladies" - N.Bunkė, K.Nemycko, Liepa Mondeikaitė ir Oksana Pikul. Moterys aktyviai ruošiasi dideliam renginiui, net sukūrė jam dainą. Kad popscenos divų pasirodymas būtų nepriekaištingas, visos suvažiavo į Natalijos namus ir ten šlifuoja paskutinius dainos bei judesių štrichus.

Natalijos buvusio vyro Deivydo dabartinė mylimoji Katažina gerai jaučiasi tame name. "Tiesą pasakius, jis yra mudviejų su Zvonkumi. Išeitų, kad Katažina atvažiavo ne pas mane į svečius, o tiesiog namo", - juokėsi Natalija. Garsioji scenos blondinė tikino, kad su K.Nemycko draugiškai dalijasi įtakos sritimis ir namo plotu. "Per renginį bus tiek daug svečių, kad, ko gero, su Katažina teks miegoti vienoje lovoje. Ji - toje pusėje, kuri Zvonkui priklauso", - kvatojo pavydo nekamuojama N.Bunkė.

Konkurencijos nėra

Kad Natalija ir Katažina nejaučia nei nesantaikos, nei priešiškumo viena kitai, buvo galima įsitikinti dar pavasarį. Jos viešai kartu lankėsi renginiuose ir ten itin draugiškai bendravo. Nors nelengva patikėti, kad moteris galėtų gerai sutarti su savo draugo buvusia žmona, Katažina tikino, jog su Natalija sutaria puikiai. Dėl to ir nutarė įkurti grupę "Pop Ladies".

Dabartinė D.Zvonkaus mylimoji pasakojo, kad ši idėja kilo spontaniškai. Esą jos tiesiog sėdėjo, bendravo, ir Natalijai šovė į galvą mintis apie tokį projektą, o Katažina tam pritarė. Moteris įsitikinusi, kad iš tokių sumanymų išeina patys geriausi dalykai.

Katažina teigė, jog su buvusia Deivydo žmona bendrauja nuoširdžiai. Ji sakė nesuprantanti, kodėl turėtų pyktis, nors su Natalija nėra geriausios draugės. Esą abi yra smarkaus charakterio, todėl, matyt, taip gerai sutaria. K.Nemycko prisipažino, kad ir su savo buvusiu vaikinu gražiai bendrauja.

Kadangi visos naujos grupės dainininkės šou pasaulyje ne pirmą dieną, trinties pavyksta išvengti. Ne paslaptis, kad žinomi ir tikrais ar pramanytais skandalais išgarsinti jų vardai padeda uždirbti nemenkas sumas iš koncertinės veiklos, tačiau D.Zvonkaus moterys tikina, jog pagrindinis grupės tikslas - gerai praleisti laiką. "Visos dainuojame, kiekvienai įdomu išbandyti ką nors nauja. Iš karto apie pinigus tikrai negalvojame, norime sudominti publiką. Žiūrėsim, kaip seksis. Kol kas entuziazmas liejasi pro kraštus", - tvirtino K.Nemycko.

Uždara ir santūri K.Krysko viešai neverkė, kai nutrūko jos ir E.Bžesko meilė.
Uždara ir santūri K.Krysko viešai neverkė, kai nutrūko jos ir E.Bžesko meilė.

Kaip brolis ir sesuo

Regis, Natalijos ir Katažinos gerų santykių variklis kaip tik ir yra Deivydas. Kai muzikos kūrėjas ir prodiuseris, išsiskyręs su žmona, rado kitą meilę, seseriškus jausmus buvusiam vyrui puoselėjanti Natalija suskubo jo mylimąją įtraukti į naują verslą. Tik įkūrusi grupę moteris prisipažino, kad tokią mintį puoselėjo seniai, tačiau vis nerasdavo bendraminčių.

"Žmonės mus turbūt vadins D.Zvonkaus buvusių ir esamų moterų grupe. Ir iš esmės jie bus teisūs. Bent trys merginos į grupę tikrai atėjo per D.Zvonkų. Deivydas yra ir Liepos prodiuseris. Prisiminusios pramogų pasaulyje sklandantį posakį: "Karjerą padarė per lovą", mes aukštai pakeltomis galvomis galime sakyti: "Karjerą padarėme per Zvonkų!" - rėžė N.Bunkė.

