LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJALŽ RENGINIAI
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

„Real“ trečią kartą iš eilės triumfavo Čempionų lygoje

2018 05 27 0:03

Madrido „Real“ padarė tai, ko nepavyko niekam modernaus formato Čempionų lygoje – jie trečią kartą iš eilės tapo šio turnyro nugalėtojais, finale 3 – 1 įveikę „Liverpool“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo agresyviu abejų komandų žaidimu, tačiau didesnę grėsmę varžovams kėlė „Liverpool“, kurie kontroliavo rungtynių eigą. Realiausią progą pasižymėti 23-iąją minutę turėjo Roberto Firmino, tačiau jo smūgį blokavo Sergio Ramosas, o šūvį pakartoti bandžiusio Andrew Robertsono kamuolį sučiupo laiku sureagavęs Keyloras Navasas.

24-ąją minutę Mohamedas Salah kovodamas dėl kamuolio skaudžiai krito ant vejos ir susižeidė ranką. Egiptietis dar bandė tęsti rungtynes, tačiau prabėgus pusvalandžiui jis su ašaromis akyse paliko aikštę. Praradimų patyrė ir „Real“, kadangi 38-ąją minutę jie privalėjo pakeisti taip pat traumą patyrusį Dani Carvajalį. Netekus M.Salah, „Real“ perėmė žaidimo kontrolę.

43-iąją minutę labai pavojingai smūgiavo Cristiano Ronaldo, tačiau Llorisas Kariusas atliko fantastišką atlaikymą. Nors Karimas Benzema iškart prišokęs pasiuntė kamuolį į vartus, šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę portugalui, tad įvarčio neįskaitė. Po poros minučių puikios progos sulaukė po keitimo pasirodęs Nacho, tačiau gynėjas, sulaukęs tikslaus perdavimo baudos aikštelėje, smūgiavo vienu lietimu ir pro šalį. Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Real“ vėl galėjo išsiveržti į priekį.

48-ąją minutę Isco pasinaudojo gynėjo klaida ir likęs vienas prieš vartus atliko nestiprų smūgį, bet pataikė į skersinį. 51-ąją mintuę „Real“ pagaliau išnaudojo savo psichologinį pranašumą ir pelnė labai lengvą įvartį. Llorisui Kariusui bandant išmesti kamuolį iš baudos aikštelės K.Benzema pakišo koją ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 1 – 0.

55-ąją minutę „Liverpool“ išlygino rezultatą, kuomet kampinio metu laisvas likęs Sadio Mane jau krisdamas ant vejos nuginklavo vartininką – 1 – 1.

64-ąją minutę įvyko kažkas neįtikėtino. Po Marcelo perdavimo aikštėje ką tik po keitimo pasirodęs Garethas Bale‘as pelnė fantastišką įvartį per save ir vėl išvedė „Real“ į priekį – 2 – 1. 70-ąją minutę Sadio Mane vos neišlygino rezultatą, kadangi jo nestipriai smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą. Po keturių minučių vienas prieš vartus liko ir Cristiano Ronaldo, tačiau jis akimirką sudelsė ir A.Robertsonas spėjo blokuoti jo smūgį. 83-iąją minutę G.Bale‘as padėjo tašką finale. Jis įspūdingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo aplaidžiai sužaidusį vartininką ir padidino pranašumą iki 3 – 1.

Tai buvo jau trečia „Real“ pergalė iš eilės Čempionų lygoje, iki šiol modernaus formato turnyro istorijoje to nepavyko padaryti niekam.