Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

2010 metais gali atsirasti naujų lyderių

 
2009 12 31 0:00
Užsienio spaudos nuotrauka
Užsienio spaudos nuotrauka

Ateinantys Baltojo metalinio tigro metai, palyginti su paskutines valandas skaičiuojančiais 2009-aisiais, kaip teigia astrologė Vaiva Budraitytė ir jos vyras, transcendentinės meditacijos mokytojas Gaudentas Naujokas, Lietuvai bus kur kas geresni - ypač jų pradžia ir pabaiga. Tačiau ir sudėtingesni. Įdomu, kodėl ir kuo? Pora sudarė bendrą horoskopą ir visiems 12 zodiako ženklų.

Pasak V.Budraitytės, praėjusiųjų metų prognozės, kad didieji sunkumai baigsis spalį, pasitvirtino. Net ir Lietuvos ekonomistai pripažino, kad šių metų spalio mėnesį bendrasis vidaus produktas pradėjo po truputį didėti. Ekonominis pagerėjimas turėtų trukti nuo šių metų spalio iki 2010 metų balandžio vidurio.

Padaugės sprendimų

"Kitas palankus etapas - nuo spalio pradžios iki metų pabaigos. 2010-ųjų rugsėjis bus taip pat gana palankus Lietuvai. Tačiau prezidentė šį mėnesį turėtų būti atsargi, nes jai, kaip valstybės vadovei, reikalai klostysis nelengvai.

Valstybei ir jos ekonomikai sudėtingiausias laikas bus nuo birželio pabaigos, kai įvyks dalinis Mėnulio užtemimas, iki rugpjūčio pabaigos. Šiuo laikotarpiu galimos pensininkų ir neįgalių žmonių nepasitenkinimo akcijos. Visuomenė ir toliau nepasitikės valdžios struktūromis, nes nematys sau palankių sprendimų. Taigi valdančiųjų laukia nelengvos dienos. Antroje metų pusėje tarp valdžios atstovų gali kilti didesnių nesutarimų, nors jie ir nebus taip agresyviai afišuojami - pagrindinis veiksmas vyks užkulisiuose.

Labai sunkūs metai laukia premjero. Lietuvai spaudimą darys tiek Rytai, tiek Vakarai. Metams persiritus į antrą pusę, gali paaiškėti, kiek teroristų ir kokiems mūsų šalis suteikė "prieglobstį". Apskritai galime sulaukti ir daugiau "šnipų" skandalų, į paviršių išplauks nemažai dumblo.

Liepos pradžioje didžiųjų planetų padėtys sukels nemažai konfliktų. Strigs darbai, dėl to kils materialinių sunkumų. Tai labai blogas laikas priimti sprendimus, taip pat tvarkyti visus oficialius reikalus. Ši padėtis sušvelnės tik spalį.

Nuo rugsėjo šalyje šiek tiek suaktyvės prekyba nekilnojamuoju turtu, taip pat biržų veikla, taigi ekonominė padėtis turėtų pagerėti. Tokią situaciją iš dalies lems Jupiterio ir Urano jungtis. Tai sudarys pagrindą gerai 2010-ųjų pabaigai ir 2011-ųjų pradžiai. Tačiau pasaulyje nuo rugpjūčio galimas globalus persitvarkymas tiek politikos, tiek ekonomikos srityse, ir tai turės įtakos Lietuvos ekonomikai. Labiausiai tikėtina, jog ekonominė padėtis kis ir pamažu, ir staiga.

Metams baigiantis bus priimta daugiau valingų ekonominių sprendimų, kurie pagerins rinkos padėtį. Gruodžio pabaigoje, kai įvyks visiškas Mėnulio užtemimas ir Marsas bus susijungęs su Plutonu, galimi visai netikėti sprendimai.

Pavasarį ir rudenį Lietuvos sportininkai tarptautinėse varžybose gali parodyti labai puikių rezultatų, o per olimpines žaidynes, kurios vyks vasario mėnesį, juos lydės palankūs netikėtumai. Labai gerai bus įvertinti ir menininkų darbai.