Katažina širdies draugo buvusiai žmonai linkusi sakyti tik komplimentus. Nuo jos neatsilieka ir Natalija: "Manau, Katažina ne tik draugiška, bet ir labai protinga. Mudu su Deivydu bendraujame kaip brolis ir sesuo, linkiu jam viso ko geriausio, tad suprantama, kad linkiu ir geros moters. Katažina pasirinko teisingai - geriau matyti, kaip mudu su D.Zvonkumi bendraujame, ir neturėti dėl to jokių abejonių, negu drausti ir spėlioti, ką mes darome paslapčiomis."

Emocijų nemokanti tramdyti N.Pareigytė apie audringus santykius su tuomečiu mylimuoju Egmontu dėstė atvirai.
Emocijų nemokanti tramdyti N.Pareigytė apie audringus santykius su tuomečiu mylimuoju Egmontu dėstė atvirai.

Įpareigota būti mūza

Ne tik bendro vyro, bet ir bendros karjeros ryšiais susaistytos N.Bunkė ir K.Nemycko kartu su L.Mondeikaite ir O.Pikul draugystės pradžią aplaistė purslais šampano. Putojančio gėrimo taurės Deivydui ir Natalijai priklausančio namo Klaipėdoje kiemelyje buvo keliamos už bičiulystę ir koncertinę sėkmę. D.Zvonkaus moterys čia ne tik mėgaujasi ant grotelių kepta mėsyte, bet ir repetuoja, aptaria su darbu susijusius klausimus, kuria ateities planus.

Natalijos ir Katažinos draugystei stimulo, matyt, suteikia ir tai, kad jos turi nemažai panašumų. Abi moterys nemėgsta skaityti knygų. N.Bunkei ir K.Nemycko patinka tas pats restoranas, jos myli tuos pačius gyvūnus - katinus. Natalijai ir Katažinai bendra yra ir tai, kad geriausiu metų laiku abi vadina Kalėdas.

Nors, kaip minėjo "Pop Ladies" narės, dainas grupės repertuarui ketina kurti Edgaras Lubys, be D.Zvonkaus jos, atrodo, neišsivers. Atlikėjos planuoja, kad Deivydas dalyvaus jų veikloje, rašys muziką. Kadangi kompozitoriaus kūrybą lemia įkvėpimas, už šią sritį bus atsakinga Katažina. Natalija kvatodama sakė skyrusi K.Nemycko užduotį - kad mūza Deivydui ateitų tada, kai reikia. Linksma gaida jai antrino ir Katažina. Paklausta, kaip D.Zvonkus reaguoja į taip

audringai įsiplieskusią buvusios ir esamos mylimosios draugystę, ji tikino jaučianti visokeriopą jo palaikymą.

Natalija prisipažino, kad jos dabartinis sutuoktinis Danielius Bunkus taip pat labai patenkintas dėl to, jog D.Zvonkaus moterys įkūrė naują grupę. Anot atlikėjos, "Pop Ladies" štabas įsitaisė jos name, tad D.Bunkus čia dažnai mato daug moterų - ir ne bet kokių, o rinktinių, pačių geriausių. Šalia namų nuolat stovi daug mersedesų, svetainė klega nuo juoko - kokiam vyrui tai nepatiktų?

Linki visokeriopos sėkmės

Šiltų Natalijos ir Katažinos santykių iniciatoriumi, ko gero, reikėtų vadinti jas vienijantį scenos ir gyvenimo vyrą D.Zvonkų. Pagarbius, draugiškus jausmus ir palaikymą buvusiai žmonai jis demonstravo nuo pat skyrybų pradžios. Įsiplieskus Natalijos ir jos sesės Kristinos Ivanovos skandalui dėl grupės YVA veiklos nutraukimo, Deivydas taip pat sugebėjo išlikti objektyvus, neįskaudinti nė vienos iš dramos dalyvių.

Santūriai komentuodamas emocingą seserų santykių aiškinimąsi per žiniasklaidos priemones, vyras subtiliai juokavo, kad kas nors iš to galėtų sukurtų dainą, kuri, be abejo, taptų hitu. Kūrėjas užsiminė, jog atsitiesti sugriuvus santuokai su tuomete žmona jam pavyko dar iki oficialių skyrybų. Poros santykiai nutrūko gerokai anksčiau nei pasklido šokiruojanti informacija, kad skiriasi garsiausia Lietuvos pramogų pasaulio pora. Todėl per teismą abu sugebėjo suvaldyti emocijas ir liko geri draugai.

