LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Neptūnas“ Graikijoje neatsilaikė prieš PAOK krepšininkus

2018 01 31 22:09
pixabay.com nuotrauka

Klaipėdos „Neptūnui“ Graikijoje FIBA Čempionų lygos turnyre nepavyko rimčiau pasipriešinti tituluotajai Salonikų PAOK (Graikija) ekipai – nusileista rezultatu 70:91 (16:19, 16:39, 20:13, 18:20).

Tačiau nepaisant šio pralaimėjimo neptūniečiai dar turi galimybių B grupėje užimti trečiąją vietą ir žengti į FIBA Čempionų lygos turnyro atkrintamųjų varžybų etapą.

Viskas spręsis paskutiniajame FIBA Čempionų lygos B grupės ture, kuriame vasario 6 dieną (trečiadienį) Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje susikaus su „Iberostar“ ekipa. Pergalės atveju klaipėdiečiai išsaugotų trečiąją vietą, tačiau ir nesėkmės atveju „Neptūnas“ gali prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.

Taigi, dar niekas nėra prarasta. Visi žinome, kad „Neptūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje yra itin galinga jėga ir gali nukauti net pačią tituluočiausią varžovą. „Neptūno“ sirgaliai, kviečiame Jus visus vasario 6 dieną (trečiadienį) 21.30 val. į „Švyturio“ areną padėti neptūniečiams kovoti su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais – Tenerifės krepšininkais. Nenuleiskime rankų, o visi kartu kilkime į šį audringą mūšį ir parodykime svečiams iš Ispanijos, kaip galingai klaipėdiečiai gina savo namų tvirtovę.

Salonikuose pražudė antrasis kėlinys

Rungtynių pradžia Salonikuose klostėsi permainingai – iš pradžių PAOK krepšininkai po Phillipo Gosso tritaškio ir Katsivelio taiklaus baudos metimo išsiveržė į priekį 4:0, tačiau netrukus po Renaldo Seibučio, Edgaro Želionio ir Jerry Johnsono taiklių atakų klaipėdiečiai persvėrė rezultatą – 9:6. Pirmmasis kėlinys baigėsi 19:16 graikų ekipos naudai.

Antrajame kėlinyje PAOK snaiperiai išsišaudė ir dvyliktą dvikovos minutę po dar vieno Phillipo Gosso taiklaus tolimo šūvio komandas skyrė dviženklė persvara – 28:16. Neptūniečiams sunkiai sekėsi stabdyti PAOK ekipos lyderius ir iki didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki 26 taškų – 58:32.

Klaipėdiečiai vien per antrąjį kėlinį PAOK ekipai leido pelnyti net 39 taškus, o patys surinko tik 16 taškų.

Antroje rungtynių pusėje neptūniečiai dar bandė kabintis, buvo sumažinę atsilikimą iki 18 taškų – 51:69, tačiau nieko pakeisti jau nebepavyko.

Graikijoje neptūniečiai buvo lyg nesavi – suklydo 24 kartus. Tiek daug kartų šį sezoną klaipėdiečiai dar nebuvo suklydę. FIBA Čempionų lygoje iki tol daugiausiai buvo suklysta 18 kartų, o LKL čempionate – 22 kartus.

PAOK: Phillipas Gossas – 29, Vassilis Charalampopoulos– 16, Linos Chrysikopoulos – 15, Antonios Koniaris – 11.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis ir Renaldas Seibutis – po 10, Jerry Johnsonas, Laimonas Kisielius ir Tomas Delininkaitis – po 8 tšk.