LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Pieno žvaigždės“ įveikė katastrofiškai atakavusią „Juventus“ ekipą

2018 02 10 19:11

„Betsafe-LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (23/8) savo aikštėje pasinaudojo itin prastu Utenos „Juventus“ (22/10) komandos pataikymu ir iškovojo užtikrintą pergalę. Pasvaliečiai po šio laimėjimo išstūmė „Juventus“ iš penktosios vietos turnyrinėje lentelėje.

„Pieno žvaigždės“ kovoje dėl penktosios vietos iškovojo itin svarbią pergalę ir 75:63 (14:10; 21:16; 26:16; 14:21) susitvarkė su svečiais iš Utenos.

Per pirmąjį kėlinį nė viena komanda nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. Nors „Pieno žvaigždės“ pirmavo 14:10, tačiau jie pataikė vos 4 metimus iš 15 iš žaidimo, kai „Juventus“ iš 17 metimų realizavo vos 3. Jei antrajame kėlinyje pasvaliečiai savo pataikymo procentą pasikėlė iki 40 proc. (12/30 metim.), tai „Juventus“ ir toliau šaudė viską pro šalį bei iš žaidimo pataikė vos 9 metimus iš 34 bandymų (26 proc.).

O po pertraukos „Pieno žvaigždės“ nusprendė viską išspręsti ir po spurto 13:2 įgijo net 17 taškų pranašumą (53:36). Aikštės šeimininkai kėlinį užbaigė itin gerai ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 61:42.

Dar ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ bandė sugrąžinti intrigą ir ketvirtį pradėjo spurtu 9:2 bei sumažino atsilikimą iki 12 (63:51). Dar minutei likus „Juventus“ sumažino atsilikimą ir iki 8 (63:71), tačiau didesnės intrigos sukurti nesugebėjo.