Anot D.Zvonkaus, Natalija ir dabar yra viena iš trijų jo geriausių draugų. Vyras džiaugiasi buvusios žmonos sėkme ir palaiko ją, kai užklumpa problemos. Į naująją Natalijos santuoką su D.Bunkumi žiūri palankiai, tačiau stengiasi nesikišti. Deivydas prisipažino, kad per skyrybas su Natalija suvokė vieną gyvenimo tiesą - antrą kartą jos nevestų. Nors naujoji širdies draugė daug kuo panaši į buvusią žmoną, jo manymu, kiekvienas žmogus - unikalus ir nepakartojamas.

Kurį laiką Deivydas buvo vienišas, tik ilgainiui pasidavė romantiškiems jausmams. Vyras sakė, kad pažinojo Katažiną dar iki "Chorų karų", bet per šį projektą pažvelgė į moterį jau kitomis akimis. Jų draugystė prasidėjo per internetą. Tačiau tik supratęs, kad jaučia Katažinai daugiau nei draugiškumą, Deivydas ryžosi pasinerti į naujus meilės santykius.

E.Bžeskas, išsinarpliojęs iš meilės trikampio su savo prodiusuojamos grupės merginomis, rado laimę R.Grikytės glėbyje.
E.Bžeskas, išsinarpliojęs iš meilės trikampio su savo prodiusuojamos grupės merginomis, rado laimę R.Grikytės glėbyje.

Merginų globėjas

Kitas vieno vyro buvusių mylimųjų geros bičiulystės pavyzdys - prodiuserio Egmonto Bžesko gyvenimo draugių Karinos Krysko-Skambinės ir Nijolės Pareigytės santykiai. "Bžesko haremu" vadintos merginos šiomis dienomis taikiai ir draugiškai leidžia laiką Baltijos pajūryje. Jokių dramų ir pykčio tarp jų nekyla.

Naujoji prodiuserio mylimoji Reda Grikytė įsitikinusi, kad jos gyvenimo draugo moterys suprato vieną dalyką - Egmontas yra puikus vyras ir bičiulis, visų savo merginų globėjas. Dabartinės E.Bžesko širdies draugės nė kiek negąsdina faktas, kad su visomis buvusiomis mylimosiomis Egmontas bendrauja iki šiol ir nuoširdžiai rūpinasi jų karjera.

Tačiau prieš keletą metų labiausiai buvo aptarinėjamos Lietuvos pramogų pasaulio meilės trikampio - Egmonto, Karinos ir Nijolės - santykių peripetijos. Net penkerius metus tamsiaplaukė, egzotiškų veido bruožų Karina užmigdavo ir keldavosi su grupės "69 danguje" prodiuseriu. Tačiau įsiliejus į kolektyvą šviesiaplaukei N.Pareigytei, vyro dėmesys netikėtai nukrypo į ją. Audringo romano pasekmė - prodiuseris išsikraustė iš buto, kuriuo dalijosi su Karina, ir apsigyveno su Nijole.

Nors šiandien E.Bžeskas tikina, kad santykiai su tamsiaplauke gražuole Karina dar iki N.Pareigytės atėjimo į grupę buvo pašliję, o žiniasklaida tiesiog išpūtė iš šios istorijos didelį burbulą, jo žodžius ne kartą viešai yra paneigusi trečioji santykių dramos dalyvė Nijolė.

Nuo vienos - prie kitos

N.Pareigytės meilė Egmontui, kaip pasakojo ji pati, buvo lydima didelių dvasios kančių. Šis vyras labiausiai įskaudino merginą, bet nuo to jos meilė darėsi tik karštesnė. Dėl šviesiaplaukės gražuolės mylimąją Kariną palikęs E.Bžeskas vėliau esą pradėjo blaškytis ir abejoti, ar tinkamai pasielgė.

Nors prodiuseris savo elgesį bandė pridengti juokeliu "gyvename trise", N.Pareigytę tada išsekino tas meilės trikampis. Ji prisipažino labai gerbianti K.Krysko-Skambinę už tai, kad nepriekaištavo dėl šios istorijos, nebandė išstumti varžovės iš grupės. Pasak Nijolės, Karina yra labai uždara ir santūri, o ji - karštakošė, todėl atsidūrusi kitoje barikadų pusėje būtų kibusi konkurentei į plaukus.

Nijolė sakė mačiusi, kaip tada sunku buvo Karinai, tačiau meilė E.Bžeskui buvo aptemdžiusi jai akis. Santūrioji K.Krysko-Skambinė apie šį meilės trikampį neištarė beveik nė žodžio. Apie buvusį mylimąjį ji viešai kalbėjo tik profesiniu požiūriu. Karinos žodžiais, Egmontas yra puikus grupės vadybininkas, tikras menininkas, kupinas įvairių idėjų. Nors E.Bžeskui ne viską pavyksta įgyvendinti, K.Krysko-Skambinė įsitikinusi, jog dažnai taip nutinka ne dėl jo kaltės - aplink prodiuserį ir grupę sukasi daug kitų žmonių, nespėjančių paskui Egmontą.

