Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

Apvalutės nesigėdija savo kūno

 

Ar apkūnumas yra atvirkščiai proporcingas seksualumui? Pasaulyje populiarėjant 'pliusinio dydžio' gražuolių kultui, Lietuvos garsenybės taip pat ryžtasi parodyti daugiau minkšto kūno.

Esame pripratę, kad šiais laikais per erotines fotosesijas dažniausiai pozuoja itin dailios ir jaunos moterys. Tam tikri dailiosios lyties grožio standartai įsigalėję daugelį metų ir keičiasi nedaug bei lėtai. Tačiau gyvenimas yra kur kas margesnis negu žurnalų puslapiai, reklamų vaizdai ar fotogalerijų sienos. Ir moterys - daug įvairesnių figūrų. Daugelio jų formos yra pastebimai stambesnės. Ar apvalainoms panelėms ir ponioms derėtų slėpti savo apvalumus, ar laužyti stereotipus ir atviriau rodyti?   

Vaizdai ir posmai

Dainininkė ir renginių organizatorė Daina Bilevičiūtė, regis, niekada neturėjo kompleksų. Ji ne tik nebando slėpti pilnų formų, bet atvirai jas demonstruoja. Moteris planuoja pavasarį išleisti knygą, kurioje bus sudėti įvairių autorių eilėraščiai apie meilę ir jos pačios erotinės nuotraukos. Nors tokia mintis kirbėjo jau prieš metus, įgyvendinti idėją susiruošė neseniai. Sakė, kad apie sumanymą žinoję aplinkiniai pradėjo ją spausti. Be to, kaip šaipėsi D.Bilevičiūtė, dabar kaip tik tinkamas metas. "Leisiu erotinių fotografijų knygą, kad galėčiau susimokėti baudą, - ironizavo dainininkė. - Juolab kad prokuratūra norėtų dar daugiau pinigų, negu priteista." Svarbiausi leidinio perliukai - retro stiliaus apsinuoginusios dainininkės nuotraukos iš fotosesijų gamtoje ir studijoje. Erotinius vaizdus paskanins jausmingos eilės, kurias per internetą ar mobiliuoju telefonu jai siuntė vyrai - ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. Posmų yra ir romantiškų, ir pikantiškų. Taigi leidinys, pasak Dainos, bus šiuolaikiškas. 

Dabar pasisekimas didesnis

Turbūt dainininkei reikia nemažai drąsos, nes jos figūra gerokai pilnesnė, negu įprasta matyti erotinėse nuotraukose? O gal tiesiog dabartiniai grožio standartai yra toli nuo realybės? "Šiuolaikinė aplinka mane, be abejo, veikia, - prisipažino D.Bilevičiūtė. - Tačiau gruodžio pradžioje buvau Milane ir mačiau nuostabiausius kūrinius - kadaise buvo tapomos pilnesnių formų moterys. Jos turėjo pilvukus, užpakaliukus, celiulitą..."

Pašnekovė įvardijo dar vieną priežastį, kodėl ji neturėtų gėdytis. Dainininkė teigė, kad anksčiau, kai buvo jauna ir liekna, tokio pasisekimo tarp vyrų neturėjo kaip nuo tada, kai figūra suapvalėjo. Todėl nemato reikalo gailėtis, kad jos formos pasikeitė. "Visi "kaifuoja" dėl to, kad esu stambi, turiu užpakalį, krūtinę, šlaunis, - tikino moteris. - Draugai sako, kad tai yra pranašumas." 

"Reikia būti savimi"

D.Bilevičiūtė prisiminė laikus, kai svėrė 48-49 kilogramus. Sakė, kad anuomet taip pat jautėsi laiminga. Ir dabar, kai pasidarė apkūni, psichologiškai gerai jaučiasi. Dainininkė nesupranta moterų, kurios užsidaro, nes nepatenkintos savo sudėjimu. "Jos nervinasi, praranda vyrus, - kalbėjo pašnekovė. - O tiesiog reikia būti drąsioms. Būti savimi. Nepamiršti, kad taip pat esame patrauklios bei geidžiamos kaip ir tos plonulės. Tai reikia gerai įsisąmoninti." 

