LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Neptūnas“ išvaistė triuškinamą persvarą, tačiau „Vytautą“ įveikti sugebėjo

2018 03 10 19:14

„Betsafe-LKL“ čempionato pirmenybėse traumų išretintas Prienų-Birštono „Vytautas“ (5/20) panaikino triuškinantį 19 taškų deficitą, tačiau vis tiek turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (19/6) pranašumą. Prieniškiai tapo pirmąja komanda čempionate, kuri pasiekė 20 pralaimėjimų ribą.

Nuo pirmųjų minučių į priekį pabėgęs „Neptūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje viską po pertraukos išvaistė, tačiau 73:65 (24:7; 16:15; 15:21; 18:22) sugebėjo įveikti „Vytautą“.

Nors „Vytauto“ ekipa po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų deficitą, trečiajame ketvirtyje buvo priartėję iki 4. Lemiamą kėlinį svečiai pradėjo vis tiek turėdami 12 taškų deficitą, tačiau sužaidus penkias minutes „Vytautas“ jau pirmavo – 59:58.

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos po Tomo Delininkaičio tolimo metimo „Neptūnas“ ir vėl pirmavo 6 taškų skirtumu – 66:60. Šios persvaros aikštės šeimininkai jau nebepaleido ir iškovojo sunkią pergalę.

„Neptūnas“ pradėjo rungtynes rimtai nusiteikęs ir jau sužaidus 7 minutes pirmavo 16:3, o po pirmųjų 10 minučių turėjo 17 taškų pranašumą – 24:7. Per antrąjį kėlinį „Neptūnas“ savo persvarą tik padidino ir į ilgąją pertrauką iškeliavo pirmaujant 18 taškų skirtumu (40:22).

Tiesa, „Vytautas“ po pertraukos išėjo labiau susikaupęs, ketvirtį pradėjo spurtu 19:5, o dėka 7 pelnytų LiAngelo Ballo taškų, prieniškių deficitas ištirpo iki 4 (41:45). Vis dėlto klaipėdiečiai iki ketvirčio pabaigos sugebėjo susigrąžinti dviženklę persvarą ir trečią kėlinį užbaigė pirmaudami 55:43.

Nors lemiamo kėlinio metu svečiai ir buvo persvėrę rezultatą, tačiau jėgų jiems pritrūko ir pateikti staigmenos Klaipėdoje nepavyko.

Šiose rungtynėse „Vytautui“ negalėjo padėti nugaros skausmus kenčiantis LaMelo Ballas, čiurnos raiščių traumą patyręs Denisas Lukašovas, vis dar pėdos traumą besigydantis Paulius Ivanauskas bei dėl ligos žaisti negalintis Edvinas Šeškus.