Palanki tranzitinio Saturno įtaka Jupiteriui leis atsigauti stambiems susivienijimams, korporacijoms, monopolininkams bei žemės ūkio bendrovėms.

Didesnė konkurencija

Pagal kinų horoskopą vasarį prasidedantys Tigro metai visiems zodiako ženklams suteiks ne ramybės, bet dinamikos ir perspektyvų. Tigras visada eina tik į priekį, nekreipdamas dėmesio į esamas aplinkybes, susidariusią hierarchiją ar proto konservatyvumą. Tigras - neįprastų veiksmų, netikėtų situacijų ženklas. Kitais, Baltojo metalinio tigro, metais visus globos metalo stichija, dėl to kiekvienam gali kilti gana sudėtingų situacijų. Padaugės avarijų, neramumų ir viešo nepasitenkinimo įmonėse, taip pat atleidimų iš darbo dėl paprasčiausių priežasčių. Pelnyto pripažinimo ir paaukštinimo sulauks tik tie darbuotojai, kurie bus darbingesni ir turės daugiau kantrybės.

Tigro revoliucingumas ir staigumas reformuos daugybę sričių, todėl antroje metų pusėje, po birželį įvyksiančio Mėnulio užtemimo, sulauksime daugiau pasikeitimų. Tai padės greičiau išspręsti dėl ekonomikos krizės kilusias problemas. Beje, santaupas geriau laikyti užsienio valiutomis.

2010-aisiais savo šansais pasinaudos aktyvūs asmenys, nuosekliai einantys užsibrėžto tikslo link, iškils naujų verslininkų oligarchų. Taigi matysime žmonėse prabundančią lyderio savybę ir norą pirmauti tiek darbe, tiek kitose gyvenimiškose situacijose. Todėl kitais metais ypač sustiprės konkurencija. Didesnė sėkmė lydės Tigro metais pradėtus stambesnius projektus.

Kaip ir kur sutikti

Baltojo metalinio tigro metus reikėtų sutikti linksmoje draugų kompanijoje. Labai palanku švęsti kaimo turizmo sodybose, prie jūros, miške, kalnuose, taigi kuo arčiau gamtos. Šiais metais stalą rekomenduojama serviruoti metaliniais indais: melchioriniais, sidabriniais, auksiniais arba plieniniais. Sutinkant 2009-uosius šventiniam stalui derėjo ruošti gausias vegetariškas vaišes, o 2010-ųjų sutiktuvės turėtų tapti tikra švente mėsos patiekalų mėgėjams. Nesvarbu, kokią mėsą patiektumėte, Tigro neįžeisite, tik pamaloninsite. Saldžiam stalui tinka viskas, ypač įvairių džiovintų vaisių pyragai. Laimę ir pinigus simbolizuojantys vaisiai išlieka tie patys kaip ir praėjusiais metais - tai apelsinai ir mandarinai. Nepamirškite gėlo vandens. Tigrui skirtą gėlą vandenį įpilkite į metalinį dubenį, į jį įmeskite sidabrinę arba auksinę monetą ir pastatykite ramioje vietoje. Namų interjerą puoškite įvairiais blizgučiais, tigro atvaizdais, žaisliukais. Vienišiai, norintys Tigro metais susirasti mylimąjį, namuose rytinėje pusėje turėtų "apgyvendinti" tigrų porelę. Geriausia, jei ši tigrų porelė įsikurtų miegamajame visiems metams. Naujųjų metų naktį reikėtų vengti puoštis odiniais drabužiais. Geriau rinktis blizgančią, šaltesnių atspalvių aprangą.

Vidurnaktį rekomenduojama atidaryti lauko duris, atverti langus, tegul skersvėjis išpučia visą blogį, o namai prisipildo naujos, šviežios energijos. Jei turite varpelių, galite jais paskambinti. Senųjų metų palydėtuvėms ir naujųjų sutiktuvėms tinka gausūs fejerverkai.