Tačiau mados pasaulis perša kitokį požiūrį. Ant podiumo retai pakyla apkūnesnės merginos ir moterys. D.Bilevičiūtės nuomone, daug priklauso ir nuo pačių dailiosios lyties atstovių - stambesnėms reikia ryžtingiau rodytis. 

Atlikėja šypsojosi, pasakodama, kaip dainininko Vudžio studijoje matė didžiulį katiną. "Nerealaus stambumo - toks, kaip Garfildas, - nusijuokė ji. - Nesuprantu, kodėl taip yra: kuo gyvūnas storesnis, tuo gražesnis?" 

Anot D.Bilevičiūtės, kai moterys įžengia į antrą grožio tarpsnį, dažniausiai, kai pagimdo ir augina vaikus, jos, kaip tik gali, kovoja su apvalėjančiomis kūno formomis. Nors tai lemia prigimtis ir gamta. "Ant mūsų šlaunų ir kitų vietų natūraliai atsiranda papildomų riebaliukų", - įsitikinusi pašnekovė. Juokais galima pasakyti: brandesnis amžius - brandesnė išvaizda.

O kaip paplūdimyje?

Kaip jaučiasi apvalių formų dainininkė, kai pozuoja erotinėms fotosesijoms? "Savijauta labai gera, - patikino D.Bilevičiūtė. - Beje, atviroms fotografijoms labiausiai mane "užvedinėjo" būtent vyrai. Jie mane palaiko. Taip pat rūpinasi, kad vaizdas būtų estetiškas."

Moteris pasakojo, kad vieną fotosesiją surengė su drauge. Tose nuotraukose nuogumo tikrai ne per mažai. Anot dainininkės, kai fotosesijoje dalyvauja vyrai, ji tiek sau neleidžia. Rezultatas būna santūresnis, nors jie norėtų atviresnių vaizdų. Tačiau D.Bilevičiūtė ribą jaučia.

Dainininkė erotinius kadrus lygino su vaizdais paplūdimyje. Ten nuogas kūnas, kartais pridengtas tik siauromis juostelėmis, nieko nestebina. O prisižiūrėti galima įvairiausių figūrų. Todėl ji nesupranta tų, kurie piktinasi atviresnėmis nuotraukomis. "Kai eini atlikti įvairių sveikatos ar medicinos procedūrų, tenka išsirengti iki kelnaičių. Per masažą taip pat nevilkime drabužių", - daugiau pavyzdžių minėjo pašnekovė.

Komplimentų paketas

Kaip D.Bilevičiūtė reaguoja į pastabas, kritiką, piktus komentarus? Negatyvių atsiliepimų turbūt neįmanoma išvengti? "Turiu tokį didelį vyriškų komplimentų paketą, kad visa kita nesvarbu. Tegul kalba kas ką nori, tegul replikuoja, kad esu stora ir panašiai, man nerūpi, - šypsojosi dainininkė. - Galiu tik priminti mėgstamą posakį: nesu pinigas, kad visiems patikčiau." 

D.Bilevičiūtę geros energijos pripildo bičiuliai. Jie palankiai vertina ir dainininkės išvaizdą, ir veiklą. Pašnekovė sakė turinti labai įvairaus amžiaus gerbėjų - maždaug nuo 18 iki 70 metų. Dainininkė iš jų išgirsta gražių žodžių. Štai neseniai po vieno pasirodymo televizijoje D.Bilevičiūtė gavo vyriškio laišką: "Ponia Daina, buvo malonu žiūrėti į jus - normalią, gražią ir tikrą moterį..." 

