Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ŠEIMA IR SVEIKATA

Pasisemti iš sveikatos ir grožio versmės

 
„Grand SPA Lietuva“ kiekvieną lankytoją įtraukia į nekasdienį, kitokį, pokyčių ir pojūčių kupiną pasaulį.
„Grand SPA Lietuva“ kiekvieną lankytoją įtraukia į nekasdienį, kitokį, pokyčių ir pojūčių kupiną pasaulį. „Grand SPA Lietuva“ archyvo nuotraukos

Išskirtinis šiuolaikinio gyvenimo bruožas – nuolatinis skubėjimas ir įtampa. Globalizacija įtraukia ir diktuoja: privalau kuo plačiau aprėpti, kuo daugiau suspėti. Ne vienas sėkmingas verslininkas prisipažįsta, kad labai daug dirba, todėl pamiršta pailsėti, neranda laiko ir galimybių atsipalaiduoti. Skirti laiko poilsiui ir savo sveikatai kai kuriuos priverčia tik tokie dalykai kaip ankstyva geriausio draugo netektis, skausmas širdies plote arba pašliję šeimos santykiai. Ar verta to laukti? Juo labiau kad čia pat, Druskininkuose, turime puikiausių galimybių atitrūkti nuo stresą keliančios rutinos, kokybiškai pailsėti ir pastiprinti savo sveikatą.

Pačiame Druskininkų kurorto centre, kur Ratnyčėlė įteka į Nemuną, įsikūręs sveikatos ir poilsio centras „Grand SPA Lietuva“ kiekvieną lankytoją įtraukia į nekasdienį, kitokį, pokyčių ir pojūčių kupiną pasaulį. Čia po vienu stogu teikiamas platus spektras paslaugų: komfortiškas apgyvendinimas ir poilsis, gydymo ir sveikatos gerinimo procedūros, vandens pramogos, sveikas maitinimas jaukioje aplinkoje, konferencijų ir renginių organizavimas. Ši vieta tinkama ir dirbti, ir įmonės komandai stiprinti, ir visai šeimai pailsėti.

„Mūsų UAB „Vėjų linija“ užsiima kondicionavimo ir vėdinimo sistemų projektavimu bei diegimu. Intensyviai dirbame, todėl esame įsitikinę, jog reikia ir gerai pailsėti. Neseniai kartu su svečiais praleidome puikų savaitgalį centre „Grand SPA Lietuva“. Džiaugiamės savo pasirinkimu, nes pavyko ir rezultatyviai padirbėti, ir maloniai pailsėti. Įsitikinome, kad šio centro lankytojus visur lydi komfortas. Mums ir įmonės svečiams patiko gyvenamieji kambariai, skanus ir sveikas maistas, vandens procedūros, kuriomis turėjome progą pasidžiaugti, malonus ir paslaugus personalas. Daugelį svečių sudomino centre siūlomos sveikatos ir grožio procedūros. Jie įsitikinę, jog atvyks čia su šeimomis. Ne kartą teko išgirsti nuomonę: ieškome komforto užsienyje, o juk Druskininkai niekuo nenusileidžia. Vargu ar įmanoma tikėtis ko nors daugiau. Nuoširdžiai dėkojame. Jurgita Merkelienė."

“Mes, dešimt mūsų įmonės darbuotojų, praleidome savaitgalį centre „Grand SPA Lietuva“. Norime padėkoti Eglei Česnulevičiūtei už profesionalią pagalbą, už tai, kad nuoširdžiai atsižvelgė į mūsų grupės narių pageidavimus, ir Vyteniui Staugaičiui už profesionalumą bei gerai atliktas procedūras. Ačiū. Sėkmės jums visiems! Pagarbiai, Inga Drėgvienė, UAB "BaltLED"

Darbingumas, sveikata, savijauta ir grožis – visi šie dalykai glaudžiai susiję. Daugelį jų suvokiame kaip šiuolaikinio gyvenimo būtinybę. Deja, ne vienas, kuris stropiai prižiūri automobilį ar įvairiausius darbo ir buities prietaisus, neretai pamiršta, kad ne mažiau reikia stengtis ir savo organizmo kokybę palaikyti. Dažniausiai gyvename taip: per dieną sėdime prie kompiuterio, o vakare nukreipiame dėmesį į televizoriaus ekraną. Tamsa, nuovargis, išradingumo stoka, kurią neretai bandoma dangstyti laiko trūkumu, - tai ne tik darbingumo sumažėjimo, bet ir daugelio sunkių ligų priežastis.

Odontologų paslaugos – dėl gražios šypsenos, nuo kurios taip pat priklauso verslo sėkmė.
Odontologų paslaugos – dėl gražios šypsenos, nuo kurios taip pat priklauso verslo sėkmė.

