LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

Dvikovoje su „Aistėmis-LSU“ – ketvirtoji „Hoptrans-Sirenų“ pergalė paeiliui

2018 02 20 20:14
M. Norvaišos/LMKL nuotrauka

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (17–3) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Manto Šerniaus auklėtinės namuose rezultatu 92:69 (21:16, 24:11, 19:19, 28:23) įtikinamai nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (9–11).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes pirmavo – 11:5. Tačiau varžovės surengė sėkmingas atakas ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 10:13. Po Gabijos Šegždaitės, Arinos Bilotserkivskos ir Livijos Sakevičiūtės dvitaškių, šeimininkių persvara išaugo iki 8 taškų (19:11), tačiau „Aistės-LSU“ ketvirčio pabaigoje pavyko priartėti ir garliaviškių pranašumas siekė 5 taškus – 21:16.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Hoptrans-Sirenas“ vedė L.Sakevičiūtė, o po Kristės Druskytės dvitaškio garliaviškių persvarą pirmą kartą mače tapo dviženklė – 31:21. Antroje kėlinio pusėje šeimininkės ir toliau išlaikė saugų dviženklį pranašumą, kuris buvo šoktelėjęs iki 14 (41:27), o prieš antrąją mačo dalį buvo padidintas ir iki 18 taškų – 45:27.

Po ilgosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau nemažino rungtynių tempo ir bėgo į priekį – 52:30. Nors „Aistėms-LSU“ ir pavykdavo kiek sumažinti savo deficitą (40:56), tačiau garliaviškės iniciatyvos nebuvo linkusios paleisti iš savo rankų. Prieš ketvirtąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenų“ persvara buvo įtikinama – 64:46.

Paskutinį ketvirtį spurtu 11:4 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir padidino savo susikrautą pranašumą iki 25 taškų – 75:50. Antroji kėlinio dalis tebebuvo formalumas. Nors viešnios ir neleido garliaviškėms dar labiau pabėgti, tačiau „Hoptrans-Sirenos“ įsirašė įtikinamą pergalę – 92:69.

„Hoptrans-Sirenos“: Livija Sakevičiūtė 17 (5 rez. perd.), Ieva Šimkutė 13, Dovilė Saurazaitė 12, Kristė Druskytė (5 atk. kam.) ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 10.

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 16, Monika Petrauskaitė 15 (10 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 11.