LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

Alexio Toupane'o išvarymu pažymėtame mače „Žalgiris“ pranoko „Dzūkiją

2018 04 08 20:51

Axelis Toupane'as už nesportinį elgesį buvo išvytas iš aikštelės, tačiau tai nesutrukdė Kauno „Žalgiriui“ (25–4) atlikti įspūdingo rungtynių eigą perlaužusio spurto.

Du kėlinius Alytuje vargę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vietos „Dzūkijos“ (9–20) krepšininkus nugalėjo 82:60 (18:24, 21:17, 24:6, 19:13).

Trečiojo ketvirčio pradžioje kamuolį praradęs A. Toupane'as šiurkščiai ant parketo paguldė į greitą ataką skubėjusį Parrishą Petty, o teisėjas Jurgis Laurinavičius nedvejodamas skyrė prancūzui diskvalifikacinę pražangą.

Vis dėlto „Dzūkija“ tuo nė kiek nepasinaudojo. P. Petty prametė baudų metimus, o nė vieno taško šeimininkai nesugebėjo pelnyti beveik 7 minutes.

„Sausa“ alytiškių atkarpa pasinaudoję žalgiriečiai spurtavo net 16:0 bei 2 taškų deficitą (39:41) pavertė dviženkliu pranašumu 55:41.

Kėlinį įspūdingai laimėjęs „Žalgiris“ per paskutines 10 rungtynių minučių atgal jau nebesidairė ir iškovojo užtikrintą pergalę.