2010-ieji zodiako ženklams

Avinas

Marijonui Mikutavičiui, Vytautui Šapranauskui, Nijolei Oželytei, Gražinai Sviderskytei, Mantui Petruškevičiui, Atlantai ir visiems kitiems, gimusiems po Avino ženklu, jau pirmomis sausio dienomis derėtų kibti į darbus, priešingu atveju apėmusi apatija trukdys bet kokiai veiklai. Tai itin svarbu, nes laikotarpis iki vasaros pradžios bus pats produktyviausias. Tuo metu siūloma darbuotis iš peties, kad galėtumėte susikurti tvirtesnį pagrindą po kojomis, nes metų pabaiga numatoma ne tokia palanki. Rugpjūčio mėnesį galite tikėtis asmeninių nesėkmių, o spalį susilaukti drausminių nuobaudų darbe. Atostogauti geriausia būtų nuo birželio iki liepos antros pusės. Tačiau malonios atostogų nuotaikos labiau tikėtinos birželio mėnesį. Aštrių pojūčių mėgėjams poilsiauti saugiau gegužės pradžioje - būsite ne tik gerai nusiteikę, bet papildomai veiks ir natūrali apsauga. Sveikatos atžvilgiu Avinams pirma metų pusė yra visiškai harmoninga, problemų gali kilti metams persiritus į antrą pusę. Gruodį galite pastebėti pirmuosius disharmonijos požymius, tad stenkitės organizmą stiprinti nuo pat 2010-ųjų pradžios.

Jautis

Mantui Jankavičiui, Eglei Visockaitei, Ericai Jennings, Egidijui Dragūnui, Kostui Smoriginui, Asmik Grigorian ir kitiems "jautukams" metų pradžioje galima tikėtis produktyvių darbų, ypač per pirmąsias dvi sausio savaites. Tuo metu palanku užsiimti nauja veikla ar pajudinti įsisenėjusias problemiškas sritis. Gimusiesiems balandžio mėnesį ir antroje gegužės pusėje 2010-ieji bus daug geresni nei praėję metai, nes veiks pozityvus planetų fonas. Vasario mėnuo nepasižymės produktyvumu, todėl jį reikėtų skirti bendriems reikalams tvarkyti. Kovo mėnuo, tikėtina, bus pats lengviausias - visus reikalus sutvarkysite labai greitai. Prieš gimtadienį ir po jo būkite atsargesni - energijos perteklius gali sukelti kivirčų ar nepasitenkinimo bangų. Ypač nepalankus bus ruduo, todėl svarbiausius darbus stenkitės užbaigti iki rugsėjo vidurio. Atostogoms labai palankaus laikotarpio nenumatoma, bet nėra ir nepalankių. Šeimos santykiams ypač problemiški rugsėjis ir spalis, todėl tuo metu mažiau bendraukite tarpusavyje, be reikalo nekonfliktuokite.

Dvyniai

Živilei Vaškytei, Martynui Starkui, Gyčiui Ivanauskui, Viktorijai Perminaitei, Godai Alijevai, Šarūnui Marčiulioniui ir kitiems Dvyniams metų pradžia bus sėkminga, bet jau nuo vasario vidurio visus rizikingesnius projektus rekomenduojama atidėti - tuo metu sėkmę formuojantys veiksniai bus minimalūs. Balandį padėtis bus geresnė, bet visiškas pagerėjimas įvyks tik gegužės pradžioje. Iki pat liepos derėtų maksimaliau dirbti, nes tuo metu galima pasiekti tikrai apčiuopiamų rezultatų. Panaši situacija numatoma nuo rugsėjo 20 iki lapkričio 10 dienos. Metų pabaiga veiklos atžvilgiu nebloga, bet savijauta bus ne pati geriausia. Gimusiems antroje birželio pusėje Dvyniams nauji metai bus ne tokie palankūs nei praėjusieji. Jiems patariama daugiau dirbti ir būti atsakingesniems. Atostogauti geriausia gegužę ir pirmoje birželio pusėje - tuo metu poilsis visiškai pateisins lūkesčius. Sveikatai ypatingą dėmesį turėtų skirti Dvyniai, gimę antroje birželio pusėje, - jiems būtina tiek daugiau judėti, tiek daugiau ilsėtis. Rekomenduojama medituoti.

