ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

Įvarčių fiestoje Supertaurę iškėlė „Atletico“

2018 08 16 16:16
Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjęs Diego Costa rankose laiko Supertaurę.
Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjęs Diego Costa rankose laiko Supertaurę. SIPA/Scanpix nuotrauka

Taline surengtose UEFA Supertaurės rungtynėse kovėsi du Ispanijos futbolo milžinai Madrido „Real“ ir Madrido „Atletico“. Šeši įvarčiai, pratęsimas. Po tokio nepaprasto grožio spektaklio žiūrovai plojo triumfavusiems Diego Simeone auklėtiniams – „Atletico“ futbolininkams.

120 minučių trukusią dramą „Atletico“ ekipa prieš stipriausią Čempionų lygos klubą „Real“ laimėjo 4:2 (1:1).

Pirmą kartą istorijoje dėl Supertaurės kovėsi dvi to paties miesto ekipos. Šį trofėjų „Atletico“ žaidėjai iškovojo trečią sykį, o „Real“ Supertaurę yra laimėjusi keturis kartus. Įdomus faktas – „Atletico“ ekipa nė sykio nepralaimėjo rungtynių dėl UEFA Supertaurės.

Geriausiu susitikimo Taline žaidėju buvo išrinktas „Atletico“ variklis Diego Costa. Per šį susitikimą jis ne kartą buvo atsidūręs dėmesio centre. Pirmąkart – jau pirmą susitikimo minutę iš aštraus kampo nuginklavęs „Real“ vartininką Keylorą Navasą. Antrąsyk – 79 minutę, kai pavyko išlyginti rezultatą 2:2 ir sulaukti pratęsimo. O iki to laiko du įvarčius buvo pelnę „Real“ futbolininkai: 27 minutę pasižymėjo Karimas Benzema, o 63 min. 11 m baudinį realizavo Sergio Ramosas. Teisėjas iš Lenkijos baudinį skyrė nedvejodamas, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Juanfranas.

Per pratęsimą abi ekipos ir toliau demonstravo atakuojantį futbolą, tačiau varžovų klaidas išnaudoti sekėsi „Atletico“ žaidėjams: 98 minutę kamuolį į vartus efektingai pasiuntė Saulis Niguezas, o 104 min. pasižymėjo Koke.

„Atletico“ strategas D. Simeone rungtynes stebėjo iš tribūnos, mat galioja dar praėjusiame Europos lygos sezone gauta diskvalifikacija. Žaidėjams prie šoninės linijos dirigavo Germanas Burgosas.

Tai buvo 207-os šių klubų tarpusavio rungtynės ir 52-a „Atletico“ pergalė.