Sveikatos ir poilsio centras „Grand SPA Lietuva“ siūlo puikias sąlygas seminarams ar konferencijoms rengti, o šalia – visavertę relaksaciją ir rekreaciją, atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio pageidavimą. „Relaksacija gali būti ir pasyvi, ir aktyvi, - sako centro rinkodaros direktorė Irma Rudelytė-Kasputienė. - Pasyvi – tai masažas, odos šveitimas, kūno įtrynimas, o aktyvus poilsis - šiaurietiškas ėjimas, gimnastika mineralinio vandens baseine ir kita. Dažniausiai šie dalykai yra derinami. Tarkime, mūsų centre vyksta nemažai ne tik vietinių, bet ir tarptautinių seminarų, konferencijų. Jų dalyviai atvyksta iš įvairių šalių ir intensyviai dirba keletą dienų. Todėl vakarais jiems svarbu kokybiškai pailsėti, atsipalaiduoti. Pastebėjome, kad vis dažniau tokie renginiai organizuojami antrą savaitės pusę, tad kai kurie dalyviai pratęsia viešnagę ir savaitgaliui pasikviečia visą šeimą. Labai svarbu, kad mūsų komplekse sudaromos galimybės vienam šeimos nariui intensyviai dirbti, o kitiems – ilsėtis ir naudotis gydomosiomis bei grožio procedūromis: vandens parku, druskų kambariu, Kneipo baseinėliais, kurie labai tinka vaikų imunitetui stiprinti, ir kitais dalykais.“

Imunitetui stiprinti

Druskininkų mineralinių vandenų gydomuoju poveikiu įsitikinta seniai. Centro „Grand SPA Lietuva“ gydyklose siūloma per 100 procedūrų, kurioms naudojamas mineralinis vanduo. Žinoma, viena ar dvi procedūros sveikatos nepataisys, reikia bent dešimties, tačiau net trumpas pasilepinimas jomis teigiamai veikia savijautą.

Prieš gydomąsias procedūras „Grand SPA Lietuvoje“ verta pasikonsultuoti su gydytoju. Reikiami tyrimai vietoje esančioje laboratorijoje atliekami per parą. Gydytojas pasakys, kokios procedūros pacientui tinkamos, o kokių geriau atsisakyti dėl didelio kraujospūdžio ar kitų lėtinių ligų. Pasitarti su specialistu pravartu net ir jauniems, paprastai nesiskundžiantiems sveikata žmonėms.

„Ne vienas mūsų svečias stebisi, kaip greitai darbingumą ir nuotaiką gali pakeisti vos viena procedūra. Tarkime, kriosauna, kurioje tenka patirti 160 laipsnių šalčio temperatūrą. Grupė nuo intensyvaus protinio darbo pavargusių žmonių po šios procedūros pasikeičia: nelieka nė žymės nuovargio, visi vėl tampa judrūs ir darbingi, kupini įvairiausių klausimų ir idėjų“, - pasakoja Irma.

