LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Lietuvos rytas“ išvykoje sutriuškino „Pieno žvaigždes“

2018 01 13 19:24
R.Vyšniausko nuotrauka

„Lietuvos ryto“ ekipa (15–4) pratęsė pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 93:65 (21:14, 21:8, 24:15, 27:28) sutriuškino Pasvalio komandą (6–13).

Vilniečiai buvo nusiteikę reabilituotis po šią savaitę Miunchene patirtos nesėkmės ir jau mačo pradžioje šovė į priekį 9:2. „Pieno žvaigždžių“ strategas Gediminas Petrauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, tačiau situacija aikštėje pernelyg nepasikeitė – R.Giedraitis dėjimu baigė ataką, taškus rinko M.Girdžiūnas, o vilniečiai išlaikė pranašumą (21:14).

Antrajame kėlinyje svečiai toliau nesunkiai pelnė taškus ir galingas „Lietuvos ryto“ žaidimas galutinai nutildė Pasvalio areną (38:20). Antrasis ketvirtis baigėsi greita vilniečių ataka – A.Jomantas perdavė kamuolį E.Mockevičiui ir šis sudrebino „Pieno žvaigždžių“ lanką – 42:22.

Po ilgosios pertraukos E.Mockevičius išliko galvos skausmu šeimininkų gynybai. Po eilinių vidurio puolėjų taškų skirtumas toliau augo, pasvaliečiams menka paguoda tapo blykstelėjęs naujokas L.Shoshi. Prieš paskutinį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 66:37.

Vilniečiai neketino išbarstyti sukauptos įspūdingos persvaros, o rungtynes baigė puikus R.Giedraičio dėjimas – 93:65.

„Lietuvos rytas“: E.Mockevičius 17, R.Giedraitis 13, A.Butkevičius 11, M.Girdžiūnas, J.Baronas ir Ch.Krameris po 10, A.Jomantas 9, L.Mavrokefalidis 6, T.Petersonas 5, B.Madgenas 2.

„Pieno žvaigždės“: L.Shoshi 15, M.Varnas 9.