ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

Lietuvės išvykoje nugalėjo Albanijos rinktinę

2018 02 10 21:39
musukrepsinis.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė tęsia kovas FIBA 2019 Europos moterų krepšinio čempionato atrankoje. Antrame atrankos lange Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė abejas rungtynes žais išvykoje su Albanijos ir Vengrijos rinktinėmis. Šeštadienio vakarą lietuvaitės susitiko su Albanijos rinktine.

Nors lietuvės pirmosios pelnė taškus šiose rungtynėse, tačiau Albanijos moterų rinktinė ilgai nelaukė ir pusę pirmojo ketvirčio pirmavo. Kamilės Nacickaitės ir Giedrės Labuckienės pastangomis Lietuvos moterų rinktinė susigrąžino pranašumą. Santa Okockytė skambant pirmojo kėlinio sirenai pataikė iš vidurio, didindama pranašumą iki 31:21. Iki didžiosios pertraukos lietuvaitės jau buvo pelniusios 62 taškus, kai tuo tarpu varžovėms leido įmesti tik 35. Rezultatas po dviejų kėlinių 62:35.

Antroje rungtynių pusėje Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė nemažino žaidimo tempo, o ketvirtajame kėlinyje varžovėms leido įmesti vos 4 taškus laimėdamos kėlinį 27:4. Lietuvės iškovojo pirmąją pergalę FIBA 2019 Europos moterų krepšinio čempionato atrankoje 119:61 (31:21; 31:14; 30:22; 27;4)

LIETUVA: G. Petronytė 24 tšk. (11 at. kam.), K. Nacickaitė 20 tšk. (6/7 dvit.), G. Labuckienė ir M. Grigalauskytė po 17 tšk.

ALBANIJA: E. Zykaj 19 tšk, E. Bujari 13 tšk.

Kitas atrankos į FIBA 2019 Europos moterų krepšinio čempionatą rungtynes Lietuvos rinktinė žais ateinantį trečiadienį Vengrijoje su Vengrijos moterų komanda. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 televizija 19:00.