Šypsena – verslo sėkmės garantas

„Mano verslas neatsiejamas nuo svarbiausio pomėgio, vadinasi, darbo laikas beveik nesiskiria nuo laisvalaikio. Taip gyvenu jau keletą metų. Pastarąjį pusmetį pajutau, kad laikas - negailestingas, atsirado tam tikrų bėdų dėl sveikatos: tapau irzlesnis, retkarčiais sušlubuoja širdis, pavargstu. Prisidėjo dar viena – dantų protezavimo - problema. Tai atima nemažai laiko, o jo stygių ir taip nuolat jaučiu. Tačiau noriu pasakyti, kad viskas išsisprendė tarsi savaime ir visai paprastai. Šį rugsėjį su šeima nuvykome savaitgaliui į Druskininkų sveikatos ir poilsio centrą „Grand SPA Lietuva“. Sunku patikėti, bet tas savaitgalis padėjo man išspręsti daugybę problemų. Pradėsiu nuo to, kad visi puikiai atsipalaidavome, pailsėjome. Vaikų buvo neįmanoma išprašyti iš baseino, žmona susižavėjo relaksacinėmis ir grožio procedūromis, o man masažai, vandens ir purvo procedūros leido pamiršti rūpesčius. Ir tai dar ne viskas. Mūsų šeimai buvo naujiena, kad čia veikia ir Odontologijos klinika. Apsilankėme ten visi. Esame labai dėkingi klinikos medikams, kurie tikrai turi ypatingą talentą atverti ne tik mažųjų burneles, bet ir širdeles. Sunku papasakoti, kiek vargome su savo mažaisiais: pirmasis vizitas pas odontologą nepavyko - matyt, kaip sakoma, nesutapo vaikų ir gydytojos biolaukai. Taigi kaskart tekdavo juos visaip įkalbinėti, žadėti dovanų, malonumų, bet ir tai ne visuomet padėdavo... O Druskininkuose pavyko. Žmona reguliariai lankosi pas odontologus, todėl jai pakako burnos higienos procedūros, o aš po gydytojo konsultacijos supratau, kad nuo šiol privalėsiu rasti galimybių rimtai pasirūpinti savo dantimis... Jau per pirmą konsultaciją su veido ir žandikaulių chirurgu Algirdu Lukošiūnu susitarėme dėl kelių dantų implantacijos. Pajutau, kad šioje klinikoje siekiama ne trumpalaikio efekto, o ilgalaikės naudos pacientui. Tad man ir vėl pavyko - kadangi darbo dienomis esu labai užsiėmęs, savaitgalius nusprendžiau skirti šeimos sveikatai ir grožiui. Ir ką gi, centre „Grand SPA Lietuva“ per keletą savaitgalių išsprendėme daugelį problemų: visavertis poilsis leido pamiršti nuovargį ir bėdas dėl širdies, atsikračiau kelių kilogramų, pagerėjo nuotaika ir darbingumas, o santykiai su žmona – tarsi per medaus mėnesį. Juokauju - matyt, viskas dėl to, kad galiu plačiai šypsotis. Todėl visiems, turintiems panašių problemų, rekomenduoju pasekti mano pavyzdžiu. Keletas savaitgalių centre „Grand SPA Lietuva“ padės pasiekti pageidaujamų permainų visos šeimos gyvenime. Verslininkas Vitalijus A. iš Vilniaus."

Druskininkai nuo seno garsėja gydomaisiais mineraliniais vandenimis, naudojamais sveikatos ir grožio procedūroms.
Druskininkai nuo seno garsėja gydomaisiais mineraliniais vandenimis, naudojamais sveikatos ir grožio procedūroms.

„Tai, kad implantacija yra geriausia išeitis praradusiesiems vieną ar keletą dantų, šiandien žino jau dauguma pacientų", - tvirtina centro „Grand SPA Lietuva“ Odontologijos klinikos vadovė gyd. Liudmila Todurova.

"Klinika siūlo didelį dantų implantų pasirinkimą, mes – profesionalaus specialisto rankas, širdį ir protą, - antrina med. m. dr. A.Lukošiūnas. - Atsakingas požiūris į pacientą, geriausio gydymo varianto parinkimas ir gydytojų atsakomybė už gydymo kokybę – tai mūsų vizitinė kortelė. Akcentuojame visapusišką bendradarbiavimą su klientu, tariamės su juo, nes esame įsitikinę, kad gerus rezultatus didele dalimi lemia gydytojo ir paciento psichologinis sutarimas. Dirbame sąžiningai, prisiimame tokią atsakomybę, kokią galime besąlygiškai užtikrinti. Manome, jog vienas mūsų klinikos pranašumų - kad žmonės gali suderinti aktyvų poilsį ir sveikatinimo procedūras bei tokį tikrai nemažai laiko ir lėšų reikalaujantį, tačiau itin svarbų dalyką kaip dantų protezavimą ir burnos higieną.“

Odontologijos klinika savo komplekso darbuotojams implantologijos ir kitas odontologijos paslaugas teikia išsimokėtinai. 2014 metais šią paslaugą numatoma siūlyti ir visiems koncerno „Achemos grupė“ darbuotojams. „Norisi atkreipti dėmesį į periodonto ligas, kurių pagrindinė priežastis - apnašų kaupimasis virš dantenų ir po jomis. Tyrimai rodo, kad beveik 90 proc. Lietuvos gyventojų turi ryškesnių ar menkesnių šios ligos požymių, - teigia gyd. L.Todurova. - Negydant periodontito pirminiai klinikiniai požymiai laikui bėgant progresuoja. Jei laiku nesiimama priemonių, netenkama vieno ar kelių dantų. Ši liga pavojinga tuo, kad simptomai vystosi lėtai ir be skausmo, todėl pacientas ilgus metus gali net nepastebėti jos. Labai svarbu laiku kreiptis į odontologą, nes periodonto ligos neigiamai veikia viso organizmo sveikatą. O nustatyti tikslią diagnozę, įvertinti prognozę ir paskirti tinkamą periodonto patologijos gydymą gali tik gydytojas, ištyręs burnos ertmės būklę. Laiko stinga visiems, mes galvojame apie tai, kaip pacientams jo sutaupyti.“

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ŠEIMA IR SVEIKATA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"