Vėžys

Editai Daniūtei, Ramūnui Rudokui, Rūtai Ščiogolevaitei, Ingai Valinskienei, Alvydui Duonėlai, Alanui Chošnau ir visiems kitiems, kurie gimė po Vėžio ženklu, nebūtina aktyviai dirbti metų pradžioje - maždaug dvi savaites galima tęsti pasibaigusį šventinį laikotarpį arba užsiimti įprastais kasdieniais darbais, kurie nereikalauja didelių pastangų. Antroje vasario pusėje vertėtų būti darbingesniems, nes tada padės pati gamta, lydės sėkmė. Tuo metu galite atlikti didžiulius projektus, sudaryti įvairias sutartis, kurios leistų pasiekti geresnių rezultatų. Panaši padėtis turėtų trukti iki rugpjūčio. Spalio mėnuo minėtiems dalykams rizikingas, todėl prieš priimant įvairius sprendimus reikėtų labiau pamąstyti ir patikrinti galimybes - klaidos bus nedovanotinos. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais gali kilti sveikatos problemų, tad pradėti ja rūpintis derėtų jau nuo spalio. Jei gimėte birželį, į sveikatą dėmesį rekomenduojama kreipti visus metus. Atostogoms nepalankus rugpjūtis - tą mėnesį nebus tinkamos nuotaikos, graušitės, kad atostogos nepasisekė.

Liūtas

Aistei Pilvelytei, Žilvinui Žvaguliui, Mariui Jampolskiui, Algirdui Kaušpėdui, Violetai Urmanavičiūtei-Urmanai, Viktorijai Čmilytei ir kitiems "liūtukams" 2010-ųjų pradžia prognozuojama aktyvi, bet nuo sausio pabaigos iki kovo pradžios tempą reikėtų sumažinti. Vėliau iki metų pabaigos vėl bus galima produktyviai dirbti. Gimusiesiems liepos mėnesį visi metai bus aktyvūs ir produktyvūs. Rekomenduojama imtis ambicingesnių darbų, įvairių nesklandumų numatoma nedaug. Tiesa, balandį visiems Liūtams vertėtų "pamankštinti" protą, kad jis išliktų aiškus ir skaidrus. Tai ypač svarbu, kad be reikalo neeikvotumėte savo energijos. Kadangi negalėsite nusėdėti vienoje vietoje, veiksmus derėtų apmąstyti. Vasara Liūtams turėtų būti kaip visada nuostabi, bet romantiškiausias metų laikas, tikėtina, bus lapkritis. Beje, atsargumą ir apdairumą tuo metu reikėtų pamiršti - nuotykių bus apstu. Palankus laikotarpis truks iki pat metų pabaigos.

Mergelė

Sauliui Urbonavičiui-Samui, Violetai Tarasovienei, Vaivai Mainelytei, Andriui Mamontovui, Modestui Pitrėnui, Ritai Dapkutei ir kitiems Mergelės ženklo atstovams iš karto po Naujųjų galima kibti į darbus - palankus metas tęsiasi. Ypač pravartu susiplanuoti metų darbus, planas bus teisingas. Vasario pabaigoje derėtų sumažinti įvairios veiklos apimtį, nes tuomet jai atlikti reikės kur kas daugiau pastangų nei anksčiau. Iki balandžio atsipūskite, spręskite kasdienes problemas, o vėliau vėl galite veržtis dirbti. Lapkritis ir gruodis numatomi neproduktyvūs, tuo metu padidėja traumų ir konfliktų tikimybė, tad patartina vengti konfrontacijų. Geriausias laikas atostogauti - antra liepos pusė, nors visai palanki būtų ir visa vasara. Didžiausias pavojus sveikatai, tikėtina, gali kilti pavasarį ir rudenį - ypač didelis apsinuodijimo pavojus. Todėl patartina sureguliuoti mitybą, sumažinti suvartojamo alkoholio kiekį ar net visai jo atsisakyti. Gimusiuosius antroje rugsėjo pusėje sveikatos problemos gali lydėti visus metus - kritinis laikotarpis numatomas balandžio-liepos mėnesiais.

