Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

A.Ditkovskytė: "Per daug pasitikiu žmonėmis"

 
2009 02 28 0:00
Agnės gerbėjai Lietuvoje galės išvysti aktorę filme apie Tadą Blindą. <br>Dešinėje - vaikystėje su tėvu Olegu. <br>LNK archyvo, asmeninio arlbumo nuotraukos.
Agnės gerbėjai Lietuvoje galės išvysti aktorę filme apie Tadą Blindą.
Dešinėje - vaikystėje su tėvu Olegu.
LNK archyvo, asmeninio arlbumo nuotraukos.

Kai Maskvoje gyvenanti jauna aktorė Agnė Ditkovskytė atvyksta į gimtąjį Vilnių, neatsigina žurnalistų dėmesio. Nors ji buvo įskaudinta dėl Lietuvos spaudoje paskelbtos fantazijos, nuo žiniasklaidos nenusisuko. Tiesa, 'Lietuvos žinių' klausimai pasiekė ją jau grįžusią į Maskvą. A.Ditkovskytė atsiliepė ir į juos atsakė.

Dainininko ir aktoriaus Olego Ditkovskio bei ukrainiečių kilmės aktorės Tatjanos Liutajevos dukra Agnė neseniai svečiavosi Lietuvoje. Čia ji aplankė mylimą tėtį bei močiutę ir, žinoma, dirbo: vedė renginį, filmavosi. Kol Agnė buvo Vilniuje, kelis kartus tarėmės susitikti. Tačiau tai padaryti trukdė beprotiškai užimta trumpam į Lietuvą grįžusios merginos dienotvarkė. Galiausiai Agnė vėl išvažiavo į Maskvą. Vis dėlto su jauna, Rusijoje vis labiau populiarėjančia ir labai užsiėmusia aktore pavyko susisiekti ir padaryti interviu internetu.

Gimtasis miestas jaukiausias.

"Vilniuje gera ir ramu, - pasakojo A.Ditkovskytė. - Visada atvažiuoju čia pailsėti ir pasisvečiuoti." Nors buvo skelbta, kad Agnė į Lietuvą atvyko dėl renginio "Senieji Naujieji metai", LŽ mergina pabrėžė, kad pirmiausia važiavo pailsėti pas tėtį ir močiutę. Darbas liko antroje vietoje. "Grįžti į Lietuvą visada galiu, ir kai tik turiu laisvo laiko, būtinai tą padarau", - teigė ji. Kol kas tokių pasisvečiavimų tėvynėje Agnei pakanka.

Vilniuje gimusi A.Ditkovskytė čia praleido pirmuosius 15 metų. "Vilnius - mano gimtinė, todėl svarbesnio miesto už jį nėra", - teigė penkerius metus Rusijoje, Maskvoje gyvenanti gražuolė. Būtent čia ji studijavo Kinematografijos institute. Tačiau po pirmo kurso mokslus metė - anot pašnekovės, ten nebuvo jokios aktorių mokyklos.

Mergina pasakojo, kad Maskvoje jos gyvenimas labai intensyvus. "Jei mano gyvenimo būdas nebūtų aktyvus, galėtų pasirodyti, kad čia gyventi sunku", - apie Rusijos sostinę teigė A.Ditkovskytė. Šiuo metu ji intensyviai dirba, individualiai mokosi aktorystės meno. Jaunoji aktorė prisipažino turinti begalinį norą vaidinti ir apgailestavo, kad Lietuvoje "su šia profesija ganėtinai sunku".

Vis dėlto Agnės gerbėjai mūsų šalyje turės galimybę išvysti žaviąją aktorę ekrane. Filme "Tadas Blinda: pradžia" ji atliks Tado Blindos simpatijos Kristinos vaidmenį. Žiniasklaidoje skelbiama, jog projekto prodiuseris Žydrūnas Naujokas džiaugiasi, kad A.Ditkovskytė labai šiltai priėmė pasiūlymą filmuotis lietuviškame filme. "Man svarbu viskas, kas susiję su gimtąja šalimi", - paklausta, ką reiškia šis vaidmuo, atsakė mergina.

