ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

Kėdainiuose „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę

2018 02 03 20:54
pixabay.com nuotrauka

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (18–4) tęsia pergalingą žygį „Betsafe-LKL“ čempionate. Europos taurėje šansus patekti į ketvirtfinalį praradęs sostinės klubas vietiniame fronte triumfavo jau dešimtą kartą iš eilės.

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:73 (18:8, 20:22, 23:19, 21:24) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (6–16), kuris šią savaitę taip pat prarado šansus žengti į kitą etapą FIBA Europos taurės turnyre.

Beveik viso susitikimo metu žaidimą užtikrintai kontroliavę vilniečiai ketvirtojo kėlinio viduryje triuškino varžovus 72:53, tačiau „Nevėžis“ įspūdingai spurtavo net 18:4 ir likus žaisti 2 minutes atgaivino intrigą – 71:76.

Vis dėlto lemiamu metu Chrisas Krameris perėmė kamuolį ir pataikė baudos metimą, Loukas Mavrokefalidis pataikė tritaškį, Rokas Giedraitis įdėjo su pražanga (83:73), todėl nuskambėjus finalinei sirenai „Lietuvos rytas“ šventė pergalę.

Į priekį Vilniaus ekipą vedė per 24 minutes 21 tašką pelnęs Rokas Giedraitis (6/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos). Solidžiai žaidė ir Mindaugas Girdžiūnas, per 33 minutes įmetęs 15 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/6 baudos).

Rezultatas nė karto nebuvo lygus. Pirmosiomis minutėmis 4:3 pirmavo Gabrieliaus Maldūno vedami šeimininkai, tačiau netrukus iniciatyvą perėmęs „Lietuvos rytas“ pradėjo bėgti į priekį ir įgijo dviženklę persvarą 20:8.

Pirmajame kėlinyje pagrindiniu „Nevėžio“ ginklu puolime buvęs G. Maldūnas vėliau buvo sustabdytas, o iš jo lyderio vaidmenį perėmė Lesteris Medfordas, iš viso surinkęs 22 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos).

Kėdainių ekipai šiame susitikime negalėjo padėti iš „Lietuvos ryto“ pasiskolintas gynėjas Margiris Normantas.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 22 (7 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 12, Jamesas Woodardas 11, Valerijus Likhodejus 9, Tadas Sedekerskis 8.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 21, Mindaugas Girdžiūnas 15, Loukas Mavrokefalidis 12, Jimmy Baronas 11, Chrisas Krameris 7.