Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŽMONĖS

"Dinastijos" žvaigždė - apie vyrus

 
2013 10 31 6:00
Iki šiol kerinti Holivudo žvaigždė J.Collins atvirai pasakoja apie nenusisekusias santuokas.
Iki šiol kerinti Holivudo žvaigždė J.Collins atvirai pasakoja apie nenusisekusias santuokas. AFP/Scanpix nuotraukos

Holivudo aktorė Joana Collins buvo ištekėjusi penkis kartus. Ir tik paskutinė 'Dinastijos' serialo blogiukės Aleks vaidmeniu išgarsėjusios žvaigždės santuoka su trim dešimtmečiais jaunesniu Percy Gibsonu pasirodė iš tiesų laiminga.

Apie savo audringą santuokinį gyvenimą J.Collins labai atvirai parašė atsiminimų knygoje. Pirmasis jos vyras, pasak žvaigždės, bandė parduoti ją arabų šeichui, tačiau ši karti patirtis jos nesustabdė vėl lipti ant to paties grėblio.

...

Vyrų, nors neįmanoma su jais gyventi, bet ir užmušti jų negali, kaip sako sena patarlė. Ką gi, kai gyvenau su keletu jų, būdavo akimirkų, kai man kildavo žmogžudiškų minčių. Tačiau vis tiek tikėjau, kad santuoka yra tie klijai, sutvirtinantys porą, ypač kai jiedu turi vaikų. Būdama 27-erių, ką tik išsiskyrusi su pirmuoju vyru Maxwellu Reedu, vėl ėmiau mąstyti apie šeimos lizdelį. Pagavau save žvilgčiojančią į jaunų mamyčių stumiamus vaikiškus vežimėlius ir kvailai bešypsančią mažyliams, kuriuos mamos laikė ant rankų. Iš pasąmonės jau buvo iškilusi mintis ieškoti tėvo savo dar negimusiems vaikams.

Kas bus tėvelis

Greitai tą tėvelį - aktorių Anthony Newley - radau. Tuo metu Tony vaidino viename Vestendo miuzikle. Mudviejų romanas rutuliojosi sparčiai. Buvau pakerėta jo talento, keistoko humoro jausmo ir dabitiško žavesio. Tai, ko nežinojau, kad po sarkastišku sąmojumi kerojo nesaugumo jausmas ir didžiulė moterų baimė, išprovokuota fakto, jog jo laukdamasi motina bandė nutraukti nėštumą. Kokia buvau kvaila, kad nekreipiau dėmesio į įspėjamuosius ženklus!

Nors Tony mane apgobė meilės lavina, per mūsų audringą romaną jis prisipažino, kad niekada nėra buvęs ištikimas vienai moteriai. Per vieną mūsų kivirčų su draugais išskridome trumpai pailsėti į Jamaiką. Prisimenu, kaip gulėdama paplūdimyje svarsčiau, ar tik mano meilužis nesuka meilės intrigėlės su kita. Atsakymas į šį klausimą atėjo po 45 metų, kai viena moteris, tvirtinanti, kad yra Tony dukra, bandė susisiekti su mudviejų dukra Tara. Tarp jų buvo vos trijų mėnesių amžiaus skirtumas. Mano įtarimai tą dieną Jamaikoje, pasirodo, turėjo realų pagrindą.

Po tų atostogų Jamaikoje nutraukiau santykius su Tony, mat sužinojau, kad jis įsipainiojo į kitą meilės intrigą su savo miuziklo blondine. Tuomet pradėjau susitikinėti su žaviu jaunu aktoriumi Terence'u Stampu. Apimtas klaikaus pavydo Tony užvertė mane meilės laiškeliais, gėlėmis, net sekiodavo iš paskos, nes kategoriškai atsisakydavau su juo susitikti. Tačiau vieną audringą lapkričio dieną jis mane vis tiek pagavo. Žadėdamas, kad jis "tikrai pabandys" būti man ištikimas, Tony priklaupė ir pasipiršo. Po kelių savaičių susituokėme.