Vestuvių kol kas nebus

Maskvoje A.Ditkovskytė gyvena su draugu, populiariu Rusijos aktoriumi Aleksejumi Čadovu. Pora kartu jau trejus metus. Kai žurnalistai klausia, ar dar nekvepia vestuvėmis, Agnė atsako, jog apie tai dar negalvoja, ir jiems gera kartu nesusituokus. Rusijos žurnalistams mergina yra prižadėjusi pranešti, kada pora nuspręs mainyti žiedus. Anot Agnės, antspaudas pase nieko nepakeis. Plačiau kalbėti apie asmeninius santykius A.Ditkovskytė nelinkusi. "Nemėgstu", - LŽ sakė ji. Merginai svarbiau būti vertinamai už jos veiklą ir padarytus darbus. Šiuo metu pora vaidina JAV trilogijoje "Baubas. Sugrįžimas" pagal rusų rašytojo Nikolajaus Gogolio rankraštį "Baubas".

Mylimieji susipažino per aktorių atranką rusų kino filmui "Karštis". Tuo metu septyniolikmetė Agnė kino juostoje atliko pagrindinį vaidmenį. A.Čadovas vaidino jos mylimąjį. Galiausiai jausmai iš filmavimo aikštelės persikėlė į gyvenimą.

Žiniasklaidos dėmesys

Šiuo metu mylimieji yra viena garsiausių Rusijos porų, jų žingsnius nuolat seka bulvarinė žiniasklaida, o nuotraukos ir veidai kiekvieną dieną šmėkščioja laikraščiuose ir televizijoje. Dėl šios priežasties A.Ditkovskytė ir A.Čadovas itin slepia savo santykius.

Kaip teigė Agnė, dalis Rusijos žiniasklaidos apie jų santykius rašo išgalvotų dalykų. Vis dėlto LŽ A.Ditkovskytė prisipažino, kad ją labiausiai įskaudino gimtosios šalies žiniasklaida. "Susitikau su vieno leidinio žurnalistu, "maloniai" pabendravome, o prirašė tokių dalykų! - prisiminė Agnė. - Nuo to laiko nebeturiu noro bendrauti su Lietuvos žurnalistais. Tai didžiausia mano klaida - per daug pasitikiu žmonėmis." Tame spaudos leidinyje ji buvo pateikta tarsi būtų pinigų besivaikanti tuščia persona.

"Man nėra sunku"

Aktorius ir dainininkas O.Ditkovskis bei didžioji jo gyvenimo meilė aktorė T.Liutajeva susitiko ir įsimylėjo Maskvoje. Paskui mylimąjį į Lietuvą atkeliavusi moteris susilaukė dukters Agnės. Kai santuoka nutrūko, mergaitė buvo dar maža. Antrą kartą moteris ištekėjo už režisieriaus Roko Ramanausko. Pasaulį išvydo sūnus Dominykas. Tačiau ir ši šeima iširo. Pasiėmusi abi atžalas, T.Liutajeva išvyko gyventi į Maskvą. "Abu jie - geri žmonės. Esu dėkinga jiems už supratingumą", - kalbėdama apie O.Ditkovskį ir R.Ramanauską yra sakiusi aktorė. Šie neprieštaravo, kad vaikai gyventų ne Lietuvoje.

LŽ paklausta, kokie jos santykiai su gimtinėje likusiu tėčiu, A.Ditkovskytė džiaugėsi: "Puikesnių nesu mačiusi. Turiu pačius geriausius pasaulyje tėvus. Man nėra sunku, kad negyvename visi kartu, vis tiek abu myliu vienodai."

