LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

LiAngelo vedamas „Vytautas“ patampė nervus „Lietuvos rytui“

2018 03 03 19:12

Prienų-Birštono „Vytautas“ (5–19) vertėsi be LaMelo Ballo, tačiau jo vyresniojo brolio LiAngelo pastangų dėka Virginijaus Šeškaus kariauna patampė nervus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams (20–4).

„Betsafe-LKL“ pirmenybėse 12-ąją pergalę iš eilės iškovojusi Rimo Kurtinaičio vadovaujama Vilniaus ekipa svečiuose „Vytautą“ nugalėjo 83:76.

Sostinės klubą į priekį vedė 20 taškų pelnęs Jimmy Baronas, kuris net 15 taškų įmetė vien per antrąjį kėlinį.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs LiAngelo Ballas pelnė 18 taškų. Jo brolis LaMelo praleido mačą dėl nugaros traumos.

Pergalės link „Lietuvos rytas“ pradėjo žygiuoti tik ketvirtajame kėlinyje, kai spurtas 13:2 leido jiems negrįžtamai pabėgti į priekį 79:68.

Pastarąją tarpusavio akistatą „Lietuvos rytas“ triuškinančiai laimėjo net 113:56, o tokiam scenarijui kartotis neleidę prieniškiai susitikimo pradžioje kibo favoritams į atlapus bei Tomui Dimšai pelnius 9 taškus buvo priekyje 16:9.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai nemažino apsukų ir pirmavo 33:25, bet įsisiautėjusio ir net 15 Jimmy Barono vedama sostinės ekipa netrukus spurtavo 19:6 bei prieš didžiąją pertrauką išsiveržė į priekį 45:40.

Po didžiosios pertraukos komandos kovėsi taškas į tašką, o „Vytautas“ prasidėjus ketvirtajam kėliniui vėl persverė rezultatą savo naudai – 63:62. Vis dėlto per paskutines 10 minučių svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir įrodyti savo pranašumą.

Lemiamo ketvirčio viduryje Prienų-Birštono klubas prarado Denisą Lukašovą, kuris skaudžiai parkritęs ant parketo galėjo palikti aikštelę tik su komandos draugų pagalba.

Dvyliktąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekę vilniečiai pagal pergales susilygino su Kauno „Žalgiriu“, kuris turi vienu pralaimėjimu mažiau.