Moteris sakė esanti dėkinga buvusiam mylimajam už tai, kad suteikė progą būti scenoje, kuri ją išlaisvino. Net ir už dabartinį savo vyrą Karina teigė esanti dėkinga tik pramogų pasauliui, į kurį ją įtraukė E.Bžeskas. Buvęs mylimasis, pasak egzotiškos gražuolės, išmokė kitaip suprasti pasaulį, nuėmė "rožinius akinius" ir privertė kitomis akimis pažvelgti į tam tikras gyvenimo situacijas.

Pokštavo tik Melagių dieną

Santūrioji Karina tik kartą balandžio 1-ąją pajuokavo apie iširusius jos ir E.Bžesko santykius. Prieš keletą metų per Melagių dieną atlikėja pranešė, kad buvo oficialiai ištekėjusi už grupės prodiuserio, tačiau kai šis pamilo kolegę Nijolę ir su ja apsigyveno, neskubėjo skirtis. Tai tebuvo pokštas ir kone vieninteliai Karinos, jau užsigydžiusios širdies žaizdas dabartinio vyro šokėjo Sauliaus Skambino glėbyje, vieši žodžiai apie santykius su ilgamečiu mylimuoju Egmontu.

Visai kitaip elgėsi Nijolė. Pleputė ir jausmų tramdyti nelabai mokanti dainininkė kartu su E.Bžesku viešai liejo nuoskaudas ir emocijas. N.Pareigytė iš televizijos ekranų tikino, kaip sunku kitiems įsivaizduoti, ką jai tada teko išgyventi. Esą ji, be galo mylėdama žmogų, turėjusi taikstytis su jo neapsisprendimu, nes vieną dieną tas vyras norėjo būti su ja, kitą - vėl su Karina.

Į meilės trikampį įsipainiojęs grupės prodiuseris taip pat atviravo nenorėjęs, kad dėl jo chaotiško elgesio kas nors nukentėtų, juolab mylimos moterys. E.Bžeską ir Kariną daug kas siejo, bet jis nesugebėjo atsispirti naujai aistrai, kuri užklupo susipažinus su Nijole. Draskytis tarp prisirišimo ir jausmų jam esą buvo tikras pragaras. Nutrūkusią meilę ir santykius su juodbruva gražuole E.Bžeskas aiškino tuo, kad abu buvo tiesiog per jauni, o kai užklupo krizė, nemokėjo jos ištverti.

Draugiška komanda

Pastaruoju metu aistros tarp meilės trikampio dalyvių nurimusios, buvusios varžovės dėl Egmonto meilės tapo tikromis bičiulėmis. Jaunų moterų gyvenime įvyko kardinalių, bet gerų pokyčių. K.Krysko-Skambinė kursto šeimos židinį su šokėju S.Skambinu, augina sūnelį Majų. Jos buvusi konkurentė N.Pareigytė taip pat džiaugiasi naujais santykiais su verslininku Rimvydu Rukaičiu ir artėjančia motinyste.

Savo laimę su R.Grikyte pagaliau rado ir "69 danguje" prodiuseris E.Bžeskas. Nors pora kol kas daug nekalba apie artėjančias vestuves, vyras LŽ prasitarė, kad vedybos tikrai bus. Jis net žino, kas bus pagrindinis šios svarbios šventės svečias. Tai - taksi automobilio, kuriame Reda ir Egmontas susipažino, vairuotojas. Jis turėtų būsimus jaunavedžius nuvežti į metrikacijos biurą.

Nijolė su Karina ne tik puikiai išsitenka ant vienos scenos - į ekscentriškumą linkusi N.Pareigytė atidžiai klauso labiau patyrusios ir santūrios K.Krysko-Skambinės patarimų būsimo vaikelio auginimo klausimais. Jaunos moterys kartą prisipažino, kad ilgiau nesimatydamos labai pasiilgsta viena kitos, todėl stengiasi kuo dažniau susitikti. Draugiški jausmai paskatino "šeškes" bent jau šiai vasarai atkurti nutrūkusią grupės veiklą. Merginos su vaikais jaukiai įsikūrė pajūryje išsinuomotame name ir gyvena čia kaip didelė, graži bei draugiška šeima.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"