Pagaliau laiminga šeima: dukros Tara ir Katy (pirma iš kairės ir su akiniais), anūkės Miel ir Weston (antra iš kairės ir šalia Joanos), vyras Percy su J.Collins.
Pagaliau laiminga šeima: dukros Tara ir Katy (pirma iš kairės ir su akiniais), anūkės Miel ir Weston (antra iš kairės ir šalia Joanos), vyras Percy su J.Collins.

Vilkas į mišką žiūri

Ne, nesu kvaila. Tačiau bent trumpai buvau pernelyg laiminga būdama žmona, namų šeimininkė, mama ir leidau Tony kontroliuoti savo gyvenimą. Kai gimė mūsų sūnus Sacha, netrukus, 1965 metų pabaigoje, persikėlėme į Los Andželą. Čia vyras pradėjo naują kino aktoriaus karjerą. Barbra Streisand buvo viena tų, kurios buvo sužavėtos jo talento, charizmos. Vėliau ji prisipažino mūsų sūnui, kad turėjo trumpą romaną su tuometiniu mano vyru.

Lūžis įvyko 1968 metais, kai Tony pagal savo scenarijų statė filmą, kuriame ir pats suvaidino pagrindinį vaidmenį. Aš jame vaidinau jo žmoną, abejingai stebinčią, kaip moterų armija keliauja per jos vyro lovą. Kad jam tai buvo ne vaidyba, supratau per privačią filmo peržiūrą, kai išvydau, jog mano pusnuogis vyras su tomis moterimis ne vaidina, o tiesiog mėgaujasi nesantuokinio gyvenimo malonumais. Buvau labai įskaudinta.

Taigi kai Ryanas O'Nealas - šviesiaplaukis, gražus ir labai linksmas aktorius - keletą mėnesių mane mergino, pamaniau, kad kerštas irgi gali būti saldus. Mano santuoka braškėjo, Tony vis nebūdavo namie, ir aš pasidaviau Ryano vilionėms. Tačiau vėliau, apimta kaltės jausmo, susirinkau vaikus ir nuskridau į Didžiąją Britaniją, kur Tony dirbo. Mano vyras ir toliau mėgavosi moterimis. Buvo tiesiog per vėlu bandyti išsaugoti mūsų santuoką. 1970 metais išgyvenau antrąsias skyrybas.

Jaunystėje aktorė buvo tikra širdžių ėdikė.
Jaunystėje aktorė buvo tikra širdžių ėdikė.

Savinosi pinigus

Buvau 35-erių, jau tvirtai nutarusi daugiau netekėti. Bet tada sutikau aukštą, žavingą amerikietį Ronaldą S.Kassą. Po kelių savaičių jis paprašė tekėti. Tai buvo lyg šuolis į ugnį, turint galvoje, jog jis buvo vedęs ir turėjo tris mažus vaikus. Tuo metu Ronaldas buvo "Apple Corporation", užsiimančios visa "The Beatles" veikla, vadovas ir nuolat trynėsi su Johnu, Ringo ir Paulu. Metus jis mane atakavo savo meile, dėmesiu ir pasiūlymais tekėti. Labai bijojau įsipareigojimų, bet ir žinojau, kad mano gražiausios dienos jau suskaičiuotos. Be to, Tonny nemokėjo alimentų.

Na ir kas, kad dvi mano santuokos nenusisekė. Būdama mano metų Elizabeth Taylor jau išgyveno tris. O ir Ronas, regis, buvo lyg atsakas į mergiškas maldas. Taigi susituokėme, mūsų brangioji Katyana (visų vadinama Katy) gimė visai netrukus, o tolesni treji metai buvo tarp pačių laimingiausių mano gyvenime.

