LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Real“ vėl žais Čempionų lygos finale

2018 05 02 5:37
Reuters/Scanpix nuotrauka

Madrido „Real“ futbolininkai trečią sezoną iš eilės kovos UEFA Čempionų lygos finale.

Pusfinalio serijoje „Real“ pranoko Vokietijos čempionus Miuncheno „Bayern“. Po pergalės svečiuose 2:1, Madrido klubas namie sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Byern“ pirmieji pelnė įvartį, kai 3 min. pasižymėjo Joshua Kimmichas, bet 11 min. Karimas Benzema rezultatą išlygino. Prasidėjus antram kėliniui apmaudžiai suklydo „Bayern“ vartininkas Svenas Ulreichas, nesustabdęs komandos draugo perduoto kamuolio. Tuo pasinaudojęs K. Benzema persvėrė santykį „Real“ naudai. Visgi 63 min. „Bayern“ žaidėjas Jamesas Rodriguezas atstatė pusiausvyrą – 2:2.

Per paskutines rungtynių minutes „Bayern“ klubas atakavo daug, bet pergalingo įvarčio neįmušė.

„Real“ varžovai finale paaiškės trečiadienį po atsakomosios „Roma“ ir „Liverpool“ klubų dvikovos. Pirmąsias rungtynes 5:2 laimėjo namie žaidęs „Liverpool“.