Svarstyklės

Vytautui Šerėnui, Juozui Statkevičiui, Džordanai Butkutei, Laimai Mertinienei ir Audronei Ūsonienei, Egidijui Sipavičiui bei visiems kitiems, gimusiems po Svarstyklių ženklu, 2010-ieji bus gana sėkmingi. Pasieksite puikių rezultatų, ypač antroje metų pusėje. Jau liepos pabaigoje reikalus pavyks tvarkyti itin lengvai, vėliau tą lengvumą pakeis rimtis ir susikaupimas. Nuo rugsėjo reikėtų vengti blaškymosi ir netvarkos, stengtis būti atsakingiems ir nepriekaištingiems. To paties galite reikalauti ir iš kitų. Metų pradžioje imtis darbų bus sunku, todėl sausio mėnesį ar bent pirmąsias dvi sausio savaites nekankinkite savęs, bandydami simuliuoti veiklą. Nepalankus numatomas ir kovas. Atostogauti rekomenduojama rugpjūtį - šis mėnuo poilsiauti itin tinka tiems, kurie trokšta aistros ir adrenalino. Artėjant žiemai, gali atrodyti, kad šlyja sveikata, galimi įvairūs skausmai. Svarstyklėms, gimusioms rugsėjo mėnesį, sveikatos problemų, tikėtina, kils pavasarį.

Skorpionas

Valdui Adamkui, Algimantui Čekuoliui, Rositai Čivilytei, Aistei Smilgevičiūtei, Vaidai Genytei, Deividui Zvonkui ir kitiems Skorpionams 2010-ieji turėtų būti gana geri. Blogiausi mėnesiai - balandis ir gegužė, tuo metu galimi neteisingi sprendimai bei jų nulemti veiksmai. Mokantiems prisitaikyti Skorpionams neblogas turėtų būti vasaris ir kovas, bet praradusiems pusiausvyrą gali kilti aibė bėdų ir konfliktų. Gimusiesiems antroje lapkričio pusėje didelių problemų ateinančiais metais nenumatoma. Priešingai, jų veikloje bus pastebimas pakilimas, ir ypač metams persiritus į antrą pusę. Gerų pasikeitimų Skorpionams numatoma nuo rugpjūčio vidurio, šis periodas truks iki metų pabaigos. Tada galite būti ambicingi, kelti tikslus - tikėtina, kad juos pasieksite. Likite apdairūs, nes uždirbtus pinigus galite lengvai išleisti prabangos prekėms ir jums neatrodys, kad tai yra blogai. Sausį ir balandį padidėja įvairių traumų tikimybė, tad būkite atsargūs, nepamirškite savęs saugoti.

Šaulys

Laimai Kybartienei, Andriui Kandeliui, Arvydui Saboniui, Aistei Jasaitytei, Audriui Bružui, Sandrai Striaukaitei ir kitiems Šauliams palankus sausio mėnuo. Gimusieji lapkričio pabaigoje yra pranašesni už kitus, ir ypač tuos, kurie gimė antroje gruodžio pusėje. Pastarieji, norėdami pasiekti akivaizdžių rezultatų, turės labiau stengtis. Nuo vasario vidurio bei kovo pradžioje reikėtų atsisakyti svarbių ar ilgalaikių projektų, nes jiems įgyvendinti neužteks jėgų. Vėliau padėtis pasitaisys, bet palankesnis metas numatomas tik nuo spalio. Rugpjūčio bei rugsėjo mėnesiais priimdami sprendimus pasitarkite su artimaisiais, nes tuo metu didžiausia klaidų tikimybė. Nuo spalio reikalai tik gerės, o lapkritį bus galima į savo pusę palenkti net oponentus. Atostogauti geriausias laikas - antra rugpjūčio pusė.

