ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

„Lietuvos ryto“ pergalė prieš „Dzūkiją“ pažymėta M. Lukauskio rekordu

2017 12 30 19:54
Asociatyvi nuotrauka /
Asociatyvi nuotrauka / Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Vilniaus „Lietuvos rytas“ vos neprisižaidė Alytuje, o visų laikų „Betsafe-LKL“ čempionato rekordininku tapo Mindaugas Lukauskis.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 85:74 nugalėjo kovingai žaidusią Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Ypatingos rungtynės tai buvo „Lietuvos ryto“ veteranui M. Lukauskiui – puolėjui tai buvo jau 555-osios rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje. Su šiuo rezultatu 38-erių metų atletas aplenkė Rolandą Matulį bei tapo daugiausia rungtynių lygos istorijoje sužaidusiu krepšininku.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Lietuvos rytas“, kuris jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (25:11). Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Dzūkija“ sugrįžo į rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką savo deficitą apmažino iki 3 taškų – 27:33.

Po ilgosios pertraukos kova apsilygino, o prieš lemiamą ketvirtį priekyje buvo vilniečiai (58:51). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie minutę alytiškiai buvo priartėję iki 4 taškų (74:78), tačiau tada C. Krameris smeigė tritaškį ir nugalėtojas tapo aiškus – 85:74.