LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Vytautas“ Lonzo Ballo akivaizdoje nusileido „Šiauliams“

2018 04 25 20:36
Rungtynių akimirka /
Rungtynių akimirka /  Fotodiena.lt/J. Elinskas

Armino Urbučio ir Lauryno Biručio tandemo vedama „Šiaulių“ (15/19) ekipa Prienuose pasistengė ir nutraukė Prienų-Birštono „Vytauto“  (8/25) trijų pergalių iš eilės seriją.

„Vytautui“ nepadėjo ir vyriausiojo brolio Ballo palaikymas. Lonzo Ballas su broliais rungtynes stebėjo iš tribūnų.

Ketvirtajame kėlinyje užsikūrę „Šiauliai“ 73:69 (11:16; 18:20; 20:21; 21:15) įveikė prieniškius ir neleido „Vytautui“ pakilti iš paskutiniosios „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietos.

„Šiaulių“ ekipai rungtynes pavyko perlaužti ketvirtajame kėlinyje po spurto 14:0. „Šiauliai“ keturių taškų deficitą greitai pavertė 10 taškų persvara (67:57).

Nors „Vytautas“ dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir buvo priartėję iki 4 taškų (67:71). Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos prieniškiai galėjo sumažinti atsilikimą ir iki minimumo, tačiau Justo Sinicos tritaškis skriejo pro šalį. Vis dėlto rungtynių abaigą geriau sužaidė šiauliečiai, kurie ir įsirašė į savo sąskaitą penkioliktąją pergalę.

Šiose rungtynėse Lonzo Ballas aikštėje neišvydo nė vieno iš savo brolių. LaMelo nebuvo registruotas jau antrose rungtynėse iš eilės, o LiAngelo paskutinėse „Prienų“ rungtynėse susižeidė čiurną.

Prieniškiai bandė pabėgti nuo varžovų dar rungtynių pradžioje kpo spurtavo 7:0. Svečiai iš „Šiaulių“ taškų sąskaitą atidarė sužaidus kiek mažiau negu penkioms minutėms.

Prieniškiai vienu metu turėjo ir 8 taškų pranašumą (16:8), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.