LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Žalgiris“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį

2018 05 25 20:34
kknevezis.lt nuotrauka

Antrojo kėlinio pabaigoje pabėgęs Kauno „Žalgiris“ dar kartą įrodė savo pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžį“ ir žengė į pusfinalį be didesnių sunkumų. Kauniečiai ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:0.

„Žalgiris“ susitvarkė su svečiais iš Kėdainių ir be komandos kapitono Pauliaus Jankūno, kuriam buvo suteikta poilsio. Kauniečiai 84:69 (21:19; 27:15; 19:16; 17:17) įrodė savo pranašumą prieš „Nevėžį“. „Žalgiris“ pusfinalio serijoje varžysis su Panevėžio „Lietkabeliu“. Pirmasis pusfinalio susitikimas vyks kitos savaitės antradienį.

Paskutinės serijos rungtynės galėjo ir neįvykti, kadangi rungtynių dieną „Nevėžio“ žaidėjai pagrasino komandos vadovams, kad boikotuos šias rungtynes dėl vėluojančių atlyginimų. Vis dėlto „Nevėžio“ krepšininkai į Kauną atvyko, tačiau pratęsti serijos nesugebėjo.

Kauniečiams pirmoje rungtynių dalyje sunkiai sekėsi atitrūkti nuo varžovų ir sužaidus pusketvirtos minutės antrajame kėlinyje komandas skyrė vos du taškai – 29:27. Vis dėlto „Žalgiris“ antrąjį ketvirtį užbaigė spurtu 19:7 ir po pirmų 20 minučių pirmavo 48:34.

Po pertraukos „Nevėžis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 12 taškų (41:53), tačiau kauniečiai kėlinį užbaigė sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 17 taškų persvarą – 67:50.

Ketvirtajame kėlinyje, kuris buvo tik formalumas, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „Nevėžio“ krepšininkams jėgų kilti į lemiamą šturmą neužteko. Ramiai rungtynes užbaigęs „Žalgiris“ užtikrintai žengė į pusfinalį.