Vienu metu dainininkė dalyvavo televizijos šou, kurio dalyviai metė svorį. Tada ji gana sėkmingai atsikratė nemažo antsvorio. Vėliau svoris ataugo ir moteris kažkiek dar papilnėjo. Tačiau dabar D.Bilevičiūtė vėl nusprendė kiek patobulinti figūrą. Sakė, kad pradėjo laikytis dietos. O dar lankosi pas masažuotoją. Kaip tvirtino dainininkė, masažai yra dėl sveikatos, dieta - dėl grožio. Rezultatai jau matyti, D.Bilevičiūtė sakė, kad jaučiasi geriau ir nukrito svorio. Pasitobulinti plastinės chirurgijos būdu jai nebuvo kilę minčių. "Kai gaunu tiek daug komplimentų, nėra reikalo tokiems dalykams, - šypsojosi pašnekovė. - Iš esmės neturiu kuo skųstis." 

Buvo nerimtų siūlymų

"Eurovizijos" konkurso atrankoje dalyvausianti pilnų formų dainininkė Ugnė Valinčiūtė-Indigo juokėsi, kad internetu taip pat yra sulaukusi pasiūlymų fotografuotis pikantiškoms nuotraukoms. "Kadangi tai buvo pasiūlymai, kurių rimtai vertinti negalima, žinoma, atsisakiau", - pasakojo Ugnė. Ji įsitikinusi, kad sėkmingą dainininkės karjerą galima pasiekti tik daug ir sunkiai dirbant, repetuojant ir nuolat tobulėjant, o ne dalyvaujant erotinėse fotosesijose.

"Dabar Lietuvoje labai populiaru dėl karjeros fotografuotis apsinuoginus. Dažniausiai tai daro lieknosios šou verslo atstovės. Tos, kurios neatitinka priimtų standartų - tiesiog aria kaip arkliai, kad pasiektų pripažinimą. Mano kelias irgi toks", - šyptelėjo U.Valinčiūtė. Ji sakė, kad užsienyje dėl atlikėjo svorio daug mažiau jaudinamasi, ten svarbiausia - kad balsas būtų geras ir daina graži. Tačiau ji pripažįsta, kad sustabarėjusias grožio normas verta keisti, vertinti atlikėją vien už išvaizdą yra neteisinga. "Paprastai tos balsingosios turi ir kūno "masės", o ir lieknosioms jau nebeužtenka tiesiog pasistaipyti scenoje, klausytojas nori girdėti gražų balsą", - mano apvalių formų dainininkė.

Erotika populiarumo neprideda

Per muzikinius apdovanojimus M.A.M.A. geriausios metų debiutantės laurus pelniusios grupės "GeraiGerai&MissSheep" apvalių formų vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė-Avis kategorišką savo nuomonę apie erotiką pramogų pasaulyje išsakė viešai, pasiimdama apdovanojimą. Sukėlusi nemenką šurmulį pareiškimu, kad tikisi, jog scenoje mažiau vietos liks tokioms atlikėjoms kaip Oksana Pikul ir Natalija Bunkė, Dovilė tikina kalbėjusi iš širdies. "Tai, kas dabar vyksta mūsų pramogų pasaulyje, manau, yra jaunos valstybės augimo skausmai. Mūsų šalis dar labai jauna, reikia laiko, kad susidėliotų muzikiniai, erotiniai, pramoginiai prioritetai ir jų nebeplaktume į vieną vietą", - filosofiškai į situaciją žvelgė atlikėja.

Ji sakė, kad dėl populiarumo niekada nesutiktų apsinuoginti, nors į erotiką žvelgia gana palankiai. "Nereikia maišyti žanrų", - nusijuokė. Įgėlusi seksualioms scenos divoms Oksanai ir Natalijai, Dovilė sakė sulaukusi įvairių komentarų. "Vieni siūlė numesti svorio, kiti labai gyrė ir tai, kad išdrįsau pasakyti, ką manau", - nusikvatojo linksmų plaučių mergina. Ji pateikė pavyzdį, kuris, jos manymu, idealiai atitinka erotikos scenoje mastą: "Dainininkės Lady Gaga ir Rihana į sceną lipa ir be kelnių, ir be liemenėlių. Tačiau kokie tai balsai! Kai turi tokį balsą - viskas galima", - nusijuokė Dovilė.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"