Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija čia https://www.aboutcookies.org/ Jei ištrinsite slapukus, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA
SPORTAS

Trečiosios "Arvi" ir "Laisvės" pergalės

 
2007 10 30 0:00

Trečiąsias pergales iš eilės penkiolikos ekipų Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) reguliariajame sezone iškovojo Marijampolės 'Arvi' ir Kauno 'Laisvės' ekipos.

Marijampolietės sekmadienį Latvijos sostinėje 71:60 (28:13, 10:16, 18:16, 15:15) nugalėjo Rygos "Avantis-Turiba" (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkes.

13 taškų nugalėtojoms pelnė Ligita Kinkevičienė, po 12 - Aurimė Rinkevičiūtė ir Keisha Moore.

"Laisvės" krepšininkės sekmadienį Estijos sostinėje 81:60 (22:11, 14:8, 23:17, 22:24) sutriuškino Talino TLU-VOLTA (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) komandą.

20 taškų į aikštelės šeimininkių krepšį įmetė Jolanta Marmienė, 13 - Jovita Jutelytė, 11 - Ilona Nikonovaitė.

Vienvaldžiu lygos lyderiu tapo Borisovo "Berezina-RCOR" (4/1) klubas iš Baltarusijos, sekmadienį Ukrainoje 98:90 (23:24, 20:11, 21:18, 34:37) įveikęs Južnoukrainsko "Olimp-NAEK" (2/3) ekipą.

Kitų Baltijos moterų krepšinio lygos reguliariojo sezono antrojo rato rezultatai:

Talino TLU-VOLTA - Klaipėdos "Lemminkainen" 73:70 (22:24, 11:12, 21:20, 19:14), Rygos "RS TTT Rapa" - Lietuvos jaunių rinktinė 86:67 (17:15, 25:17, 22:21, 22:14), Atyrau "Barsy" (Kazachstanas) - Gardino "Olimpia" (Baltarusija) 68:90 (22:18, 12:19, 19:24, 15:29), Kijevo TIM-SCUF (Ukraina) - "BC Minsk-2006" (Baltarusija) 114:62 (28:12, 35:15, 28:21, 23:14), "Tallinna Living" - Klaipėdos "Lemminkainen" 82:71 (26:16, 22:21, 22:21, 12:13).

Čempionato lentelė (pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. "Berezina-RCOR" (Baltarusija) 4 1 9

2. TIM-SCUF (Ukraina) 4 0 8

3. "BC Minsk-2006" (Baltarusija) 3 2 8

4. "Cesis" (Latvija) 3 1 7

5. "Olimp-NAEK" (Ukraina) 2 3 7

6. "Laisvė" (Lietuva) 3 0 6

7. "Arvi" (Lietuva) 3 0 6

8. "Avantis-Turiba" (Latvija) 2 2 6

9. "Olimpia" (Baltarusija) 1 4 6

10. "Tallinna Living" (Estija) 2 1 5

11. "RS TTT Rapa" (Latvija) 1 3 5

12. TLU-VOLTA (Estija) 1 2 4

13. "Barsy" (Kazachstanas) 0 4 4

14. "Lemminkainen" (Lietuva) 0 3 3

15. Lietuvos jaunių rinktinė 0 3 3

Šešios geriausios reguliariojo sezono komandos pateks į čempionato pusfinalio etapą, kuriame rungtyniaus ir daugkartinė BWBL čempionė Vilniaus TEO komanda bei Rygos TTT klubas.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisPopiežiaus vizitasSportasŠeima ir sveikataPrenumerata
ŠvietimasTrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAIPrivatumo politika
#AUGULIETUVOJE#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOSKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"