Viskas buvo gerai, kol persikėlėme gyventi į Los Andželą. Ronas čia ėmė kurti filmų gamybos kompaniją su partneriu - pasakiškai turtingu gėrimų kompanijos vadovu. Pasirodė, kad draugas buvo netikęs - netrukus jis mano vyrą atleido iš darbo. Tai buvo siaubingas smūgis jo savigarbai. Manau, būtent dėl to Ronas ėmė vartoti kvaišalus. Jis tapo labai užsidaręs, o mūsų pinigai ėmė tiesiog tirpti. Vis kraustėmės, ir kaskart - į mažesnius namus. Tačiau Ronas toliau švaistė pinigus, o aš vos išgalėdavau nupirkti naujus batus vaikams. Mūsų santuoka jau visiškai braškėjo, kai mudviejų aštuonmetė dukra pateko į baisią avariją ir šešias savaites buvo ištikta komos. Kol ji sveiko namie su daugybe auklių ir psichoterapeutų, vėl ėmiausi vaidybos, nes katastrofiškai trūko pinigų. Spektakliai, kuriuos prodiusavo mano vyras, turėjo pasisekimą. Tačiau kai kartą vadybininko paprašiau nedidelio avanso, jis mane informavo, jog visas mano uždarbis atitenka Ronui. "Jis taip reikalavo", - paaiškino vadybininkas.

Daugiau nei trisdešimt metų jaunesnis penktasis vyras P.Gibsonas jau vienuolika metų verčia aktorę jaustis laimingai ištekėjusia moterimi.
Daugiau nei trisdešimt metų jaunesnis penktasis vyras P.Gibsonas jau vienuolika metų verčia aktorę jaustis laimingai ištekėjusia moterimi.

Finansinis krachas

Tada vieną popietę mano brolis Billas rado Rono stalčiuje gausybę neapmokėtų sąskaitų. Ten buvo ir dešimtys banko pranešimų, kad mūsų bendra sąskaita pereikvota 155 tūkst. svarų (šiais laikais tai būtų apie pusę milijono). Buvau šokiruota. Susisiekiau su savo banko valdytoju, šis parodė "mano" parašą banko dokumentuose. "Juk tai klastotė", - protestavau. Bankininkas apgailestaudamas pranešė, kad mano "pasirašytus" popierius Ronas pateikė prieš metus, prisiekdamas, kad aš juos pasirašiau. Aplinkui mus šmirinėjo tuzinas kreditorių. Kai grįžau namo pasibaigus pjesei, kurioje vaidinau, pamačiau, kad konfiskuotas mūsų automobilis, televizorius ir kiti daiktai. Dar padaugėjo neapmokėtų sąskaitų.

Tai buvo košmaras. Ronas pagaliau prisipažino, kad yra priklausomas nuo kvaišalų, vartoja net heroiną. Bandžiau mus gelbėti - lankėmės pas socialinius darbuotojus, santuokos konsultantus, psichoterapeutus. Tuo metu pradėjau filmuotis "Dinastijoje", serialas išgelbėjo mano gyvenimą ir karjerą, o santuoka buvo tik vardas, ją palaikėme dėl Katy. Nors publika be galo žavėjosi mano vaidinamos Aleksis personažu, mano gyvenimas ir finansai buvo tikri griuvėsiai. Maža to, bankas dar padavė mane į teismą dėl tų 155 tūkst. svarų, kuriuos Ronas gavo suklastojęs mano parašą.

Negalėjau rizikuoti, kad jis vėl sugriautų mano gyvenimą ir karjerą, todėl mokėjau jam po penkis tūkstančius dolerių kas mėnesį "separacijos mokesčio" ir apmokėdavau jo buto nuomą. "Dėkingas" sutuoktinis pardavė bulvarinei spaudai "intymias Aleksis gyvenimo paslaptis", kaip jis dabar mane vadino. Ką gi, atėjo laikas trečiosioms skyryboms.

Gražuolis švedas Peteris Holmas vienu iš Joanos vyrų buvo gana trumpai.
Gražuolis švedas Peteris Holmas vienu iš Joanos vyrų buvo gana trumpai.

Pagal užsienio spaudą parengė Goda AMBRAZAS

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŽMONĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"