Ožiaragis

Asta Pilypaitė, Inga Jankauskaitė, Stasys Povilaitis, Egmontas Bžeskas, Edvinas Krungolcas, Asta Stašaitytė ir kiti Ožiaragio ženklo atstovai sausio mėnesį galės pasidžiaugti puikia veikla, o labiausiai pasiseks tiems, kurie gimė po sausio 15 dienos - jiems negresia jokios negandos. Paprastai Ožiaragiai yra energingi ir moka panaudoti savo energiją, tad jiems svarbu daugiau norėti. Gimusiesiems gruodžio pabaigoje 2010-ieji bus sudėtingesni. Kiek sunkesnė Ožiaragiams kovo pabaiga, bet situacijos bus labai permainingos - žinodami, ko norite, tikslą galite pasiekti visada. Daugiausia sunkumų iškils nuo spalio mėnesio, nes tuo metu reikės ne tik elgtis apdairiai, bet ir stengtis nepadaryti klaidų. Gali pablogėti šeimos santykiai.

Vandenis

Sauliui Balandžiui, Almai Adamkienei, Jurgai Šeduikytei, Nomedai Marčėnaitei, Virgilijui Aleknai, Aleksandrui Pogrebnojui ir kitiems Vandeniams 2010-aisiais darbų ir veiklos sritis bus labai nestabili. Pasidžiaugti galės tik tie, kurie gimė sausio pabaigoje - jiems susidarys ypač palankių situacijų. Sausio pradžia Vandeniams nebus įspūdinga, bet gana teigiama organizuojant gerą metų pradžią. Sudėtingesni bus balandis ir gegužė - tuo metu reikėtų vengti konfliktų, nes ir be jų bus daug maišalynės. Geresnis laikas, tikėtina, laukia rugpjūtį ir rugsėjį. Šiuo laikotarpiu tinka tiek atostogauti, tiek produktyviai padirbėti. Ypatingesnių sveikatos sutrikimų ateinančiais metais nenumatoma, bet nervus reikėtų prižiūrėti, nes dėl jų ir nestabilios veiklos gali kilti problemų.

Žuvys

Dalia Grybauskaitė, Edita Mildažytė, Oskaras Koršunovas, Šarūnas Jasikevičius, Rolandas Skaisgirys, Viktorija Žemaitytė ir kiti Žuvų ženklo atstovai nuo pirmųjų sausio dienų galės beatodairiškai dirbti ir maloniai gyventi. Net iki vasaros pradžios juos lydės sėkmė. Tačiau prieš pat gimtadienį ir po jo šventės nuotaikas reikės derinti su darbais - tuo metu palanku sudaryti ilgalaikes sutartis tiek verslo, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Tikėtinos sėkmingos santuokos. Vasara labiau tinkama dirbti, tad jei nepavyks pailsėti, nesielvartaukite - rugsėjo antra pusė ir spalis puikiai tiks atostogoms. Lapkritį ir gruodį gali kilti apatiškų nuotaikų ir minčių, bet atminkite, kad net minimaliai ką nors nuveikus rezultatai bus akivaizdūs. Dėl to rekomenduojama nedykinėti, o užsiimti aktyviu poilsiu. Didesnių sveikatos sutrikimų nenumatoma, bet gimusieji po kovo 15 dienos pavasario pabaigoje ir vasarą gali lengvai sunegaluoti."

Parengė Aistė SIMANAVIČIŪTĖ

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"