ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

Galingai atsitiesusi „Kibirkštis“ namie nukovė „Hoptrans-Sirenas“

2018 04 13 23:39
Augustino Didžgalvio nuotrauka, lmkl.lt

Visas rungtynes pirmavusi Vilniaus „Kibirkštis“ išlygino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatas.

Per pirmuosius tris kėlinius rekordinį 19 taškų pranašumą susikrovusios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės savo aikštėje 75:64 (19:16, 22:18, 24:12, 10:18) palaužė Kauno r. „Hoptrans-Sirenas“ ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1–1.

Trečiasis susitikimas antradienį vyks Garliavoje.

Po pirmųjų 30-ies minučių vilnietės namų arenoje buvo priekyje daugiau nei užtikrintai – 65:46, tačiau tuomet ketvirtajame kėlinyje neišvengė duobės.

Tuo pasinaudojusios praėjusio sezono vicečempionės iš Garliavos surinko aštuonis taškus paeiliui bei priartėjo per 11 taškų – 54:65.

Besibaigiant ketvirtajai minutei, Dalia Donskichytė taikliu dvitaškiu nutraukė „Kibirkšties“ taškų tylą – 67:55, bet tada svečių gretose apie save priminė Arina Bilotserkivska – snaiperė smeigė du tritaškius paeiliui ir sumažino Manto Šerniaus auklėtinių deficitą iki penkių taškų – 62:67.

Galiausiai sostinės klubą dar kartą ištempė Laura Juškaitė. Puolėja pelnė paskutiniuosius aštuonis šeimininkių taškus ir jos dėka „Kibirkštis“ nepaleido iniciatyvos iš savų rankų – 75:64.

Galingai rungtyniavusi L. Juškaitė per 34 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus. Puikiai jai priekinėje linijoje talkinusi Shenita Landry į garliaviškių krepšį įmetė 18 taškų, sugriebė 11 kamuolių bei į savo sąskaitą įsirašė 30 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Shenita Landry (11 atk. kam.) ir Laurita Jurčiūtė – po 18, Laura Juškaitė (14 atk. kam.) ir Gabija Meškonytė – po 13.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 13, Ieva Šimkutė 12 (10 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 11.