Rudų akių žvilgsnis

Merginos tėvas O.Ditkovskis LŽ pasakojo, kaip augo dukra ir kokie jų santykiai dabar. Pirmiausia jis prisiminė tą dieną, kai iš gimdymo namų paėmė mažylę. "Atidariau vadinamąjį vokelį ir pamačiau, kaip dvi rudos akys žiūri tiesiai į mane. Nesitikėjau tokio dalyko", - prisipažino vyras. Antrasis, iš atminties neišnykstantis vaizdas, - kaip mažoji, būdama keturių su puse mėnesio, stovi lovytėje ir laikosi už turėklų. "Tokie pritrenkiantys šie dvidešimt metų", - šypsojosi O.Ditkovskis.

Jis stengėsi niekada neakcentuoti, kad vienturtė yra graži. Olegui nėra nieko baisiau už save įsimylėjusį žmogų. Tai jam kelia didžiausią rūpestį: "Nerimauju, kad Agnė nepasidarytų garbėtroška, tuščia mergaitė - tik graži ir buka. Šito nenorėčiau labiausiai." Anot tėvo, Dievas dukrai davė grožį, o dabar reikia tobulinti kitus dalykus.

O.Ditkovskis nesistengė būti griežtas tėvas ir nežino - tai gerai ar blogai. "Tiesiog pasakydavau dukrai, kad vienas ar kitas dalykas yra nepriimtinas, - prisiminė vyras. - Jei Agnė peržengdavo ribas, tai suprasdavo iš mano žvilgsnio."

Kadangi tėvai išsiskyrė, kai Agnė dar buvo maža, ji gyveno ir pas vieną, ir pas kitą. O.Ditkovskis prisiminė: "Norėdavo pas mamą - nueidavo. Po kelių dienų skambindavo man ir sakydavo, kad nori pas mane."

Patarinėti neskuba

A.Ditkovskytė Lietuvoje nebegyvena penkerius metus. "Gal ir gerai, kad ji Maskvoje. Dabar čia sudėtinga situacija. Tiesą pasakius, nežinau, ką Agnė būtų čia veikusi", - sakė dukrą kelis kartus per metus matantis tėvas. Atstumas nepakenkė šių žmonių tarpusavio ryšiui. O.Ditkovskis tikino jaučiantis, kada merginai blogai. Tada paskambina ir pasidalija savo nuojautomis. Agnė patvirtina, kad tėtis neklysta.

Vis dėlto dainininkas į dukros asmeninį gyvenimą nesikiša ir leidžia atsiverti tiek, kiek ji pati nori. Taip pat ir patarinėti neskuba. "Kiekvienas turi išgyventi pakilimus ir kritimus, meilę ir nemeilę, tragediją ir komediją, - kalbėjo O.Ditkovskis. - Negaliu apsaugoti nuo tokių dalykų. Tai būtų nelogiška." Jis sau suteikia teisę tik pafilosofuoti, kaip galėtų būti, jei pasielgtum vienaip ar kitaip.

Kai dukra vieši Lietuvoje, jie kartu nuostabiai praleidžia laiką. Merginos tėtį džiugina tai, kad jie visada turi apie ką pasikalbėti: "Dukra jau suaugusi, turi kitų interesų ir vertybių nei tada, kai buvo paauglė. Agnė pati kartais stebisi, kaip jai anksčiau galėjo patikti vieni ar kiti dalykai."

Trumpai

* Agnė Ditkovskytė yra kosmetikos firmos "Maybelline" reklaminis veidas.

* Laisvalaikiu skaito knygas, plaukioja baseine, mokosi anglų kalbos, čiuožinėja pačiūžomis, fotografuoja.

* Mama T.Liutajeva - ukrainiečių kilmės aktorė. Išgarsėjo Anastasijos Jagužinskajos vaidmeniu rusų kostiuminiame-istoriniame filme "Pirmyn, gardemarinai!"

* Tėvas O.Ditkovskis - žinomas Lietuvos bardas.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEKarjera
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOS
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"